Skip to content

Jak dezaktywować opinie lub recenzje na stronach na Facebooku – Usuń komentarze

28 de grudzień de 2021

W obrębie Facebooka znajdują się wszelkiego rodzaju strony. Te strony są tworzone w celu sponsorowania firm, usług, produktów i tym podobnych. Za rzeczy, które tam kupujesz, Móc tworzyć opinie o usłudze, stronę lub produkt, aby uzyskać więcej oceny.

Tak jak możesz opublikować tę recenzję, możesz ją również usunąć w dowolnym momencie i kiedy tylko chcesz. Pokażemy Ci wkrótce jak wyłączyć recenzje na stronie na Facebooku. Oprócz tego pokażemy również, jak fałszywe recenzje są zgłaszane na Facebooku i kilka innych rzeczy.

Jak wyłączyć recenzje strony na Facebooku?

Opinie na Facebooku można wyłączyć dla nie otrzymywać fałszywych recenzji czy jakoś tak. Dezaktywację recenzji na stronie na Facebooku można wykonać z telefonu komórkowego z systemem Android i iOS lub z urządzenia z systemem Windows lub Mac.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wyłączyć wszystkie recenzje strony na Facebooku, zwróć uwagę na następujące wskazówki, które podamy poniżej:

Z telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone’a

Z urządzeń mobilnych znacznie łatwiej jest dezaktywować opinie na stronie na Facebooku. Zwróć uwagę na wszystko, co musisz zrobić:

 1. Znajdź aplikację Facebook
 2. Otwórz aplikację Facebook
 3. Zaloguj się na swoje konto
 4. Przejdź do serwisu
 5. Przejdź do ustawień’
 1. Następnie przejdź do sekcji „Dziennik aktywności” i przejdź do „Przegląd osi czasu”
 2. Teraz, gdy jest napisane „Opinie”, zobaczysz dodatkowe opcje i zaznaczysz tę, która mówi „Dezaktywuj”

Gdy wyłączysz recenzje swoich stron na Facebooku, nikt nie będzie mógł napisać więcej recenzji do momentu ponownego włączenia opcji. Aby sprawdzić, czy Twoja strona się rozwija, powinieneś sprawdzić wszystkie polubienia, aby poznać statystyki publikowanych treści.

Przy okazji, aby Twoja strona na Facebooku mogła uzyskać świetne rezultaty i możesz zarabiać, powinieneś pomyśleć o kosztach reklamy i korzyściach z reklamy.

Na komputerze z systemem Windows lub Mac

Aby anulować recenzje, które można napisać o stronie internetowej z komputera, musisz: mieć dobre połączenie z internetem. Jeśli masz już dobre połączenie internetowe, wykonaj następujące czynności:

 1. Wyszukaj w przeglądarce internetowej
 2. Otwórz przeglądarkę internetową
 3. Wejdź na oficjalną stronę na Facebooku
 4. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do strony
 5. Teraz przejdź do ustawień strony na Facebooku
 6. Przejdź do „Dziennika aktywności”
 7. Wpisz tam, gdzie jest napisane „Przegląd osi czasu”
 8. Następnie kliknij pasek „Opinie” i wyłącz je

komputer Mac

Z tym nikt nie otrzyma opinii każdy o twojej stronie z Facebooka, dopóki nie aktywujesz tych recenzji. Co ma związek z rozwojem Twojej strony na Facebooku, możesz połączyć swoją stronę na Facebooku z Pinterestem. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu udostępniać.

Co zrobić, aby zgłosić fałszywe recenzje na stronie na Facebooku?

Aby zgłosić komentarz na Facebooku, musisz skorzystać z prawej strony sieci społecznościowej. Jeśli chcesz zgłoś krytykę swojej strony z Facebooka, musisz:

 1. Otwórz aplikację Facebook lub wejdź na stronę Facebook
 2. Następnie przejdź na górę swojej strony
 3. Poszukaj fałszywej recenzji, którą ci wystawili
 4. Trzymaj wciśnięty
 5. Na koniec wybierz opcję „Zgłoś” i podaj powód, dla którego zgłaszasz tę fałszywą recenzję

Gdy wykonasz cały ten proces, Facebook będzie odpowiedzialny za sprawdzenie, czy Twoje roszczenie jest naprawdę godne zaufania i zgodzi się z Tobą. Jeśli nie chcę konsultować ani zgłaszać tego komentarza W administratorach Facebooka możesz usunąć tę recenzję i voila, nie będziesz mieć problemów. Nie musisz też wiele robić, aby usunąć recenzję na Facebooku.

Jak prawidłowo radzić sobie ze złymi i fałszywymi recenzjami na stronie na Facebooku?

dziewczyna korzystająca z facebooka na swoim komputerze

Jeśli chodzi o negatywne recenzje, należy działać raz na zawsze, aby cały postęp, jaki Twoja strona miała od czasu jej utworzenia, nie poszedł na marne. Wyglądać Co masz do zrobienia z tego typu opiniami:

Kiedy są naprawdę negatywne recenzje?

Jeśli krytyka, którą otrzymuje Twoja strona, okaże się prawdziwa, konieczne jest, aby szukaj drogi ulepszać usługi, produkty lub publikacje, które umieszczasz na stronie Dlaczego to mówimy? Cóż, ponieważ nawet jeśli usuniesz te naprawdę negatywne recenzje, fakt, że robisz coś złego, nie zniknie.

A jeśli przymkniesz oko na to, co robisz źle, prędzej czy później zobaczysz, jak popularność Twojej strony na Facebooku spadnie.

Fałszywe recenzje strony

Jeśli Twoja strona na Facebooku otrzymała fałszywe recenzje, musisz usunąć wszystkie recenzje, w przeciwnym razie anuluj pisanie tego samego, odczekaj chwilę i aktywuj je ponownie.

dołącz do naszego kanału telegram