Skip to content

Jak aktywować i skonfigurować funkcję „Znajomi w pobliżu” na Facebooku, aby znaleźć znajomych Jak to działa?

7 de kwiecień de 2021

W każdej sieci społecznościowej, oprócz rozrywki zapewnianej przez oś czasu lub harmonogram, wielu użytkowników naprawdę chce poznać nowych ludzi za pośrednictwem profili, które mogą istnieć. Najmłodsi po prostu chcą rozpocząć rozmowy aby stworzyć nową więź.

Na szczęście jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci społecznościowych w tej chwili i mająca największe wpływy na świecie, Facebook, ma możliwość przyspieszenia tego procesu za pomocą narzędzia „Przyjaciele blisko” aby znaleźć ludzi w Twojej okolicy. Jeśli chcesz znaleźć przyjaciół, czytaj dalej.

Jak działa narzędzie Facebook „Znajomi w pobliżu”, aby znaleźć znajomych?

Bliscy znajomi to opcja, którą Facebook udostępnia wszystkim swoim użytkownikom, aby ułatwić im znalezienie osoby w pobliżu Twojej lokalizacji, że być może nie wiesz i możesz zacząć je leczyć; mogą nawet zostać Twoimi przyjaciółmi w niedługim czasie.

To narzędzie jest świetne dla każdego, kto wchodzi do fala spotkań i poznawania nowych ludzi. Bliscy przyjaciele działają z pomocą lokalizacji, którą posiada nasz adres IP, aby w jakiś sposób powiązać osoby z bliskim połączeniem. To długa droga.

W przypadku biznesu to narzędzie jest bardzo wszechstronne. Kiedy mówimy o marketingu cyfrowym lub handlu, „Przyjaciele blisko” Pozwala tym, którzy czerpią zyski z tej branży, spotkać się i dotrzeć do wielu bliskich im osób, co jest ważne dla reklamowania ich firm i usług.

Jednak oprócz kolorowej strony tego wszystkiego, gdzie każdy wychodzi z radości z poznawania nowych ludzi i zwiększania zysków dzięki dobremu planowi marketingowemu, jest to jeden narzędzie obosieczne, bo poznanie przez użytkowników Facebooka, których identyfikacja zaczyna się od niepewności i zagadki, jest niebezpieczne.

Jeśli jednak zostaną podjęte środki bezpieczeństwa, wszystko może pójść dobrze, a wiedza o tym, jak blisko współpracują Przyjaciele, może doprowadzić do tego przyjemne doznania.

Jak aktywować funkcję „Znajomi w pobliżu” na Facebooku, aby znaleźć znajomych?

Proces aktywacji funkcji Bliscy znajomi jest bardzo łatwo i potrzebujemy tylko urządzenia z połączeniem z Facebookiem, aby go wdrożyć.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest, jeśli chcesz go aktywować z telefonu komórkowego, pobierz aplikację Facebook Messenger w formacie oficjalne sklepy, a jeśli już je masz, po prostu zaktualizuj je na telefonie komórkowym z Androidem lub iPhonie.

Jeśli nie masz telefonu z tymi systemami operacyjnymi, nie martw się, ponieważ możesz to zrobić ze swojego komputera a nawet możesz również pobrać i zainstalować Sklep Play na telefonie komórkowym dowolnej marki.

W przypadku telefonów z systemem Android musisz przejść do opcji Usługi lokalizacyjne, kliknąć trzy paski, następnie „Znajomi w pobliżu” i na koniec kliknąć opcja przełącznika żeby to włączyć. Jeśli chcesz wykonać ten proces w odwrotnej kolejności, naciśnij tam ponownie.

W przypadku telefonów iPhone wygląda to zasadniczo tak samo: Usługi lokalizacyjne> trzy paski, prawy przycisk> Bliscy przyjaciele, zobacz więcej > wielokropek> ustawienia> włącz przełącznik. A w przypadku dezaktywacji wystarczy ponownie wcisnąć włącznik i wyłączyć.

Jak skonfigurować funkcję „Friends Close” na Facebooku i jakie ma to znaczenie?

W konfiguracji tej funkcji musimy wziąć pod uwagę tylko to, czego chcemy. Jeśli nie chcemy, aby obcy byli tylko w naszym interfejsie na Facebooku dezaktywujemy opcję. Jeśli nie, to aktywujemy go i rozmawiamy z osobami polecanymi przez wyszukiwarkę Facebooka.

W ustawieniach możesz również umieścić cechy osób, które chcesz poznać za pośrednictwem „Bliskich przyjaciół”, takie jak wiek, płeć i lokalizacja. Możesz sprecyzować wszystko, co planujesz znaleźć za pomocą tego narzędzia.

skonfiguruj funkcję bliskich znajomych w opcjach facebooka

I na tym polega znaczenie, aby wiedzieć, co możemy zrobić i korzystać z tej możliwości, jaką oferuje Facebook, a także używać jej do naszych komercyjne cele.

W tym drugim przypadku ważne jest, aby wiele osób mogło zapoznać się z naszymi produktami, gdy chcemy promować sprzedaż. Ta funkcja jest również niezbędna dla osób, z którymi pracują handel i marketing cyfrowy.

Wszystko to musisz wziąć pod uwagę w przypadku aktywacja i konfiguracja Znajomi w pobliżu i dzięki temu wiedzą, czy ta funkcja Facebooka Ci odpowiada, czy nie.

dołącz do naszego kanału telegram