Skip to content

Jak dodać filmy TikTok do zakładki Ulubione i jak je uporządkować?

20 de listopad de 2021

Wciągający efekt TikTok rozprzestrzenił się na cały świat, do tego stopnia, że ​​gdy zaczniesz oglądać film, nie możesz przestać oglądać innych, którzy go śledzą. Te nagrania mogą być sklasyfikowane według kategorii i znajdujące się w sekcji ulubionychJeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, powinieneś czytać dalej ten artykuł.

Gdzie są zapisywane filmy jako ulubione TikTok?

Jeśli jesteś fanem oglądania filmów na TikTok, zawsze będziesz mieć publikacje, które polubisz bardziej niż inne. Wśród tak wielu nagrań, które istnieją na tej platformie, czasami wyszukiwanie każdego z nich może być żmudne. Aby uprościć to wyszukiwanie, aplikacja posiada funkcję o nazwie Ulubione.

To narzędzie pozwala Ci na to oszczędzać sekcja z hashtagami, dźwiękami, filmami i efektami które lubisz, abyś mógł je oglądać tyle razy, ile chcesz. W ten sposób możesz mieć własną kolekcję własnych publikacji lub z innych kont, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp bez marnowania czasu.

Jest to również korzystne dla tych, którzy publikują swoje materiały, ponieważ mogą oferować swoim fanom swoje treści uporządkowane w określonym dziale. Jeśli nadal nie masz tej funkcji, możesz ręcznie zaktualizować aplikację.

Jak wprowadzić „ulubione” filmy zapisane na koncie TikTok?

Aby zapisać filmy, musisz zalogować się na swoje konto aplikacji z urządzenia, a następnie zlokalizować nagranie, które lubisz i chcesz mieć na swoim koncie. Jeśli film nie jest Twój, możesz użyć nazwy właściciela treści lub hashtagu, pod którym został opublikowany.

Z drugiej strony, jeśli to Ty stworzyłeś nagranie, musisz je zlokalizować z galerii swojego urządzenia lub z aplikacji. Po wejściu do publikacji musisz nacisnąć ikonę udostępniania, ta akcja da ci dostęp do ulubionej zakładki. Ta zakładka ma postać etykiety, po jej naciśnięciu wideo zostanie automatycznie zapisane.

Jeśli jesteś producentem publikacji, to lepiej upewnij się, że zapisałeś swoje filmy w galerii z telefonu przed przesłaniem ich do TikTok. W ten sposób utworzysz kopię zapasową informacji, jeśli w systemie wystąpi błąd.

Jak tworzyć listy odtwarzania w TikTok?

Lista odtwarzania to jedna z nowych funkcji aplikacji. To narzędzie było pierwotnie dostępne tylko dla urządzeń iPhone; wszyscy użytkownicy Androida wciąż czekają, aż nowa zmiana pojawi się na ich telefonach.

Jeśli jesteś użytkownikiem TikTok zalecamy częste korzystanie z platformy, ponieważ jej algorytm rozpozna Cię jako ważną osobę, a kiedy dokonają aktualizacji, będziesz jedną z pierwszych, która ją otrzyma.

Aby utworzyć listę odtwarzania, musisz wejść na swój profil i kliknąć opcję uporządkowania filmów. Ta sekcja pozwoli Ci posortować Twoje publikacje według ustalonej przez Ciebie kategorii. Aplikacja poprosi o nadanie nazwy folderowi i wybranie nagrań, które się w nim znajdą.

ulubione filmy na tiktok

Co zrobić, aby dodać lub usunąć filmy z list odtwarzania w TikTok?

Playlista została utworzona, aby zarówno Ty, jak i Twoi obserwatorzy mieli łatwy dostęp do Twoich filmów. Jeśli masz kilka list ułożonych według różnych kategorii, osoba odwiedzająca Twój profil może sprawdzić nazwy folderów i wybrać ten, który najbardziej ją interesuje, bez konieczności przeglądania wszystkich filmów.

Te foldery mają limit miejsca z maksymalnie 21 filmami. Jeśli więc masz kategorię z najwyższym numerem, ale uważasz, że zawiera nowy materiał, który zasługuje na to, aby się tam znaleźć, możesz usunąć jedno lub więcej nagrań i dodać kolejne.

Aby to osiągnąć, wystarczy przejść do listy i wybrać odpowiedni folder. Następnie musisz kliknąć wideo, które chcesz usunąć, a na dole wszystkich nagrań pojawi się małe kółko. Możesz więc wybrać więcej niż jeden element, aby go usunąć.

Do dodaj film, musisz go zlokalizować i nacisnąć, aby rozpocząć odtwarzanie, a następnie kliknij ikonę udostępniania i na koniec dołącz wideo. Należy pamiętać, że aby dodać film do listy, musi on być publiczny i należeć do jednego folderu.

osoba oglądająca tiktok

Jak oglądać filmy zapisane na liście odtwarzania?

Jeśli chcesz zobaczyć filmy zapisane na liście odtwarzania, wystarczy wejść na swój profil lub profil innego użytkownika, którego obserwujesz. Możesz także wyszukać użytkownika z kontem publicznym, aby móc zobacz filmy, które zamieściłeś.

Po wejściu do profilu zobaczysz filmy, które zostały przesłane na platformę, a jeśli są one sklasyfikowane według listy, musisz zlokalizować nazwę kategorii i kliknąć ją. Dzięki temu zobaczysz wszystkie filmy w kategorii i wybierzesz ten, który chcesz odtworzyć.

dołącz do naszego kanału telegram