Skip to content

Jajo dinozaura, które rośnie w wodzie Gdzie mogę kupić zabawkę roku?

30 de marzec de 2022

Z pewnością nie możesz się powstrzymać od uśmiechu na wspomnienie zabawek z dzieciństwa, tych, które dziś wydają się proste, ale tak bardzo Cię zaskoczyły. Cóż to jajo dinozaura rosnące w wodzie które ci przyniesiemy, będzie tym, o którym pamiętają dzisiejsze dzieci, kiedy będą w twoim wieku.

Nie jest to nowa zabawka, ale odniosła sukces, wypierając inne podobne zabawki, takie jak krokodyle lub pisklęta, które również miały swoją wersję jajka do włożenia do wody. Dinozaury są bardzo efektowne, a narodziny są bardziej zaskakujące.

Kiedy jajko pęka, zwykle znajdujemy słynnego Tyrannosaurus Rex, Stegosaurus lub małego Velociraptora. Ale różnorodność jaj i rodzajów dinozaurów staje się coraz szersza i bardziej atrakcyjna.

Jajo dinozaura jest triumfujący wśród dzieci w każdym wieku. Naprawdę między dziećmi a dorosłymi, bo wszyscy chcemy włożyć jajko do wody i codziennie między niecierpliwością a zdziwieniem patrzeć, jak rodzi się mały dinozaur.

Gdzie mogę kupić jajo dinozaura, które rośnie w wodzie?

Zdecydowanie opcje zakupy online Zawsze będą bardzo ciekawą opcją, ma dużą ilość pod względem różnorodności, wszelkiego rodzaju, takich jak rozmiar, kolory, kształty, gatunki i oczywiście ceny.

Chociaż Amazon jest jednym ze sklepów, które wysyła najwięcej niezawodny i szybki kupić jajo dinozaura, które rośnie w wodzie. Mamy inne opcje, takie jak AliExpress lub El Corte Inglés.

Opcje zakupu zabawkowych jaj dinozaurów

Jajo dinozaura na Amazonii. Dobra cena, ultra szybka wysyłka i bezpłatna wysyłka. Jeśli pobiegniesz z szczęściem, możesz znaleźć ofertę.

Kup jajko dinozaura na AliExpress. W AliExpress jest kilka opcji. Ale uważaj na najtańsze. Możemy znaleźć jajka za 0,30 euro, ale są bardzo małe (wielkość monety), a doświadczenie jest nieco słabe. Chociaż jeśli lubisz kolekcjonować kolorowe mini dinozaury, może to być opcja.

W AliExpress jest taniej niż w Amazonie, ale dotarcie na miejsce zajmuje około miesiąca. Będzie to więc zależało od tego, jak długo będziemy chcieli czekać. Musimy również wziąć pod uwagę, że na AliExpress niektórzy użytkownicy narzekają, że jajka docierają zepsute.

Dzięki tym wszystkim informacjom możesz wybrać, gdzie kupić jajo dinozaura online. Albo spójrz na Toys R us lub na kilka fizyczny sklep z zabawkami. Chociaż jest nieco droższy.

Instrukcje dotyczące jajek dinozaurów, które stają się większe z wodą

Gdy już mamy zabawkę w domu, instrukcje wykluwania się dinozaura z jaja są bardzo proste.

Krok 1: Wyjmij jajko z pojemnika, w którym się znajduje (karton lub plastik ochronny).

Krok 2: Włóż jajko do wody. Woda powinna całkowicie pokryć jajo dinozaura. Jest to również preferowane użyj szklanego pojemnika przezroczysty (na przykład szklanka lub miska), abyśmy mogli wyraźnie zobaczyć cały proces narodzin dinozaura.

Krok 3: Obserwuj to każdego dnia, kiedy mamy na to ochotę i cierpliwie czekaj na narodziny naszego małego dinozaura. Całkowite wyjście może zająć 1-7 dni. To zawsze nie oszukujmy! z zabawką i pomóż mu rozbijając jajko.

jajo dinozaura powiększa się z wodą

Rozbicie jajka nie jest wygodne w ciągu dni, w których proces trwa, ponieważ będzie to oznaczać, że będziemy mieli już wcześniej naszego dinozaura, ale znacznie mniejszego. Musisz pozwolić jej całkowicie urosnąć.

Zobaczysz, że w wielu sklepach mówi się, że jajko otwiera się w ciągu 24/48 godzin, ale jest to czas potrzebny do wyklucia się małego dinozaura. zacznij łamać skorupę. Pełne narodziny to jeszcze kilka dni.

Cechy zabawki z jajkiem dinozaura

Cena jaja dinozaura, które powiększa się wodą, waha się od 0,30 euro, o którym wspomniałem w wersji mini, do jajek około 10 euro. Jak jest modna zabawka i z których ciągle wychodzą nowe wersje i modele, zarówno cena, jak i rodzaj jaja są bardzo różne.

Jeśli chodzi o funkcje, to niewiele można powiedzieć, to naprawdę bardzo prosta zabawka. Jajko jest z materiał porowaty który pozwala wodzie przejść i dotrzeć do małego dinozaura w środku. To pochłania wodę, tak że gdy pęcznieje, rośnie, aż udaje mu się rozbić jajko i całkowicie wyjść.

W zależności od kupionego jajka możemy znaleźć w środku różne rodzaje dinozaurów, kolory i rozmiary. Jedni mają stałego dinozaura, a w innych będzie to niespodzianka i nie dowiemy się, co to jest ani jakiego koloru, dopóki się nie narodzi.

dołącz do naszego kanału telegram