Skip to content

Jak aktywować konto Office 365 lub Microsoft Office 2018 BEZ problemów?

14 de październik de 2022

Jeśli chodzi o myślenie o głównych platformach lub pakietach biurowych na rynku, nie ma co do tego wątpliwości jednym z najważniejszych, a na pewno najbardziej znanym, jest pakiet Microsoft Office firmy Redmond.

Być może z tego powodu cały czas otrzymujemy zapytania od naszych czytelników, którzy chcą wiedzieć, czym one są. kroki, które muszą wykonać, aby aktywować konto Office 365 lub Microsoft Office 2018 na swoich komputerach.

W każdym razie musimy powiedzieć w tym sensie, że jest to pakiet biurowy działający od wielu lati że z każdą nową wersją poprawia swoje funkcje, dlatego tak wielu osobom podoba się jego działanie.

W przypadku pakietu Office 365 trzeba powiedzieć, że było to szczególnie opracowane w celu wykonania redagowania i redagowania dokumentów, a także przygotowania benefitów, layoutów itp..

Problem, który możemy znaleźć, polega na tym, że aby skorzystać z jego funkcji będziemy potrzebować poprzedniej licencji użytkownikawięc jeśli nie wiesz, jak aktywować Office 365 lub Microsoft Office 2018, powinieneś zwrócić uwagę tylko na ten artykuł.

Następnie chcemy Ci pokazać jakie kroki należy rozważyć, aby zainstalować i zweryfikować ten zestaw programów? że możesz być pewien, że na zawsze zmienisz sposób, w jaki odnosisz się do komputera.

Nawet, jeśli nie masz dostępu do oficjalnych licencji, też nie masz się czym martwićponieważ pokażemy Ci serię seriali, które pozwolą Ci aktywować usługi bez konieczności płacenia za nie.

Jak na stałe zainstalować i aktywować pakiet Microsoft Office 2018

Kroki instalacji i aktywacji pakietu Microsoft Office 2018 dożywotnio nie istnieją, bo nawet jeśli minie wiele lat, w pewnym momencie ta wersja Office będzie przestarzała i będziemy musieli włączyć następną. W każdym razie możesz wygrać ogromną ilość czasu, obstawiając bezpośrednio, postępując zgodnie z samouczkiem, którego nauczymy Cię dalej:

 • Przejdź do witryny Office 365 i poproś o wersję próbną. Możesz to zrobić z adresu URL https://products.office.com/es-es/try
 • W tym momencie wpisz przycisk, który mówi coś w stylu Wypróbuj 1 miesiąc za darmo
 • W tym czasie będziesz musiał wprowadzić swoje dane użytkownika. Spowoduje to przejście do portalu konta Microsoft
 • Musisz się zalogować, wpisując swój adres e-mail, telefon lub Skype z konta Microsoft i klikając Dalej
 • Musisz wpisać swoje hasło i podać Login, rozróżniając małe i wielkie litery, pamiętaj o tym
 • Następnie pobierz odpowiedni program testowy
 • System poprosi Cię o dodanie metody płatności, którą może być karta kredytowa, karta debetowa, a nawet konto PayPal. Po dodaniu danych musisz nacisnąć Zapisz
 • Zdecydowanie teraz kliknij Zainstaluj pakiet Office, a następnie Zainstaluj
 • Po zakończeniu pobierania kliknij plik, aby rozpocząć jego instalację
 • Od następnego rozpocznie się kopiowanie odpowiednich plików
 • Po zakończeniu instalacji będziesz mieć zainstalowany na komputerze Office 365 i gotowy do pracy przez miesiąc za darmo
 • Po zakończeniu okresu próbnego opłaty za odnowienie zostaną automatycznie pobrane z dodanego konta i będziesz mieć system dożywotnio lub przynajmniej do momentu rezygnacji z usługi

Dokładniej, jeśli zdecydujesz się ją anulować, możesz to zrobić bezpośrednio, wchodząc na stronę internetową o adresie URL https://account.microsoft.com/services/. Tam przejdź do sekcji Microsoft lub Office, wpisz Administrator i kliknij Anuluj w tej usłudze.

Klucze aktywacyjne do weryfikacji pakietu Office 2018

Poza tym, co wyjaśniliśmy powyżej, wiemy, że niektórzy użytkownicy wolą wybrać różne opcje podczas weryfikacji pakietu Office, więc musimy to powiedzieć jest kilka seriali, które należy wziąć pod uwagę.

Te wyzwalacze ułatwiają uzyskanie kodów do weryfikacji oraz zostały dostarczone przez użytkowników, którzy udostępniają je tym, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą na stałe nabyć usług.

