Skip to content

Jak dodać emotikony i naklejki do moich relacji na Instagramie — Zaznacz Easy

22 de grudzień de 2021

Instagram to jedna z aplikacji o najwyższym odsetku użytkowników na całym świecie, a wszystko to dzięki funkcjom, które sprawiają, że jest interesujący dla innych aplikacji. Ponadto twórcy i projektanci tej aplikacji nieustannie wprowadzają innowacje i dodają więcej funkcji do obszaru fabularnego. Robią to wszystko, aby użytkownicy uatrakcyjnij swoje historie.

Podobnie w funkcjach historii znajdują się naklejki i emotikony, które dla wielu są bardzo fundamentalne w ich historiach. Teraz dodanie tych funkcji jest bardzo łatwe, a później powiemy Ci, jak to zrobić.

Jakie są najczęściej używane naklejki w historiach na Instagramie?

Różne projekty naklejek, które zostały zaangażowane w platformę Instagram, sprawiły, że użytkownicy znaleźli się znacznie więcej kreatywni ze swoimi historiami, a także niektóre z tych naklejek pozwalają im na interakcję z obserwującymi.

Z drugiej strony, kiedy naklejki pojawiły się po raz pierwszy na platformie Instagram, był to boom, ponieważ wielu użytkowników nie czekało, aby zacząć z nich korzystać. Na początku pojawiania się naklejek jedną z najczęściej używanych była ta of @ Wzmianka, #Hashtag, Quiz i GIF; Były to najczęściej używane, ale obecnie istnieją inne, które wywołują spore zamieszanie na platformie.

Obecnie stale używane są naklejki GIF, Przesuwane Emoji, Pytania, Twoja kolej, Sonda, Awatary, Odliczanie, Muzyka i naklejka dodawania zdjęć. Każda z wymienionych naklejek to te, które są najczęściej używane i że ludzie znaleźć interesujące dla swoich publikacji.

Jak dodać emotikony lub naklejki do swoich historii na Instagramie?

Jeśli chcesz, aby Twoje historie były znacznie bardziej kreatywne, będziesz musiał skorzystać z różnych naklejek i emotikonów w swoich historiach na Instagramie. Sposób dodawania emotikonów lub naklejek jest bardzo łatwy i zawsze zrobi tę samą metodę wykonywania. Teraz to, co zawsze będzie takie samo, jakie można dodać do jednej z tych dwóch opcji, to otwarcie aparatu, w którym ma zostać zrobione lub przeszukane zdjęcie, które ma być udostępnione w historii.

Oznacza to, że krok, o którym wspomnimy poniżej, będzie najważniejszą rzeczą, aby móc później dodać naklejki lub emotikony. Teraz powinieneś otworzyć interfejs aparatu na Instagramie, aby ustawić obraz do opublikowania i można to osiągnąć dzięki 3 różne sposoby i są to:

  1. Jednym ze sposobów jest kliknięcie ikony, która pojawia się w lewej górnej części kanału, gdzie jest napisane „Twoja historia”.
  2. Następny będzie polegał na umieszczeniu palca na ekranie i przesunięciu go w prawo, a aparat otworzy się automatycznie.
  3. Ostatnią opcją jest dotknięcie ikony, która pojawia się w prawym górnym rogu, wyrażona w formie symbolu + otoczonego kwadratem.

Aby dodać emotikon

Od początku początków różnych platform, takich jak Facebook, Snapchat, Messenger, Instagram i inne aplikacje, różne emotikony zostały dodane do historie, posty i wiadomości zabawniejszy pomysł. Podobnie, wszystko to zostało zrobione tak, aby wiele osób, za jednym emoji, mogło reprezentować emocje, które odczuwali w tym momencie lub przekazać kluczową wiadomość.

dodaj emotikony do swoich historii na Instagramie, aby były bardziej zabawne

Musimy pamiętać, że większość emotikonów znajduje się na klawiaturach telefonów komórkowych, a niektóre platformy wprowadzają je do własnej klawiatury, ale w końcu wszystkie emotikony są bardzo podobne. Teraz, jeśli chcesz dodać emotikony do swoich historii na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest to, co wspomniano powyżej, a reszta będzie następująca:

  1. Po wybraniu obrazu, który chcesz udostępnić w swojej historii na Instagramie, musisz kliknąć kółko, w którym znajduje się „Aa”, aby dodać tekst.
  2. Po wprowadzeniu musisz poszukać żądanych emotikonów na klawiaturze telefonu, a następnie wybrać je do dodania do formatu tekstowego.
  3. Teraz dodano emoji, wystarczy wybrać opcję „Gotowe”, która znajduje się w prawym górnym rogu.
  4. Gdy to zrobisz, emotikon pojawi się na środku ekranu, ale można go przenieść w wybrane miejsce, a także zwiększyć jego rozmiar.

Jeśli chcesz umieścić naklejkę

Naklejki w opowiadaniach na Instagramie stały się boomem dla wielu użytkowników przeglądających tę platformę i za każdym razem pojawiają się nowe pomysły, które przychodzą do twórców tej platformy, ponieważ aktualnie dodawali nowe formaty naklejek i aby uzyskać te formaty, ważne jest, aby zaktualizować aplikację z platformy Google Play, Sklepu Play i innych.

Teraz, aby umieścić lub dodać naklejkę do swoich historii na Instagramie, będziesz musiał wykonać kilka małych kroków, a te kroki to przede wszystkim wybór obrazu do udostępnienia, a następnie dotknięcie ikona, która wygląda jak naklejka, a następnie poszukaj naklejki, którą chcesz umieścić w swojej relacji, na przykład: naklejki z ankietą, którą chcesz przeprowadzić, lub naklejki ze wzmianką.

dodaj naklejki, aby stworzyć interakcję w swoich historiach ze swoimi obserwatorami

Po wybraniu naklejki, którą chcesz, zostanie ona dodana do Twojego obrazu, a następnie możesz umieść go w miejscu, które preferujesz na swoim wizerunku a także możesz zwiększać i zmniejszać jego rozmiar.

Jak zapisać historię na Instagramie za pomocą dodanych naklejek i emotikonów?

Po dodaniu emotikonów lub naklejek i zechcesz zapisać swoją historię, będziesz musiał kliknąć trzy wielokropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu, opcja „Zapisz” pojawi się automatycznie. wybierze go, a historia zostanie zapisana.

dołącz do naszego kanału telegram