Skip to content

Jak aktywować lub dezaktywować opcje lub tryb programisty w Galaxy J2?

10 de listopad de 2022

Opcje programisty Androida to funkcja szeroko wykorzystywana przez użytkowników, którzy chcą programować aplikacje na Androida lub po prostu konfigurować system, są nawet aplikacje w Google Play, które wymagają włączenia tej opcji. ta cecha nie zawsze jest on domyślnie włączony, dlatego konieczne jest jego ręczne aktywowanieJeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się, tutaj nauczymy Cię, jak aktywować tryb programisty Galaxy j2.

Należy pamiętać, że opcje programisty Androida są wyłączone na większości telefonów, w tym Samsung Galaxy J2 i J2 Prime. To dlatego, że z tej opcji możesz zrobić wiele rzeczy związane z oprogramowaniem i sprzętem mobilnym.

Jeśli nie masz żadnej wiedzy na ten temat, najlepiej nie wprowadzać żadnych zmian, ponieważ możesz uszkodzić telefon komórkowy lub system operacyjny i konieczne byłoby wykonanie przywracania ustawień fabrycznych, aby przywrócić oryginalne ustawienia.

Aktywuj opcje programistyczne w Samsung Galaxy J2

Jeśli chcesz aktywować Opcje programisty w Galaxy J2 w dowolnej z jego wersji, możesz to zrobić, ponieważ jest to ta sama metoda.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do menu Ustawienia mobilne, a następnie O urządzeniu, w tym menu znajdziesz wiele opcji, ale musisz zajrzeć tam, gdzie jest napisane Informacje o oprogramowaniu, a następnie Numer kompilacji, w tej ostatniej opcji musisz kliknąć kilka razy z rzędu, aby wyświetlić a komunikat informujący, że Opcje programisty zostały aktywowane.

Jeśli chcesz sprawdź, czy opcje programisty na twoim Galaxy J2 zostały aktywowane, wystarczy ponownie przejść do ustawień i tuż przed informacjami o urządzeniu powinieneś znaleźć aktywowane opcje programisty. To wszystko, czego potrzebujesz, aby aktywować Opcje programisty w Galaxy J2, mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie bardzo przydatne. Jeśli masz problemy z aktywacją tej opcji, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

jak aktywować tryb programisty na Samsungu

Jak aktywować tryb programisty w Samsung Galaxy J2

Jeśli wiesz, jak to zrobić, możesz uzyskać dostęp do wielu opcji programistycznych na telefonie z Androidem. Niezależnie od tego, czy chcesz włączyć debugowanie USB, odblokować bootloader, aby zrootować telefon z Androidem, czy zmienić prędkość animacji, aby urządzenie było bardziej nowoczesne, to wszystko, co możesz zrobić i więcej. Bez znaczenia dlaczego chcesz uzyskać dostęp do opcji programistycznych w Androidziemusisz go najpierw odblokować.

I w tym celu stworzyliśmy ten prosty przewodnik. Chcemy pokazać, jak uzyskać dostęp do opcji programistycznych w systemie Android. Domyślnie opcje programistyczne w Androidzie są ukryte. Dzieje się tak, ponieważ są przeznaczone dla ekspertów, którzy chcą wypróbować inne rzeczy i wprowadzić zmiany, które mogą wpłynąć na wydajność telefonu.

Na dowolnym telefonie lub tablecie z Androidem możesz odblokuj opcje programisty, wyszukując „Numer kompilacji” w menu „Ustawienia”. Dokładna lokalizacja numeru może się różnić w zależności od marki telefonu. W tym przykładzie używamy LG V40 ThinQ w połączeniu z Androidem 10.

Przejdź do „Ustawienia”> „System”> „Informacje o telefonie”. Stuknij Informacje o oprogramowaniu > Numer kompilacji. Kliknij numer kompilacji siedem razy. Po kilku pierwszych dotknięciach zaczniesz widzieć odliczanie dopóki nie odblokuję opcji programisty. Po ich aktywacji zobaczysz komunikat „Jesteś już programistą!”. Wróć do ustawień, gdzie znajdziesz opcje harmonogramu.

Zalety aktywacji trybu programisty w Samsung J2

Ogranicz procesy w tle

Ponieważ sam Android może wykonać tę pracę dobrze, nie musisz być odpowiedzialny za zabijanie aplikacji działających w tle. Jeśli jednak Twój telefon komórkowy nie ma dużej ilości pamięci RAM lub nie chcesz, aby otwierał zbyt wiele aplikacji, zawsze możesz narzucić bardziej rygorystyczny tryb konserwacji: w ten sposób, gdy zamkniesz nieaktywne aplikacje na ekranie, system stanie się bardziej rygorystyczny.

Pamiętaj, że może to mieć wpływ na aplikacje takie jak WhatsApp. Jeśli chcesz zmniejszyć limit aplikacji w tle, wykonaj następujące czynności: Przejdź do sekcji „Aplikacje”. Przejdź do „Ogranicz procesy w tle”. Aktywuj „do 4 procesów”.

dołącz do naszego kanału telegram