Skip to content

Co to jest i jak wejść do Egolandu? Serwer Rust na Twitchu Jakie gwiazdy uczestniczą?

28 de luty de 2021

Streamerzy i inne osoby internetowe nieustannie się spotykają, aby oferować rozrywkę swoim użytkownikom. Biorąc to pod uwagę, wiele się mówi o Egolandzie, ale Co to jest i jak wejść do Egolandu? Serwer Rust na Twitchu Które gwiazdy biorą udział? Na to wszystko odpowiemy poniżej.

Czym jest Egoland

Egoland jest prawdopodobnie jednym z najczęściej poruszanych tematów w hiszpańskojęzycznym Internecie ostatnich dni. Jeśli skorzystasz z tego przewodnika, aby odpowiedzieć na pytanie „Co to jest Egoland?”, Wskazujemy, że Egoland to nazwa serwer rdzy.

Ale nie dajcie się zwieść, to nie byle jaki serwer, to serwer i „saga” transmisji na żywo i filmów, proponowana przez wielu twórców treści. Mówiąc dokładniej, jest to propozycja, w którą wkraczają wielkie postaci ze świata hiszpańskojęzycznego streamingu.

Jeśli chodzi o Rust, Rust to gra wideo typu survival który ujrzał światło dzienne po raz pierwszy w 2013 roku (choć oficjalnie miałby wyjść w 2018 roku). Ta gra wideo ma wiele opcji i metod przetrwania, dlatego gra i oglądanie jest bardzo zabawne.

Z pewnością nie jest to pierwszy raz, kiedy coś zostało zrobione podobny do EgolandW przeszłości mieliśmy Karmaland, który reprezentował serwer w grze Minecraft. W rzeczywistości propozycja nie była inna, ponieważ Minecraft ma również opcje jako gra survivalowa, chociaż jest bardziej swobodny i kolorowy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz też spróbować pobrać grę Minecraft.

Jak wejść do Egoland

Wejście do Egolandu nie jest łatwym procesem, tak naprawdę można powiedzieć, że jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ jest to prywatny serwer dokonane przez odpowiednie dane internetowe. Tak czy inaczej, jest bardzo możliwe, że w pewnym momencie ustąpią miejsca niektórym użytkownikom.

W ten sam sposób polecamy ten, który z naszego punktu widzenia jest najlepszy serwer Rust w języku hiszpańskimWystarczy otworzyć grę, nacisnąć „zagraj w grę” i nacisnąć klawisz F1, aby uzyskać dostęp do konsoli poleceń i wpisać: client.connect rust.battle.es:28015 jego oficjalna strona internetowa to https://battle.es/

Z tego powodu, jeśli jesteś fanem którejkolwiek z osób zaangażowanych w Egoland, musisz być bardzo czujny, ponieważ istnieje możliwość, że w pewnym momencie możesz wejść do Egolandu. Mimo wszystko pamiętaj o powyższym, ponieważ jest to obecnie bardzo trudne, ponieważ jest to tylko serwer przeznaczony dla streamerów.

Tak czy inaczej, powyższe nie powstrzymuje Cię przed graniem w Rust, w rzeczywistości możesz pobrać grę w dowolnym momencie przez Rust na Steamie. Gra ma swoją cenę, ale z pewnością jest jedną z gier wideo najzabawniejsze w ostatnich czasach.

Jeśli w końcu zdecydujesz się pobrać Rusta, możesz również wziąć pod uwagę prawdopodobnie najlepszy serwer Rust w języku hiszpańskim. Bez wątpienia jest to doskonała opcja do zabawy ze znajomymi

Które gwiazdy uczestniczą w Egoland

Rust odrodził się w hiszpańskojęzycznym świecie dzięki serwerowi Egoland i nie jest zaskoczeniem, że ta sława jest również w dużej mierze zasługą tych, którzy w nim uczestniczą. Szczerze mówiąc, jest ich dużo Gwiazdy internetu, które uczestniczą w Egoland.

gwiazdy uczestniczą w egolandzie

Do tej pory brali udział w ponad 60 streamerów i postaci internetowych w Egoland, wśród najpopularniejszych mamy: El Rubius, Ibai, Folagor, Alexby, The Grefg, auronplay, Outconsumer, Orslok, Arigameplays i wiele innych.

Z pewnością wszystkie te postacie związane z rozrywką internetową uczyniły Rust bardziej popularnym niż kiedykolwiek. Jeśli chcesz oglądać transmisje Egoland, musisz być bardzo świadomy bezpośrednio od Twoich ulubionych streamerów.

Egoland będzie pokazywany na różnych platformach, ale z głównym naciskiem na Twitcha, więc ważne jest, aby wiedzieć, czym jest Twitch i jak działa, jeśli chcesz zobaczyć transmisję którejkolwiek ze znanych postaci zaangażowanych w Egoland

dołącz do naszego kanału telegram