Skip to content

Jak dowiedzieć się, którzy ludzie cię lubią na Tinderze | Przewodnik krok po kroku

8 de grudzień de 2021

Tinder to wirtualna strona, która pozwala na interakcję z innymi osobami poprzez tworzenie profilu, w tym profilu musisz umieścić swoje informacje i zdjęcie profilowe, gdy Twój profil jest gotowy, możesz polubić inne profile, a inni użytkownicy mogą zrobić to samo z Twoim profilem. „Lubię to” może być początek ciekawej rozmowy lub randki.

Czy można za darmo zobaczyć ludzi, którzy mnie lubią?

Kiedy wejdziesz do Tindera, zobaczysz zakładki pokazujące profil użytkowników; Zależy to od opcji, które wybrałeś podczas tworzenia konta, wybrane zostaną wyniki, które pojawią się na Twojej stronie Tindera, to znaczy, jeśli zdecydujesz się zobaczyć profile mężczyzn lub kobiet, są to te, które zobaczysz, a jeśli wybrałeś oba, zobaczysz na swojej stronie zakładki mężczyzn i kobiet.

Kiedy pliki osób pojawiają się na Tinderze, możesz wybrać, czy chcesz je polubić, naciskając ikonę zielonego serca, czy też „nie lubić”, naciskając ikonę X; Gdy podasz „Nie podoba mi się to”, zostanie wyświetlony następny plik lub profil, chociaż jeśli chcesz kontynuować, aby zobaczyć więcej plików możesz przesunąć palcem w bok, aby zobaczyć następujące elementy.

Jeśli przypadkowo przesuniesz kartę na jedną stronę, nie opisując jej dobrze lub że Ci się spodobała; Nie będziesz mógł wrócić, aby go zobaczyć, jeśli przesuniesz się na przeciwną stronę, ponieważ żetony, które przekazujesz, są odrzucane z twoich opcji. Jeśli jednak będziesz nadal patrzeć na dostępne kafelki, możesz znaleźć ten kafelek, który odrzuciłeś przez przypadek.

Z profili innych użytkowników będą również widoczne te zakładki, które pokazują informacje o innych profilach w Tinderze; wśród tych zakładek możesz znaleźć swój profil, chociaż nie będziesz w stanie dowiedzieć się, czy zostałeś odrzucony, ponieważ ta akcja nie została powiadomiona.

Gdy użytkownik zobaczy Twój plik Tinder i zdecyduje się nacisnąć zielone serce, aby wskazać, że Cię lubi, będziesz mógł zobaczyć powiadomienie, naciskając ikonę gwiazdki na dole strony, po wejściu do tej sekcji zobaczysz osoby, które lubią Twój profil.

zobacz polubienia na hubce
Gdy wejdziesz do tej sekcji, aby zobaczyć, kto cię lubi, zobaczysz pola symulujące mały token, które pokazują niewyraźne zdjęcie i brak widocznych informacji. Niestety, nie ma sposobu, aby uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o tych tajemniczych „polubieniach”, chyba że w aplikacji zostanie wyświetlony „dopasowanie”.

„Dopasowanie” to wzajemne „polubienie”, jeśli „polubiłeś” jeden lub więcej profili w Tinderze, może to oznaczać, że te osoby oni też polubili twoją, więc kiedy nadejdzie czas na „dopasowanie”, możesz zobaczyć, kto „polubił” Twój profil wśród profili, które Ci się podobają.

Jednym ze sposobów na stwierdzenie, że ktoś dał Ci „Lubię to”, jest to, że gdy odrzucisz jeden z żetonów, które pojawiają się na Tinderze, zobaczysz powiadomienie „Przegrałeś mecz”Cóż, oznacza to, że osoba, którą właśnie odrzuciłeś, polubiła Twój profil na Tinderze.

Jak długo muszę się dowiedzieć, kto lubi mnie na Tinderze?

Chociaż nie możesz zobaczyć, kto cię lubi, jeśli jesteś w normalnej wersji Tindera, „polubienia”, które zdobywa Twój profil, są zapisywane na Twojej liście, dopóki nie zobaczysz ich lub jeden z użytkowników znajdujących się na Twojej liście nie usunie Twojego Tindera profil, w przypadku, gdy któryś z użytkowników „polubił” Twój profil, a następnie usunie swoje konto, „Lubię to” również zniknie z Twojej listy.

Czy lista osób, które mnie lubią, wie, że ich nie widzę?

Osoby, które polubiły Twój profil na Tinderze, nie wiedzą, że nie widzisz ich lajkówChociaż gdybyś miał specjalną subskrypcję Tindera i mógł zobaczyć, kto polubił Twój profil, mógłbyś spróbować dopasować te osoby, a te osoby mogłyby zinterpretować, że dopasowanie jest spowodowane tym, że widziałeś ich „Lubię to” lub też ponieważ się polubiłeś.

Jak odblokować opcję sprawdzania, kto mnie lubi?

W normalnej wersji Tindera nie widzisz profili, które lubisz; jednak są pewne kody i specjalne subskrypcje z Tindera, który może sprawić, że możliwe Dopasowania będą widoczne w aplikacji.

subskrypcje Tindera

Zwróć uwagę na pierwsze pojawiające się profile

Jeśli podczas wchodzenia do Tindera dałeś wiele „polubień” różnym kafelkom, które widziałeś na swojej stronie Tindera, prawdopodobieństwo znalezienia dopasowania może wzrosnąć; więc zaleca się, aby zwróć uwagę na pierwsze profile które pojawiają się, ponieważ być może ktoś dał ci „lubię”.

Polub siebie najpierw na Tinderze

Gdy wejdziesz do Tindera i zobaczysz zakładki przedstawiające profile użytkowników, naciskając zielone serce na jak największej liczbie zakładek, może to przybliży Tindera do osoby, które mogą polubić również Twój profil.

Zamów usługę płatności Tinder Gold

Wśród specjalnych subskrypcji Tindera znajduje się „Tinder Gold”; co pozwala swoim użytkownikom przeglądaj profile, które Cię polubiły do Twoich plików, zwiększa to również możliwość znalezienia osób o gustach bardziej podobnych do Twojego.

krzesiwo złoto
Ta specjalna subskrypcja Tinder kosztuje 9,99 USD miesięcznie; ale ma wiele ulepszeń w porównaniu do normalnej wersji. Możesz wynająć usługę, wchodząc na Tinder i zobaczyć listę „Lubię to”, ogłoszenie o zatrudnieniu będzie dostępne tutaj, a po jego wprowadzeniu musisz postępować zgodnie z instrukcjami i mieć metodę płatności, aby korzystać z jej usług .

dołącz do naszego kanału telegram