Skip to content

Jak dotknąć znajomego na Facebooku – szybko i łatwo

23 de luty de 2021

Komunikacja stała się niezbędna dla naszego rozwoju, dziś nasze społeczeństwo jest ze sobą połączone. Stanowiło to dla nas duży postęp, ponieważ można wchodzić w interakcje z innymi ludźmi bez konieczności wychodzenia z domu.

Wśród jego wielu zalet znajdujemy moc komunikować się natychmiast, niezależnie od odległości by nas rozdzielić.

Jest to praktyczny sposób, w jaki możemy odnosić się ogólnie do społeczeństwa. Sposób na odwrócenie uwagi, szczególnie w tych czasach, których tak bardzo potrzebujemy. Wśród najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie jest Facebook.

Jak dotknąć znajomego na Facebooku?

Facebook ma obecnie ponad 2,32 miliarda użytkowników na całym świecie, jest zarejestrowany jako sieć społecznościowa, w której jest obecnie najwięcej użytkowników. Została założona w 2004 roku.

Zaprojektowany do użytku na wielu platformach, jest w ciągłym rozwoju i ma narzędzia do komunikacja i interakcja bardzo zaawansowany. Jedną z tych funkcji jest dotykanie.

Ważne jest, aby w pełni zrozumieć wszystkie dostępne narzędzia, które oferuje nam Facebook. Postanowiliśmy więc napisać ten artykuł, aby uczyć się w łatwy sposób jak dotknąć znajomego na Facebooku.

Ta opcja polega w zasadzie na wezwaniu konkretnej osoby do zwrócenia uwagi. Możemy to zrobić z osobami, które są naszymi przyjaciółmi na stronie, a także z osobami, które nimi nie są.

Kroki, aby dotknąć znajomego na Facebooku

profil strony facebook woman arrow browser

Pierwszym krokiem, jaki musimy zrobić, jest zalogowanie się na Facebooku za pomocą zdjęcia, adresu e-mail lub numeru telefonu, można to zrobić za pośrednictwem oficjalnej aplikacji z naszego telefonu komórkowego lub bezpośrednio z jego strony internetowej. Wtedy musimy dostęp do naszego profilu.

W tym celu umieścimy nasz adres e-mail i hasło w polach, które o to poproszą, po wejściu na nasze konto, do którego przejdziemy wyszukaj profil osoby, której można dotknąć.

Musimy przejść do paska wyszukiwania osób znajdującego się u góry ekranu. Klikniemy i napiszemy nazwisko osoby, która zastosuje akcję, a następnie wpiszemy. Następnie pojawi się lista osób związanych z tą nazwą.

Tam będziemy szukać osoby i kliknąć, aby uzyskać dostęp do jej profilu. Należy pamiętać, że przy wyszukiwaniu konkretnego użytkownika trzeba uważać, ponieważ możemy pomylić się z innym profilem, możemy go wyszukać z większym bezpieczeństwem nawet na podstawie numeru telefonu, wyszukanie ze zdjęciem.

Będąc w profilu, następne wydarzyło się w znajdź osłonę osoby, w prawej dolnej części okładki widzimy kilka opcji. Musimy wybrać opcję, która ma rozszerzenie trzy punkty z rzędu.

Klikamy i otrzymujemy zakładkę z kilkoma alternatywami, wybieramy tę, która mówi „Daj dotyk”. Zostanie wyświetlone okno potwierdzenia wskazujące, że kontakt został pomyślnie dotknięty.

Jak zobaczyć dotknięcia, które otrzymaliśmy?

Jeśli chcemy przejrzeć akcenty, które dali nam inni ludzie, wykonując kilka prostych kroków, jest to możliwe. W pasku adresu naszej wyszukiwarki znajdującym się u góry ekranu przechodzimy do tego linku.

Przez to, uzyskamy bezpośredni dostęp do strony który pokazuje nam wszystkie dotknięcia, które otrzymaliśmy, tam poznamy profile ludzi, którzy nas dotknęli. Daje nam również opcję Dotknij wstecz wystarczy kliknąć opcję „Dotknij wstecz”.

Poniżej znajduje się plik „Sugerowane dotknięcia”, To są ludzie, którym Facebook sugeruje nam wykonanie tej akcji. Ta sugestia jest oparta na interakcji, jaką mieliśmy z tymi profilami, na przykład polubienia, komentarze lub reakcje, które zostały udostępnione.

Aby dać dotyk tym ludziom, wystarczy kliknąć opcję «Daj dotyk»Znajduje się po prawej stronie styku. Wykonując każdy z poprzednich kroków nauczyliśmy się w łatwy i szybki sposób, jak dotknąć znajomego na Facebooku.

dołącz do naszego kanału telegram