Keygens do aktywacji Microsoft Office 2018 lub Office 365 na twoim komputerze:

 1. MJN6F-M8XD9-R84JM-P8P8W-J8C9K
 2. F8RMH-32NPC-R86RF-K36QD-B94C8
 3. VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB
 4. 2MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KK
 5. 4TBVN-9C666-WQBDD-FM3HX-DYDG6
 6. QFDX-PYH2G-PPYFD-C7RJM-BBKQ8
 7. BDD3G-XM7FB-BD2HM-YK63V-VQFDK
 8. NFFT2-HWVWR-C934T-YM2VJ-YPXKK
 9. NVWXW-WWVFR-D6HKK-MW2BD-DV2KJ
 10. MT7NR-6GWBK-QGHBV-2YBFG-72V28
 11. THN7X-Y9DM4-QH2TT-XQ82G-9KVTX
 12. N9JFJ-44VW2-X3J33-BXX9K-P3429
 13. MKCGC-FBXRX-BMJX6-F3Q8C-2QC6P
 14. BDD3G-XM7FB-BD2HM-YK63V-VQFDK
 15. Y89N6-KWWJX-YHFVP-DWMGK-XKR9J
 16. JR3N8-YV72J-86V92-HC2PM-PRXTW
 17. 6QD6N-J7FQ2-HBMW2-KFJ29-JW728
 18. MH2KN-96KYR-GTRD4-KBKP4-Q9JP9
 19. KDVQM-HMNFJ-P9PJX-96HDF-DJYGX
 20. 366NX-BQ62X-PQT9G-GPX4H-VT7TX
 21. 4HNBK-863MH-6CR6P-GQ6WP-J42C9
 22. 6KTFN-PQH9H-T8MMB-YG8K4-367TX
 23. KBDNM-R8CD9-RK366-WFM3X-C7GXK
 24. MH2KN-96KYR-GTRD4-KBKP4-Q9JP9
 25. 2MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KK
 26. N4M7D-PD46X-TJ2HQ-RPDD7-T28P9
 27. NK8R7-8VXCQ-3M2FM-8446R-WFD6X

Z każdym z seriali, które właśnie podaliśmy powyżej, będziesz mógł włączyć program na swoim komputerzea jeśli zauważysz, że któraś z nich nie działa, poinformuj nas o tym, abyśmy mogli je rozwiązać, korzystając z innych osób w celu uzyskania dostępu do takich treści.

Czy mogę używać i aktywować Office 2018, jeśli jestem studentem?

Wreszcie, w przypadku jesteś studentem i chcesz wiedzieć, czy możesz korzystać z najnowszych wersji tych pakietów biurowych, takich jak Officemusisz wiedzieć, że jest to możliwe, o ile spełniasz pewne wymagania.

Wśród nich najważniejsze ma bezpośredni związek z tym, co mieć konto e-mail połączone z organizacją edukacyjną. Przydatne są zarówno e-maile uniwersyteckie, jak i te z instytutów lub innych ośrodków edukacyjnych.

Jeśli już się tego upewniłeś, musisz wykonać te kroki:

 • Na komputerze otwórz dowolną przeglądarkę, której regularnie używasz i dodaj następujący adres URL do paska adresu: https://products.office.com/es-es/student/office-in-education. Spowoduje to przejście do Portalu Studentów Biura
 • W polu, które pojawia się niemal natychmiast, przejdź do Uzyskaj Office 365 za darmo
 • Wpisz wtedy adres e-mail odpowiadający profilowi ​​edukacyjnemu, o którym wspomnieliśmy wcześniej
 • Następnie musisz kliknąć Jestem studentem, aby to potwierdzić i kontynuować
 • System poprosi Cię o wypełnienie szeregu danych, które pojawiają się od tego momentu i dotyczą Twojego imienia, nazwiska, hasła, którego chcesz użyć, daty urodzenia i kodu weryfikacyjnego, który będzie miał przyjdź na podany wcześniej e-mail elektroniczny
 • Musisz wkleić kod w formularzu, a następnie nacisnąć Start
 • W tym czasie masz również możliwość zapraszania innych użytkowników, wpisując ich odpowiednie adresy e-mail w każdym polu, pamiętając, że muszą oni również posiadać konta edukacyjne. Możesz również pominąć ten krok, jeśli chcesz.
 • Następną rzeczą będzie kliknięcie przycisku Zainstaluj pakiet Office, aby otworzyć menu rozwijane
 • Tam musisz poszukać sekcji Aplikacje Office 365, która czeka na pobranie instalatora
 • Program instalacyjny otworzy się i będziesz musiał wykonać wszystkie wskazane przez niego kroki, używając przycisków Śledź lub Zaakceptuj

Kiedy skończysz możesz bezproblemowo uzyskać bezpłatny dostęp do pakietu Office na swoim komputerze dzięki Twojemu statusowi studenta.

dołącz do naszego kanału telegram