Skip to content

Jak dodać muzykę do filmów TikTok? – Różne dźwięki

22 de grudzień de 2021

Platforma TikTok jest obecnie jedną z najczęściej używanych aplikacji i stale się rozwija. Podobnie to, co sprawia, że ​​dzisiaj jest to boom, to tworzenie małych filmów, ale przede wszystkim inna muzyka dodawana do filmów, która sprawia, że ​​stają się wirusowe.

Z drugiej strony na tej platformie znajdziesz nieskończoną muzykę wszystkich gatunków, która dopasowuje się do każdego gustu, ponieważ aktualna aktualizacja nie pozwala użytkownikom dodawać własnej muzyki z telefonu komórkowego, ale obowiązkowo muszą ją dodać z platformy. Ale już aby dodać muzykę musisz wejść do aplikacji i kliknij (+), a następnie kliknij „Dodaj dźwięk” i znajdź żądaną muzykę, a następnie kliknij pole wyboru, gotowe.

Jakie wymagania należy wziąć pod uwagę podczas przesyłania nowej muzyki do TikTok?

Tworzenie treści będzie bardzo ważne dla każdego użytkownika TikTok, ponieważ jeśli chcą, aby ich treści były wirusowe, będą musieli włóż dużo kreatywności w każdy z filmów że to robią. Teraz jedną z uzupełniających się części filmów na TikTok jest obecność muzyki w filmach, ponieważ dodaje jej więcej akcentu.

Jednak podczas przesyłania nowej muzyki na platformę TikTok lub umieszczania utworu w filmie należy wziąć pod uwagę pewne wymagania i że znajduje się on na platformie. Jeśli jednak możliwe jest przesyłanie oryginalnej muzyki i piosenek przez użytkowników, aby pomóc w promowaniu muzycznego tła filmu, ale mimo to będziesz musiał spełnić obowiązkowe wymagania a są to:

  • Użytkownik może przesyłać nową muzykę na platformę, o ile nie posiada praw autorskich.
  • Użytkownik musi przestrzegać zasad określonych w warunkach przedstawionych powyżej podczas korzystania z aplikacji, aby uniknąć jakiejkolwiek kary.
  • Dodawana muzyka musi być całkowicie oryginalna i stworzona przez użytkownika.

Co może się stać, jeśli muzyka użyta w TikTok jest chroniona prawami autorskimi?

Każda aplikacja ma swoje warunki świadczenia usług i zasady, w których określa, w jaki sposób ta aplikacja powinna być używana i jakie są tego konsekwencje. jeśli któraś z ustalonych zasad zostanie złamana. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby każdy z użytkowników platformy TikTok mógł zapoznać się z tymi warunkami, aby zapobiec jakimkolwiek wykroczeniom.

Kiedy użytkownicy będą mieli możliwość zapoznania się z każdym z warunków i warunków, będą bardzo jasne, że jeśli naruszysz którąkolwiek z tych zasad zostanie ukarany przez TikTok. Ponadto, gdy te warunki zostaną dobrze spełnione, możliwe będzie uniemożliwienie użytkownikowi jakiegoś ograniczenia na platformie.

Z drugiej strony, zgodnie z zasadami i przepisami ustanowionymi przez TikTok, użytkownicy, którzy naruszają którekolwiek z nich, będą podlegać sankcjom, takim jak cenzura ich konta i możesz nawet osiągnąć całkowite zamknięcie konta. Ponadto w skrajnych przypadkach platforma TikTok może posunąć się do ekstremum, badając osobę, która naruszyła niektóre zasady i uniemożliwiając jej ponowne założenie nowego konta.

muzyka na tiktok

Teraz w drobnych przypadkach dotyczących pewnego rodzaju treści, w przypadku których naruszane są niektóre prawa autorskie, zwłaszcza w przypadku motywów muzycznych, TikTok będzie miał prawo do usuwania wideo bez zgody użytkownika. Wszystko to dzięki umowom zawartym z różnymi wytwórniami muzycznymi, które ograniczają ich zawartość. Teraz, w chwili obecnej, platforma TikTok jest w stanie osiągnąć porozumienia z niektórymi krajami w zakresie legalnego korzystania z muzyki.

Jak legalnie i bezproblemowo przesyłać muzykę na TikToks?

Wcześniej można było to zrobić, nagrywając dźwięk osobno, a następnie został przeszukany w folderze „Moje dźwięki”, ale obecnie nie można już tego robić w ten sposób ze względu na różne problemy, jakie miała platforma TikTok, ponieważ wielu użytkowników przesyłało utwory objęte prawami autorskimi. Wszystko to spowodowało poważne faule i dziś platforma podjęła rozsądną decyzję o wyeliminowaniu tej opcji.

Teraz, po wyeliminowaniu tej opcji, która umożliwiała przesyłanie muzyki, musisz wybrać, czy chcesz używać tylko tej muzyki, która Jest dostępny na platformie. Ogranicza to kreatywność użytkowników, ponieważ nie mogą bez problemów przesyłać własnych plików audio, jednak istnieje sposób na przesyłanie muzyki bez problemów i powiemy Ci o tym później.

Jaki jest najlepszy sposób na nagrywanie własnych treści?

Chociaż nie można przesłać muzyki bezpośrednio z opcji usuniętej z „Moich dźwięków”, istnieje inna metoda, w której Móc nagrywaj własne treści oraz w ramach platformy TikTok. Podobnie ta metoda polega na nagrywaniu z kamery TikTok, która przybliża odtwarzacz z muzyką, którą chcesz, i sprawia, że ​​jest ona wyraźnie słyszana.

tworzyć własne treści na tiktok

Inną metodą dodawania muzyki według własnych preferencji jest nagranie wideo w TikTok, a gdy wydaje ci się to w porządku, możesz wprowadzić Opcja „głos” gdzie możesz nagrać dźwięk i będzie on na wideo.

Czy trzeba w jakikolwiek sposób edytować melodię, aby ją przesłać?

Istnieje możliwość, że jeśli trzeba edytować melodię muzyki, aby móc dodać ją do filmu TikTok i byłoby to zrobione dla uniknąć jakiegoś problemu z platformą.

Gdzie są zapisywane różne nowe nagrania, które są generowane?

Nagrania wykonane z własnej treści pozostaną zapisane na Twoim koncie TikTok a każdy inny użytkownik, który chce z niego korzystać, będzie musiał kliknąć dźwięk, aby znalazł się w filmie.

dołącz do naszego kanału telegram