Skip to content

Jak aktywować pakiet Microsoft Office 2013 na komputerze?

8 de lipiec de 2022

Po sukcesie swojego poprzednika, Office 2010, Microsoft uruchomił wersję 2013 tej usługi w październiku 2012 roku.starając się oferować zarówno profesjonalnym, jak i amatorskim użytkownikom ulepszone narzędzia do ich zadań.

Prawda jest taka szybko Microsoft Office 2013 zdołał podbić użytkownikówdzięki ulepszonym Microsoft Word, Access, Excel, PowerPoint i innym elementom, które są częścią tego pakietu, który oczywiście ewoluował.

Teraz nie możemy stracić z oczu faktu, że mimo to wielu użytkowników chce zainstalować pakiet Microsoft Office 2013 na swoich komputerach i mimo to, potem mają problemy, aby móc go aktywować.

Więc jeśli będziesz czytać dalej, W poniższych wierszach znajdziesz idealne rozwiązanie, aby krok po kroku aktywować pakiet Microsoft Office 2013 na swoim komputerzepomijając niedogodności, które mogły wystąpić podczas tej procedury.

Jak zainstalować i aktywować pakiet Microsoft Office 2013 za darmo bez programów

Jeśli chcesz zainstalować i aktywować pakiet Office 2013 za darmo bez jakichkolwiek programów, musisz wiedzieć, że na szczęście istnieje krok po kroku, który poprzez modyfikację rejestrów oprogramowania i systemu operacyjnego pozwala nam iść naprzód. Procedura jest następna:

Przede wszystkim musisz pobrać instalator pakietu Office 2013, coś, co nie jest zbyt skomplikowane, aby powiedzieć prawdę. Można go uzyskać z prawie każdej witryny internetowej odpowiedzialnej za dystrybucję tych programów, z wyjątkiem oficjalnej witryny firmy Microsoft, ponieważ nie jest już oferowana.

Po pobraniu programu następnym krokiem jest bezpośredni dostęp do folderu, w którym się znajduje i otwarcie go, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora instalacjiaby przetwarzał ją w celu jej realizacji.

W poprzednim kroku możesz wskazać pakietowi biurowemu ścieżkę instalacji, a także programy, które chcesz zainstalować itp. Zalecamy wykonanie instalacji automatycznej, która jest najłatwiejsza.

skończyłem powyższe musisz wejść do rejestru systemu Windows, dla którego musisz nacisnąć kombinację klawiszy Windows + R bez otwartych programów. Tam musisz wpisać regedit.exe i nacisnąć klawisz Enter, aby uzyskać dostęp do edytora rejestru.

Pojawi się nowe okno i musisz najpierw kliknąć HKEY_LOCAL_MACHINE, a następnie SOFTWARE. W tym momencie otwórz folder Microsoft, następnie folder Office i wreszcie ten o nazwie 15,0.

W nim przejdź do sekcji Rejestracja i naciśnij na niej prawy przycisk myszy. Otworzy się menu rozwijane, do którego musisz przejść Poszukaj opcji Usuń. Następnie kliknij Tak, aby potwierdzić usunięcie.

Klucze aktywacyjne do weryfikacji pakietu Office 2013 Professional Plus

Chociaż od tego momentu, kiedy otworzysz dowolny program Microsoft Office 2013 będziesz mógł z niego korzystać bez problemów, musisz pamiętać, że modyfikując rekord aktywacji, usługa będzie udawać, że masz oficjalną licencję.

Niemniej jednak, niewielka liczba użytkowników komentuje, że gdy dotrą do tego punktu, nadal otrzymują komunikaty, że muszą aktywować pakiet biurowyaw takim przypadku skorzystamy z niektórych z poniższych kodów.

Kody ogólne Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 Professional Plus

  • YC7DK-G2NP3-2QQC3-J6H88-GVGXT

Microsoft Office 2013 Standard

  • KBKQT-2NMXY-JJWGP-M62JB-92CD4

Aby wprowadzić dowolny z tych kluczy i aktywować systemmusisz wykonać następujące kroki:

  • W systemie Windows naciśnij kombinację klawiszy Win + R
  • Wpisz cmd.exe w wyświetlonym oknie i naciśnij Enter
  • Następnie wpisz następujące dane w oparciu o komputer
  1. 32-bitowy: cscript „C:Program Files (x86)Microsoft OfficeOffice15OS
  2. SPP.VBS” /inpkey:TWÓJ-KLUCZ

Po zakończeniu powinieneś mieć dostęp do wszystkich programów pakietu Office bez większych niedogodności.

Jakie są niebezpieczeństwa, jeśli zweryfikuję pakiet Office 2013 za pomocą pirackiej licencji?

Jednakże, jesteśmy przekonani, że wielu czytelników będzie miało wątpliwości, jak bezpieczny jest ten krok po krokubiorąc pod uwagę, że czasami słyszeliście złe rzeczy o licencjach pirackich.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, jest to, że Ci, którzy wykorzystali pirackie licencje do aktywacji pakietu Office 2013, nie napotkali żadnych problemów wszelkiego rodzaju, abyśmy mogli zapewnić bezpieczeństwo.

Faktycznie, Microsoft w żaden sposób nie monitoruje użytkowników tego pakietu biurowego. w przeciwieństwie do tego, co dzieje się z pirackimi wersjami systemu operacyjnego Windows, więc nawet nie będą świadomi sytuacji.

Ponad to, jeśli nadal chcesz poznać niektóre szkody z którymi te osoby mogą się spotkać podczas walidacji tego pakietu piracką licencją, możemy rozmawiać głównie o kwestiach bezpieczeństwa.

Dzieje się tak, że za każdym razem, gdy pobieramy cracki, keygeny lub aktywatory pochodzące z miejsc lub witryn, które nie są wiarygodne, ryzykujemy, że przenoszą wirusa lub złośliwe oprogramowanie, które może nam zaszkodzić.

Dlatego zawsze będziemy Ci polecać, ale zawsze w tego typu przypadkach, że podjąć wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa, takie jak korzystanie z programu antywirusowegoponieważ jest to jedyny sposób, aby naprawdę upewnić się, że keygen, crack lub aktywator nie spowoduje uszkodzenia komputera.

dołącz do naszego kanału telegram