Skip to content

Jak aktywować autokorektę Gmaila w języku hiszpańskim w celu poprawienia pisowni

16 de kwiecień de 2021

Włącz autokorektę Gmaila Jest to dziś coś koniecznego dla wielu użytkowników, kiedy ludzie zaczynają pisać wiadomość Gmail wiele razy, zapominają o poprawieniu pisowni tego, co napisali; W tym celu Gmail ma proste rozwiązanie: autokorektę.

Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy mają za zadanie ciągłe wysyłanie wielu e-maili do swoich klientów, prawdopodobnie nie masz czasu, aby popraw pisownię swoich wiadomości w tym momencie. Aby rozwiązać ten problem, wyjaśnimy tutaj, jak aktywować autokorektę, aby poprawić pisownię.

Jak aktywować autokorektę Gmaila w języku hiszpańskim, aby poprawić pisownię?

Proces aktywacji autokorekty Gmaila w języku hiszpańskim jest bardzo prosty, ta platforma poczty e-mail przynosi opcję domyślną więc możesz to zrobić bez problemu.

Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, aby aktywować autokorektę Gmaila, jest wprowadź swoje konto Gmail z komputera.

Po wejściu na konto Gmail w prawej i górnej części ekranu znajdziesz znak koła zębatego lub „Ustawienia”; klikniemy na nią, a następnie przejdziemy do „Zobacz wszystkie ustawienia”, klikając jeszcze raz.

Wtedy będziesz mieć pełny ekran ustawień konta, spojrzysz na górę opcję „Ogólne” i klikniesz na nią.

Teraz będziesz mieć do wyboru trzy opcje: pisownię, gramatykę i autokorektę; co będziesz robić dalej, to po prostu je aktywować lub aktywować tylko pisownia jeśli tego chcesz.

Te narzędzia działają tylko w niektórych językach, nie jest dostępny dla wszystkich. Na szczęście w przypadku hiszpańskiego tak jest i możesz aktywować autokorektę Gmaila w języku hiszpańskim.

Na koniec wystarczy kliknąć Zapisz zmiany, a jeśli chcesz, możesz zacząć pisać wiadomość testową i zobaczyć, jak działa Gmail użyj autokorekty w języku hiszpańskim aby poprawić cię w przypadku błędów.

W jaki sposób to narzędzie Gmail jest używane do poprawiania wiadomości e-mail?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że to, co zostało wyjaśnione w poprzednim procesie, to modyfikacja, która została wprowadzona na Twoim koncie, podobnie jak wiele innych modyfikacje i dostosowania, autokorekta służy Ci wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Działa to nawet w przypadku zaplanowanego wysyłania wiadomości e-mail, które utworzyłeś, niezależnie od tego, ile czasu minęło od ich zaplanowania.

Aby skorzystać z tego narzędzia po prostu musisz zacząć pisać. Wejdziesz na swoje konto Gmail, jeśli nie byłeś na nim, i klikniesz „Utwórz”; Zobaczysz opcję dodania adresu e-mail, ustalenia tematu, a na końcu sekcji, w której można napisać wiadomość.

W tej ostatniej sekcji będziesz regularnie pisać wiadomość, a jeśli masz jakieś błędy gramatyczne, ortograficzne lub spójne, słowa użyte we wspomnianym błędzie będą podkreślone na niebiesko i / lub czerwono.

Wszystko to pomaga w napisaniu dobrze zorganizowanej wiadomości; Możesz używać tego narzędzia autokorekty w połączeniu z innymi, w których możesz wykreślić, dodać punktory, podświetlić i zmienić czcionkę w Gmailu.

Jakie inne narzędzia tego typu ma Gmail do tworzenia dobrej wiadomości e-mail?

Gmail jest jedną z usług korespondencja elektroniczna najbardziej znana w tej chwili, jest kompatybilna z Google, dzięki czemu jest powszechnie używaną platformą.

poprawna pisownia w języku kastylijskim z autokorektorem Gmaila

To powód dlaczego wielu użytkowników woli Gmaila przed inną obsługą korespondencji elektronicznej, ale nie jest to jedyny powód; i polega na tym, że oprócz aktywacji autokorektora, Gmail ma więcej narzędzi do optymalizacji wiadomości e-mail.

Jest takie narzędzie ostatnio często używany w tym zglobalizowanym świecie, zwłaszcza w obszarze obsługi klienta. Mówimy o możliwości pisania przez Gmaila automatycznych odpowiedzi w naszej poczcie.

Jest to rzeczywiście wspaniałe dla każdego rodzaju wiadomości. Mówiąc o typach wiadomości, Gmail zawiera linki do różnych aplikacji, które mogą łatwo łączyć się z innymi platformami lub usługami przesyłania wiadomości, takimi jak WhatsApp, podczas przekazywania wiadomości e-mail lub e-mail.

Dlatego istnieje wiele innych narzędzi, które można aktywować za pomocą prostych kroków, takich jak aktywacja autokorekty w Gmailu w celu poprawienia pisowni, gramatyka i błędy przy używaniu hiszpańskiego.