Skip to content

Jak dzwonić z ukrytego numeru lub dzwonić prywatnie z Telcel

16 de maj de 2022

Chociaż prawdą jest, że najczęściej kiedy chcemy się z kimś porozumieć, to co robimy to dzwonimy do niego i nie ma z tym problemu, są pewne okoliczności lub powody, dla których niektórzy z naszych czytelników Wydają się być podekscytowani możliwością prywatnego wybierania numeru.

Innymi słowy, w tym artykule nauczymy Cię jakie kroki należy wykonać, aby dzwonić prywatnie w Telcel?czyli krok po kroku, który jest szczególnie przydatny dla tych, którzy są klientami tej firmy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że kiedy mówimy o wybieraniu prywatnym w Telcel, to w zasadzie robimy to o połączeniu z ukrytym numerem, czyli zupełnie nieznanym połączeniu. Ideą sprawy jest to, że osoba odbierająca telefon nie wie, kto do niej dzwoni.

W efekcie każdy, kto odbierze połączenie, dzwoniąc prywatnie na Telcel (ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi), nie zobaczy danego numeru, ale po prostu wiadomość, która mówi „Ukryty numer” lub „Numer prywatny”, a następnie podjęcie decyzji, czy odpowiedzieć, czy nie.

Cóż, pytało nas wielu naszych czytelników ostatnio o możliwości dzwonienia prywatnego w Telceli dlatego chcemy zaoferować dużą ilość informacji na ten temat, aby wiedzieć, jak to zrobić z telefonów komórkowych Telcel.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym względzie, jest to, że poza omawianym krokiem krok po kroku również potrzebujesz konkretnej aplikacji, które możesz pobrać z tego linku, bez czego wszystko inne będzie Cię zbyt drogo kosztować.

Jak dzwonić z prywatnego numeru z Telcel

Jeśli chodzi o działanie aplikacji, musimy powiedzieć, że został opracowany w taki sposób, że ukryje tylko numer połączenia, które wykonujemy w danym momencie, a jeśli zadzwonisz poza nim, każdy będzie mógł zobaczyć Twój numer podczas komunikacji.

Jeśli nie masz miejsca na swoim urządzeniu, aby to zrobić, możesz zwiększyć swoją przestrzeń dyskową, ale poza tym, o czym wspomnieliśmy, musisz również o tym wiedzieć niektóre urządzenia mobilne z systemem Android Telcel pozwalają jeszcze łatwiej wykonaj krok po kroku, biorąc pod uwagę oryginalne ustawienia.

W takich przypadkach wystarczy przejść do Ustawień, Telefonu i poszukać opcji „Ukryj tożsamość” lub „Identyfikator nadawcy”, którą możesz oznaczyć prywatnie w ciągu sekundy. Oprócz Telcel niektóre firmy telefoniczne oferują również możliwość prywatnych wszystkich połączeń.

Oczywiście trzeba sprawdzić, które aplikacje są szczególnie dostępne w każdym z przypadków, aby uzyskać taką samą wydajność jak przy tym krok po kroku i dopóki aplikacje same się nie zamkną, wszystko będzie dobrze

I to wszystko, po wykonaniu połączenia możesz zacząć pobierać swoje ulubione dźwięki i dzwonki na swoje urządzenie

Jak ukryć swój numer na Androidzie?

A jeśli nie masz urządzenia mobilnego Telcel, chcemy zaproponować Ci kilka rozwiązań, które uważamy za równie interesujące. Chodzi o skonfigurowanie naszego urządzenia mobilnego tak, aby rzeczywiście nikt nie wie, kim jesteśmy w tej chwili tak samo, jak je nazywamy, a zobaczysz, że jest to coś naprawdę bardzo przydatnego.

telcel android wysokiej klasy telefon komórkowy

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do ustawień połączeń smartfonacoś, co każdy Android będzie miał praktycznie w tej samej sekcjipoza małymi różnicami.

W każdym razie normalną rzeczą jest to, że uważamy, że ta sekcja jest częścią z czego poprzednio odpowiada wezwaniom, więc w zasadzie musimy Ci powiedzieć, że najlepiej zacząć tam szukać, jeśli wcześniej nie byłeś w stanie znaleźć opcji.

Poza tym musisz przejść do menu, które prawie zawsze jest reprezentowany przez trzy małe kropki jako ikona. Następną rzeczą będzie wejście do menu, aby dokonać modyfikacji obudowy zgodnie z tym, co chcesz.

Dokładniej, większość urządzeń mobilnych z Androidem nauczy Cię, że wśród wszystkich dostępnych opcji połączeń mamy te, które bezpośrednio odpowiadają ukryciu numeru w Trybie Prywatnym, który nas interesuje. Ustawienia, połączenia, dodatkowe ustawienia, identyfikator nadawcy jest tym, co Będzie widoczny na większości urządzeń z Androidem i tam będziemy mieli szansę ukryć swój numer.

Jak widać, ustawienie prywatnego połączenia nie jest zbyt skomplikowane.

Czy byłeś w stanie dzwonić prywatnie na Telcel za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram