Skip to content

Jak daleko może zajść Apple AirTag? Jaki ma zakres?

17 de lipiec de 2021

To jest jeden z Najnowsze technologie Apple, w zasadzie są to urządzenia o niewielkich rozmiarach i wadze, których zadaniem jest umożliwienie lokalizacji innego iPhone’a lub kompatybilnych urządzeń. Apple to firma, która rok po roku jest odpowiedzialna za ułatwianie nam życia w codziennym życiu i często jest odpowiedzialna za poprawianie błędów dla przyjemności swoich użytkowników.

To urządzenie było bardzo przydatne, ponieważ pierwotnie służyło do wyszukiwania przedmiotów, takich jak klucze, torby, portfele i chociaż jest to jego główny cel, są tacy, którzy używają go do łatwiejszego znajdowania swoich zwierząt domowych, a nawet do śledzenia dzieci, które nie jest poprawne ponieważ według Kayanne Drans, wiceprezes Apple ds. marketingu, nie należy kontrolować czyichkolwiek ruchów.

My jednak udzielimy Państwu wszelkich informacji o zakresie tego idealnego urządzenia do lokalizacji naszych obiektów oraz o tym, jak można określić jego lokalizację.

Jak daleko mogę śledzić mój Airtag?

Chociaż kilka osób stwierdziło, że nie jest to do końca prawda, zakres zasięgu opublikowany przez Apple, że te małe urządzenia są śledzenie wynosi do 100 metrów. Dzięki zastosowanej przez Aitags technologii transmituje sygnał 2,4 GHz, dzięki czemu pozwala na uzyskanie dość szybkiej odpowiedzi na lokalizację obiektu.

Kiedy zaczyna emitować sygnał dźwiękowy?

Sygnały akustyczne emitowane przez te urządzenia są dość dyskretne, w rzeczywistości, jeśli znajdujesz się w miejscu, w którym jest zbyt dużo hałasu, trudno jest usłyszeć sygnał.

Ta funkcja zostanie aktywowana tylko wtedy, gdy obiekt jest blisko, co dzieje się, gdy jesteś w siedem metrów do Airtag a gdy stopniowo zbliżamy się do szukanego obiektu, to również intensyfikuje dźwięk i dodaje miękkie wibracje. Ta funkcja słuchowa jest dla nas bardzo dobra, aby znaleźć przedmioty, które są dobrze ukryte i nie jest to łatwe zadanie.

Jak wydobyć dźwięk z metki?

Wśród cech tego urządzenia technologicznego mamy to, że może odtwórz dźwięk Jeśli obiekt znajduje się w pobliżu jako mechanizm pomocy w jego znalezieniu, aktywuj tę funkcję w następujący sposób:

  • Przejdź do sekcji Artykuły i wybierz element, z którego chcesz odtworzyć dźwięk.
  • Teraz wybierz przycisk Odtwórz dźwięk.

wyszukiwanie airtag sygnalizacja iphone

W jaki sposób mój Airtag aktualizuje swoją lokalizację?

Airtag to połączenie technologii bezprzewodowej, która wykorzystuje każdą dostępną sieć do łączenia się z dowolnym urządzeniem, czy to iPhone, iPad czy Mac, a konkretnie umieszcza opcję „Szukać” pracować.

Urządzenia te, mające dostęp do dowolnej sieci internetowej, w danej chwili przesyłają do podłączonych urządzeń informacje dotyczące radia i zasięgu, bez takiej potrzeby. zadanie ręcznie lub naciśnij dowolny przyciskW ten sposób te niesamowite urządzenia wielkości monety, identyfikują sieci „wyszukiwane” i wskazują swoją sytuację w danej chwili.

Jak często jest aktualizowany?

Te wspaniałe artefakty, oprócz tego, że są automatycznie przenoszone, wymieniają minimalną ilość danych sieciowych, w tym identyfikatory, które obracają się zaszyfrowane w 128 bitach w celu zapewnić prywatność użytkownika, dzięki czemu po znalezieniu połączenia lub znalezienia dostępnej sieci jest ono aktywowane w ciągu kilku sekund. Fascynujące jest to, że nie musisz wykonywać żadnego zadania, aby zaktualizować lokalizację naszego Airtaga, ponieważ on się tym zajmuje.

Będąc blisko Airtaga i masz kompatybilnego iPhone’a, Odpowiedź brzmi tak, otrzymasz całkowicie dokładną odpowiedź z lokalizacji. Wystarczy nacisnąć opcję „Artykuły”, a następnie wybrać najbliższy AirTag.

Następną rzeczą, którą zrobisz, jest wybranie opcji „Szukaj”, a stamtąd masz dwie opcje, po pierwsze, możesz podejść do Airtag stopniowo zmieniając miejsca, aby go zlokalizować, a także postępując zgodnie z instrukcjami, które urządzenie wskaże cię strzałką na ekranie a jeśli obiekt znajduje się w tle, zasygnalizuje to notatką. Druga. miejsce, w którym można włączyć dźwięk i voila.

wyszukiwanie mapy na urządzeniu

Czy AirTag można zlokalizować, nawet jeśli nie jest blisko mojej pozycji?

Jeśli możliwe jest odnalezienie urządzenia lub obiektu za pomocą aplikacji „Szukaj”, przeglądanie Twojej lokalizacji na mapie lub w najgorszym przypadku, wskazując, że jest zgubiony. Aby wykonać te czynności, możesz nie tylko używać swoich urządzeń, ale także innych członków rodziny, na przykład na iPhonie, iPadzie lub Macu, które są kompatybilne, zaczynając od iCloud.com/find z przeglądarki. Wystarczy otworzyć sieć „Szukaj” możesz zobaczyć lokalizację obiektu, nawet jeśli nie jest podłączony do jakiejś sieci.

Aby zobaczyć to urządzenie na mapie zewnętrznie, musisz wejść do aplikacji „Szukaj”, następnie wybierz opcję urządzenie lub obiekty i wskaż urządzenie, aby zobaczyć jego lokalizację na mapie, po wykonaniu tej czynności wystarczy wybrać trasę, aby wskazać jego lokalizację na mapie.