Skip to content

Jak aktywować lub ustawić „ Tryb urody ” do użycia w filtrach TikTok

5 de kwiecień de 2021

Obecnie mamy wiele aplikacji, ale możemy zapewnić, że bardzo niewiele z nich odniosło taki sukces jak TikTok. Wszyscy w pewnym momencie używaliśmy TikTok i warto przeprowadzić trochę więcej badań, w jaki sposób możemy go najlepiej wykorzystać. Dlatego przedstawiamy poniżej jak aktywować lub ustawić „tryb urody” w filtrach TikTok.

Wielu chce dobrze wyglądać w kilka sekund, a dzięki słynnym filtrom jest to całkowicie możliwe i w rzeczywistości bardzo proste. W przypadku TikTok możemy ciesz się wysokiej jakości filtrami i efektami z którego możemy korzystać bez problemu, w tym ze wspaniałego trybu urody. W tym artykule przedstawiamy kroki, które należy wykonać, aby łatwo i szybko go aktywować.

Jak ustawić „tryb urody” na TikTok?

Narzędzia technologiczne niewątpliwie ułatwiają nam także na co dzień Pozwól nam się dobrze bawić razem z rodziną lub przyjaciółmi. Na przykład sieci społecznościowe, które są dziś używane, są świetną opcją, dzięki której będziemy mieć kontakt ze światem i najnowszymi trendami.

Utworzenie konta na TikTok jest bardzo proste i otwiera drzwi do świata możliwości. Mówiąc o jego świetnych filtrach, możemy powiedzieć, że oferuje dużą różnorodność do wyboru. Jednym z najczęściej wybieranych jest doskonały filtr upiększający, co pozwala nam w ciągu kilku sekund poczuć się jak świeżo po wyjściu z salonu kosmetycznego. Ale jak możemy wykorzystać ten efekt?

Cóż, prawda jest taka, że ​​jest to naprawdę proste, ponieważ domyślnie znajduje się wśród filtrów aparatu TikTok. Tylko musisz przejść do sekcji „Efekty” i wybierz sekcję „Uroda”. Możesz także użyć innych filtrów dostępnych w sekcji „Portret”, ponieważ mają one na celu poprawę naszego wyglądu w filmach.

Nie ma wątpliwości, że efekty TikTok są bardzo pomocne, jeśli chodzi o tworzenie naprawdę interesujących filmów. Teraz, oprócz efektu upiększającego, istnieją inne sposoby na poprawę naszego wyglądu podczas nagrywania w TikTok. Tutaj pokażemy jak skorzystać z upiększających efektów.

Jak stosować efekty upiększające na TikTok?

Oprócz efektu kosmetycznego już zawartego w Filtry TikTok, Ta aplikacja będzie dodawać funkcje upiększające do twoich opcji w miarę zdobywania doświadczenia. Są one bardzo pomocne, ponieważ pozwalają dostosować wygląd i liczbę ulepszeń, które chcesz wprowadzić na swój sposób.

Mogą wydawać się nieco skomplikowane, ale prawda jest taka, że ​​są bardzo łatwe w użyciu. Poza tym to świetny sposób na zdobycie większej liczby obserwujących na TikTok. Aby z nich skorzystać, wystarczy nacisnąć ikona pod nazwą «Beautifier„Znajduje się z boku aparatu TikTok, pomiędzy ikonami„ Filtry ”i„ Pogoda ”.

Z tej sekcji możesz wygładza, wygładza twarz, poprawia kontrast, podkład i nos, unieść brwi, a nawet zagęścić usta do smaku.

dłoń trzymająca smartfon z tiktok

Oczywiście zawsze dobrze jest się trochę zmierzyć, używając tych efektów, ponieważ ich przesadne użycie może sprawić, że zobaczymy coś plastycznego lub nienaturalnego. Wskazane jest, aby używać ich tylko 30%chociaż jeśli chcesz, aby naprawdę zostały zauważone, wystarczy zwiększyć ich parametry.

Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć efektów upiększających w TikTok?

Jeśli, mimo że ich szukałeś, nadal nie możesz użyć filtrów i Efekty upiększające TikTok, istnieje kilka powodów, dla których może się tak dziać.

Na początek aplikacja lub smartfon mogą być nieaktualne, więc nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby dostępne były najnowsze funkcje. W takim przypadku po prostu musiałbyś zaktualizować aplikację lub oprogramowanie telefonu cieszyć się wszystkim, co oferuje.

Możesz również nie korzystać z aplikacji TikTok lub jesteś w niej nowy, więc może ona nie oferować wszystkich funkcji, które zapewnia aktywnemu użytkownikowi. Mamy nadzieję, że pobierając aplikację TikTok będziesz się nią cieszyć w pełni, a także, że możesz bez problemu korzystać z „trybu urody” i wszystkich jego wspaniałych filtrów.

dołącz do naszego kanału telegram