Skip to content

Jak dostosować i zwiększyć intensywność wibracji na Androidzie i sprawić, by wibrował mocniej

23 de czerwiec de 2023

Wszyscy doskonale wiemy, że jednym z kluczy do działania urządzeń mobilnych są bezpośrednio powiadomienia i oczywiście są one najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać. jeśli są jakieś wieści dotyczące zainstalowanych aplikacji.

W tym sensie musimy podkreślić, że rzeczywiście wszystkie telefony komórkowe mają mały wewnętrzny system wytwarzający wibracje gdy pojawiają się powiadomienia z dowolnej aplikacji, którą zainstalowaliśmy na telefonie komórkowym.

W rzeczywistości, jeśli otrzymamy wiadomość, telefon lub tylko powiadomienie, normalną rzeczą jest to, że nasz smartfon wibruje, iz tego powodu w tym artykule chcemy nauczyć Cię kilku interesujących sztuczek, dzięki którym Twój telefon komórkowy wibruje znacznie silniej niż zwykle.

Jeśli zauważyłeś, że Twój telefon komórkowy wibruje mocniej w niektórych przypadkach niż w innych, lub jeśli po prostu stwierdzisz, że czasami wibruje prawie niezauważalnie, zalecamy dalsze czytanie tego artykułu.

W tym artykule dowiesz się, jak naprawić tę niedogodność na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu będziesz mógł ponownie wiedzieć, kiedy otrzymasz powiadomienie lub natychmiast do ciebie zadzwonićod kiedy uczucie wibracja Zwykle ludzie wnioskują, że to nasze urządzenie dzwoni, może to być problem z wibracjami połączeń i powiadomień lub może to być nic.

Możesz zwiększyć intensywność wibracji swojego telefonu komórkowego z Androidem, aby wibrował znacznie silniej

Wiele razy nasze telefony komórkowe Mają bardzo miękkie wibracje. Prawie nie czujesz wibracji i dźwięku swojego urządzenia mobilnego, co powoduje, że często nudzimy się telefonem komórkowym lub po prostu zostawiamy włączony i bardzo głośny dźwięk, coś, co nie jest tak dobre, gdy musimy wejść na spotkanie lub miejsce, w którym urządzenia muszą być ciche.

Potrzebujemy jednak, aby urządzenie dawało jakiś sygnał, gdy mamy je wyciszone i przychodzą powiadomienia lub dzwonią do nas, dlatego tak ważne jest, aby wibracje urządzenia mobilnego są bardzo silne.

Kolejną wadą jest to, że gdy nadejdzie powiadomienie, nasze urządzenie musi wibrować wraz z dźwiękiem, ale w wielu urządzeniach czasami tak się nie dzieje, czasami wibracje ustępują, a osoba nie wie, w którym momencie telefon komórkowy ostrzegł, że nadeszło powiadomienie, więc w końcu odpowiadają na wiadomości z opóźnieniem.

I staje się to większą niedogodnością, gdy wiadomość, która nadeszła, była ważna, dotyczyła czegoś służbowego lub osobistego, wtedy martwimy się i Chcemy wysłać telefon komórkowy do naprawy wierząc, że jest to poważny problem lub że jesteśmy poszkodowani.

Możliwe, że wibracje Twojego urządzenia mobilnego z Androidem są silniejsze

Rzeczywiście, fakt, że telefon komórkowy nie wibruje, stanowi problem, ponieważ czasami okaże się, że nie możemy pamiętaj o powiadomieniach różnych zainstalowanych aplikacji. Właśnie z tego powodu chcemy teraz porozmawiać o aplikacji, która będzie dla Ciebie przydatna.

To jest aplikacja Vibrate Tester, a aplikacja, która pozwala przejrzeć każdy rodzaj wibracji i wprowadź poprawki zgodnie z tym, jak chcemy, aby system wibracyjny działał dla każdej aplikacji.

czarny telefon komórkowy z Androidem w jednej ręce

Dzięki temu możesz szybko i skutecznie zwiększyć intensywność wibracji swojego urządzenia mobilnego z Androidem

Jeśli chcesz pobrać Vibrate Tester, wszystko, co musisz zrobić, to wprowadź oficjalny link do pobrania aplikacji, dzięki czemu zapominasz o tych chwilach, kiedy przez zbyt duży hałas nie czujemy telefonu ani jego wibracji.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, instalując tę ​​​​aplikację, będziesz mógł modyfikować intensywność połączeń, czyli wibracji sygnalizujące połączenie przychodzące, dlatego zalecamy wzięcie sprawy pod uwagę.

Poza powyższym należy wziąć pod uwagę, że Android jako innowacyjny system operacyjny ma również opcje w tym zakresie, a konkretnie te, które Możemy uzyskać dostęp z Ustawień, Dźwięk i wibracje, a później Intensywność wibracji, specjalnie do tego opracowane menu.

Dzięki tym dwóm sztuczkom, których właśnie cię nauczyliśmy, będziesz w stanie to zrobić ustawić system wibracji telefonu komórkowego W sposób, który lubisz, za chwilę czasami zdarza się również, że dźwięk naszego telefonu komórkowego jest uszkodzony i potrzebujemy jego wibracji.

Mamy nadzieję, że ten samouczek ci pomógł. małe niedogodności, które przedstawiasz z telefonem komórkowym. Ważne jest, aby postępować zgodnie z samouczkiem krok po kroku, abyś mógł łatwo naprawić telefon komórkowy, a także abyś nie źle go skonfigurował, a następnie musiał naprawić kolejny mały problem.

Czy udało Ci się osiągnąć Twój Android wibruje mocniej z tym krok po kroku Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, zostaw je w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram