Skip to content

Jak anulować UBER – Anuluj podróż UBER bez kłopotów (przykład)

28 de luty de 2021

Uber To stało się bardziej codzienne, niż nam się wydaje, możemy znaleźć ludzi, którzy są gotowi zaoferować swoje usługi taksówkowe bezpiecznie i wygodnie. Aplikacja jest obsługiwana w wygodny sposób z telefonu komórkowego po jej pobraniu i zainstalowaniu, dzięki czemu możemy dowiedzieć się nieco więcej o naszym kierowcy, dzięki czemu będziemy mieć większe bezpieczeństwo i pewność podczas podróży. I chociaż łatwo jest zaplanować wyjazd w aplikacji, to anulowanie to inna sprawa, więc co jeśli chcesz anulować Ubera?

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Uber będziesz wiedział, że generalnie czasami musimy odwołać podróż. Prawdopodobnie dlatego, że znajomy zaproponował, że podwiezie Cię lub po prostu zmieniły się Twoje plany w ostatniej chwili. W takiej sytuacji nie musisz się martwić, możesz anulować podróż w dowolnym momencie, postępując zgodnie z tym samouczkiem, nawet jeśli tak naprawdę nie wiesz, jak korzystać z aplikacji.

Nie ma znaczenia, czy anulowanie nastąpi, zanim kierowca Cię odbierze, czy nawet gdy jesteś na pokładzie. Tutaj podamy kilka instrukcji dotyczących działania systemu odwołanie podróży.

Anulowanie przed przybyciem kierowcy Ubera

  • w aplikacja, musisz udać się do paska informacyjnego, który możesz rozpoznać, ponieważ jest biały. W tej sekcji zobaczysz przycisk Anuluj, który musisz nacisnąć.
  • Po naciśnięciu przycisku należy nacisnąć ponownie, aby skutecznie anulować.

Ważne jest, aby wiedzieć, że anulowanie musi nastąpić w terminie pierwsze 2 minuty, po zamówieniu UBER. Jeśli zdadzą, nie zostaniesz obciążony żadną dopłatą 11 minutodwołujesz podróż, a kierowca po Ciebie nie przyjechał.

Co się stanie, jeśli zechcę wcześniej skończyć podróż?

Jeśli jesteś już w samochodzie i zdecydujesz się wysiąść, mimo że Twoja podróż jeszcze się nie skończyła, wystarczy, że powiadomisz kierowca, oprócz dodania jakie są powody, aby mógł wejść do aplikacji i zakończyć wyjazd za Ciebie.

Uber logo jazdy ręce aplikacji

Podobnie, jeśli z powodu jakiegoś błędu, przejdź do anulować podróż W trakcie jej trwania kierowca może kontynuować podróż i tym samym bez problemu zawieźć Cię do celu, wystarczy poprosić o korektę płatności końcowej.

Jak działają opłaty za anulowanie w Uber?

Plik opłaty za anulowanie Są one rekompensatą przyznawaną kierowcy za wysiłek i czas, jaki poświęcił na dotarcie pod Twój adres. W ten sposób aplikacja działa znacznie wydajniej dla każdego.

Możliwe, że anulujesz podróż, jeśli zrobisz to w ciągu pierwszych dwóch minut po żądanie wycieczka. Mimo to możesz znaleźć się w różnych sytuacjach, w których zostaniesz obciążony opłatą za anulowanie.

Te stawki Ogólnie rzecz biorąc, mają one tendencję do zmian i różnic, ponieważ zależą od miasta, w którym się znajdujesz, i typu wybranego Ubera.

Jak uniknąć opłat za anulowanie?

Opłaty związane z korzystaniem z Ubera mogą być różne i chociaż można obliczyć całkowitą opłatę za Ubera, opłata za anulowanie to inna sprawa. Zwykle zaleca się, aby plik Usługa Uber dokładnie w momencie, kiedy zamierzasz wyjechać, ponieważ jeśli kierowca będzie czekał wewnątrz jednostki dłużej niż dwie minuty, może on mieć prawo do odwołania podróży, jeśli sobie tego życzy.

Istnieją czynniki spoza kierowcy, a nawet samej firmy, takie jak ruch uliczny, demonstracje i / lub naprawa ulicy, które mogą powodować opóźnienia w pracy kierowcy Uber, dlatego zaleca się, aby użytkownicy byli cierpliwi, aby to zrobić. . uniknąć opłaty za anulowanie niepotrzebny.

Dzięki tym wskazówkom możesz anulować podróż z Uberem i uniknąć nieporozumień z kierowcą lub obsługą techniczną aplikacji. Musisz tylko wziąć pod uwagę posiadany limit czasu i fakt powiadamiania o wszystkim, co dzieje się z Twoim kierowcą.