Skip to content

Jak dostosować witrynę YouTube z Google Chrome? – Ustawienie

18 de grudzień de 2021

Większość stron internetowych nie pozwala na dostosowywanie interfejsu wizualnego przez użytkowników, a YouTube nie jest wyjątkiem od tego scenariusza. Ponieważ możesz dostosować tylko sekcje kanału, ale nie interfejs użytkownika. Niemniej jednak, możesz dostosować tę stronę jeśli używasz go z przeglądarki Chrome, dodając rozszerzenia do tej przeglądarki internetowej. W każdym razie musisz dodać niezbędne rozszerzenie zgodnie z narzędziem dostosowywania, z którego chcesz korzystać.

Jak dodać magiczne działania w YouTube?

Możesz dostosować sposób wyświetlania YouTube w przeglądarce, tworząc jedno z rozszerzeń, które pozwoli Ci wykonywać magiczne działania na tej platformie wideo. To rozszerzenie o nazwie „Magiczne działania w YouTube” Jest kompatybilny wyłącznie z przeglądarką Chrome i możesz uzyskać dostęp do katalogu rozszerzeń tej przeglądarki, dzięki czemu możesz dodać magiczne działania YouTube do okna przeglądania.

Po dodaniu rozszerzenia do przeglądarki Chrome, po wejściu do interfejsu YouTube za pomocą tego programu, będziesz mógł ocenić, że istnieje pasek narzędzi zawierający magiczne działania których możesz używać do oglądania ulubionych treści z YouTube. Każda z tych funkcji jest oznaczona przyciskami, które zawierają ich nazwę i można je dostosować według własnych upodobań. Jest jednak kilka magicznych działań, które musisz najpierw zmodyfikować.

Dodaj „Tryb kinowy”

Jest to funkcja, która pozwoli Ci dostosować kolor tła, w którym odtwarzane są wybrane przez Ciebie treści na YouTube. Możesz wybrać opcję „Tryb kinowy” na pasku narzędzi magicznych działań YouTube, który znajduje się u góry okna YouTube po dodaniu rozszerzenia.

Po aktywacji możesz: edytuj kolor tła który został przypisany domyślnie, klikając kółko zawierające ten kolor w górnym rogu okna odtwarzania. W ten sposób uzyskasz dostęp do listy dostępnych kolorów i będziesz musiał wybrać tylko ten, który wolisz przypisać do tła reprodukcji.

Filtry kolorów w filmach

Jest to kolejna funkcja, którą możesz dostosować, aby zastosować filtr kolorów do filmów, które chcesz oglądać w YouTube, aby była wygodniejsza dla Twoich oczu. Ten przycisk jest oznaczony na magicznym pasku akcji YouTube jako „Zastosuj filtr kolorów”.

kolory do zmiany w tle przeglądarki

Kiedy go wybierzesz, pojawi się na ekranie seria odcieni szarości, sepia, czarno-biały lub inne filtry, które można przypisać do okna odtwarzania. Kliknij ten, który wolisz, a zostanie dodany do interfejsu YouTube.

Jaka jest procedura aktywacji „Auto HD” w YouTube?

Po dodaniu rozszerzenia „Magic Actions for YouTube” do przeglądarki Chrome na komputerze lub PC jednym z narzędzi, do których masz dostęp w tej sekcji, jest to, które umożliwia dostosowanie rozdzielczości filmów do automatycznej jakości HD . Aby aktywować tę funkcję, musisz kliknij pole 'Opcje magiczne’ po wejściu do YouTube, a następnie wybierz sekcję odpowiadającą „Aktywuj Auto HD”.

Następnie będziesz mieć dostęp do szeregu ustawień związanych z jakością wideo w YouTube, dzięki czemu wybrana jakość odtwarzania jest domyślnie przypisywana do każdego filmu, który zaczynasz oglądać. Możesz dostosować rozdzielczość zgodnie ze swoimi preferencjami lub jakością, na którą pozwala Twoje połączenie internetowe.

Jakie kroki należy podjąć, aby dodać efekty lub motywy do swojej witryny YouTube?

Inną funkcją, którą rozszerzenie „Magic Actions for YouTube” udostępnia w Chrome, jest ta, która umożliwia dodawanie kolorów i dostosowywanie motywu interfejsu YouTube na ekranie. Z drugiej strony możesz również dodać do swojej przeglądarki Chrome rozszerzenie „Easy Theme Maker for YouTube”Ponieważ oba pakiety rozszerzeń zawierają opcję dodawania efektów i motywów do YouTube.

Po dodaniu któregokolwiek z tych rozszerzeń należy wybrać przycisk oznaczony jako „Kolor”, który znajduje się w górnej części okna odtwarzania. Gdy to zrobisz, otworzy się wyskakujące okienko zawierające listę kolorów, dzięki czemu możesz dostosować motyw witryny YouTube.

zmień motyw youtube

Przed wybraniem konkretnego koloru należy aktywować pole dla tej funkcji, wybierając sekcję „Włącz”. Następnie musisz kliknąć wybrany kolor spośród dostępnych, aby wyznaczyć go na stronie aplikacji. Co więcej, możesz dostosować sekcje dla „Zawartość”, „Nagłówek”, „Lewe menu”, „Tło” i „Tło”; z gradientem z palety kolorów odpowiadającym temu, który wybrałeś wcześniej.

Na koniec wystarczy zamknąć okno edycji, aby dodać ustawienia do strony internetowej YouTube.

Jak aktywować „Dropdown” w filmach na YouTube?

Narzędzie „Rozwijane” zawiera funkcję klonowania odtwarzania, które oglądasz na platformie YouTube, dzięki czemu możesz cieszyć się tą samą zawartością w ekskluzywnym panelu pływającego okna dla tej akcji. Aby korzystać z tego narzędzia dostosowywania w YouTube, musisz dodać rozszerzenie „Popout for YouTube do przeglądarki Chrome”.

Po dodaniu go do przeglądarki na komputerze za każdym razem, gdy odtwarzasz zawartość w YouTube, w oknie wideo w górnym rogu pojawi się ikona „Wyskakujące okienko”. Jeśli go wybierzesz, rozwijana funkcja, która odtworzy tę zawartość YouTube w nowym oknie wyłącznie dla niego. Więc nie będziesz mieć żadnych innych opcji niż zmiana rozmiaru okna.

dołącz do naszego kanału telegram