Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować grę Heroes of the Storm na Androida w języku hiszpańskim — kompletny przewodnik

19 de styczeń de 2023

MOBA to dość popularny gatunek, zwłaszcza w ostatnim czasie. Dlatego chcę polecić Ci rozpoczęcie pobierania Heroes of The Storm dla Androidchociaż zanim zaczniesz to robić, poczekaj chwilę, a my porozmawiamy o tym konkretnie, aby zobaczyć, jakie pozytywne i zabawne rzeczy możemy znaleźć w tym dość osobliwym i ogólnie dość dobrze rozwiniętym tytule.

W tej grze będziesz mógł wskrzesić kilku najpopularniejszych bohaterów jednej z najbardziej znanych firm gier wideo na świecie: Blizzard. Mówimy o podstawowych postaciach Warcrafta, Starcrafta a nawet tego samego Diabeł.

Ono fajna ta gra Chodzi o to, że musisz grać jako zespół, ważną rzeczą, a nawet można powiedzieć, że jest to nawet niezbędne, aby nauczyć się grać całym zespołem, aby stawić czoła wrogom i wygrać. Pomysł jest dość prosty, ale to nie czyni gry nudną, musisz zniszczyć bazę wroga, do tego musisz awansować na każdym pasie, w każdej linii, niszcząc wieże, które znajdziemy po drodze, możesz pobrać niesamowite gry na telefon komórkowy.

Jest jasne, że Bohaterowie, których możemy wybrać Nie są takie same i każdy ma inne cechy, nie tylko pod względem projektu, ale także umiejętności, i jasne jest, że każdy z nich może być przydatny w takiej czy innej sytuacji.

W tym samym czasie okazuje się, że w sumie jest 10 map, wszystkie są dość duże, więc różnorodność jest naprawdę ogromna, oprócz tego, że skończysz nie dbając o to, na której mapie grasz, ponieważ chcesz tylko eksterminować wroga. Jednocześnie każda mapa pozwala nam nieco urozmaicić styl gry, zachowując jednak tę samą misję, jaką byłoby wyeliminowanie wrogiej bazy.

zainstaluj mobilną burzę bohaterów

Pobierz Heroes of the Storm na Androida

Przede wszystkim, jeśli chcesz pobrać grę na swój telefon komórkowy, musisz przejść do oficjalnej strony internetowej, klikając ten link.

Tam musisz kliknąć tam, gdzie jest napisane „Graj za darmo TERAZ„Teraz, gdy już się zarejestrujesz i masz konto, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu poszukać przycisku „Pobierz” i to wszystko, możesz cieszyć się tym wspaniałym tytułem na swoim Androidzie, chociaż pamiętaj, że jest dość ciężki, więc musi mieć stabilne połączenie Wi-Fi, aby móc je pobrać i odtwarzać.

Poznaj najlepsze gry MOBA, jakie możesz mieć na swoim Androidzie

Heroes of the Storm to jedna z gier typu MOBA to ma obecnie większą sławę; Poniżej wymieniamy inne gry, w których możesz cieszyć się niezrównanymi bitwami z innymi graczami online z urządzenia z Androidem całkowicie za darmo.

  • Arena Walecznych: Jest to gra 5 na 5, z typową dla tych gier mapą z trzema torami, oferuje krótkie 10-minutowe mecze; jego grafika jest wykonana z dużą ilością szczegółów, dzięki czemu jest to idealna gra dla zabicia czasu, jeśli się nudzisz lub masz wolny czas.
  • próżność: a wieloplatformowa gra Oznacza to, że oprócz grania w nią na Androidzie, możesz także grać na komputerze; Ma konkurencyjny parytet, więc nie ma przewagi między graczami komputerowymi i mobilnymi, dlatego jest to obecnie jedna z najczęściej pobieranych gier.
  • Bohaterowie porządku i chaosu: jeden z pierwszych, który się pojawił, ma tryb 3 na 5 i 5 na 5, dzięki czemu gra jest przyjemniejsza; ma ponad 50 oryginalnych bohaterów Oprócz tego, że jest zróżnicowana, dobra gra, którą możesz mieć na telefonie komórkowym i cieszyć się nią o każdej porze dnia.
  • Strajk paladynów: Jego ustawienie sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś grał na komputerze, dzięki czemu eliminowanie wrogów w 15 różnych mistrzostwach jest lepsze.

Każdą z tych gier znajdziesz w sklepie z aplikacjami swojego urządzenia, są łatwe do pobrania Są również całkowicie bezpłatne. Dzięki tej liście możesz bawić się w dowolnym czasie i miejscu.

istnienie gry online dla wielu graczy Zalecamy posiadanie dobrego i szybkiego łącza internetowego. Ciesz się najlepszymi grami online na urządzeniu mobilnym z systemem Android i graj jak profesjonalista.

dołącz do naszego kanału telegram