Skip to content

Jak teleportować się w rdzy – najlepsze sztuczki do wykorzystania w rdzy

28 de luty de 2021

Z poniższego przewodnika dowiesz się jak teleportować się w Rust – Najlepsze sztuczki używać w Rust, aby wyjść z różnych problemów i lepiej wykorzystać swój serwer. Pamiętaj jednak, że te kody są odpowiednie tylko dla tych, którzy opanowali już podstawy samotnej gry w Rust.

Polecenie teleportacji w Rust i polecenia Rusta

Rust to bardzo ciekawa gra wideo typu survival, która pozwala na wiele rzeczy, jest niewątpliwie bardzo zabawna. Jeśli jesteś zainteresowany grą, możesz ją zdobyć bezpośrednio ze Steam, ale najpierw musisz spełnić minimalne wymagania, które są potrzebne do gry w Rust.

Z kolei w Rust jest wiele opcji, wśród których mamy dostęp do konsoli poleceń. Dzięki tej konsoli poleceń można napisać nieskończoną liczbę „sztuczek” i przydatne kody dla administratorów serwera.

Otwarcie konsoli poleceń w grze wideo Rust jest bardzo proste, po prostu musisz naciśnij „F1”. W każdym razie ta konsola może być używana tylko przez administratora serwera. Dzięki tej możliwości można wykorzystać dużą liczbę kodów, wśród których mamy słynny teleport.

teleport

Kod teleportacyjny jest bardzo popularny w różnych grach wideo, używanie go jest możliwe przenieść się w miejsce, rzecz, postać, konkretny gracz. W ten sam sposób istnieją odmiany, które pozwalają przesuwać przedmioty, postacie do siebie i wiele innych, o których wspomnimy poniżej.

Jak teleportujesz e Rust?

Jak już wspomnieliśmy, polecenie teleportacji może być przydatne, jednak nie istnieje tylko jedno. W rzeczywistości jest ich kilka polecenia teleportacji obecny w Rust, dlatego poniżej wymienimy te najbardziej przydatne.

Teleportuj się w Rust

Podstawowe polecenie teleportacji powoduje, że przenosisz się bezpośrednio do gracza, który był najdłużej aktywny na serwerze. Jest to przydatne polecenie na wypadek, gdybyś znalazł się zbyt daleko od wspomnianego gracza. Polecenie jest następujące: teleport.

Teleportuj gracza

Kolejne bardzo przydatne polecenie to takie, które pozwala przenieść się do konkretnego gracza. W przeciwieństwie do poprzedniego, tutaj możesz przejść do dowolnego wybranego gracza, wystarczy, że wskażesz jego nazwę w poleceniu. To polecenie jest takie: teleportuj „nazwa gracza”.

Teleportuj gracza do innego gracza

W przypadku, gdy administrator musi przenieść jednego gracza do drugiego, można to również zrobić za pomocą poleceń. Jest to przydatne polecenie w przypadku, gdy dwie osoby chcą pracować w zespole. Aby z niego skorzystać, wystarczy napisać: teleport „nazwa gracza 1” „nazwa gracza 2”.

Pamiętaj, że poprzednia komenda powoduje, że pierwszy gracz automatycznie przechodzi do drugiego, co należy wziąć pod uwagę.

teleportuj rdzę

Teleportuj się do istoty w Rust

Za pomocą tego polecenia można przetransportować lub przemieścić w kierunku wskazanego podmiotu. Oczywiście, lista encji Rusta musi być znana. Polecenie jest następujące: teleportacja dowolnego podmiotu, gdzie musisz zamienić słowo „podmiot” na kod podmiotu, do którego chcesz się przenieść.

Teleportuj się do współrzędnych

Kolejnym bardzo przydatnym poleceniem jest to, które ma zostać przetransportowane bezpośrednio w określone miejsce zgodnie ze współrzędnymi. Może to być przydatne, jeśli chcesz dotrzeć do interesującej Cię przestrzeni. Polecenie jest następujące: teleportpos (współrzędna X, współrzędna Y, współrzędna Z).

Teleportuj gracza do siebie

Jeśli chcesz przesunąć gracza w kierunku swojej pozycji, istnieje również polecenie, które pozwala ci to łatwo zrobić. To polecenie należy zapisać w następujący sposób: teleport2me „nazwa gracza”.

Teleportuj się, aby zaznaczyć na mapie

Prawdopodobnie jedno z najbardziej przydatnych poleceń transportowych, gdyż umożliwia bezpośrednie przemieszczenie się do znacznika wskazanego na mapie. Bez wątpienia jest to jedno z najważniejszych poleceń, jakie możemy znaleźć w Rust. Aby użyć tego polecenia, wpisz następujące polecenie teleport2marker.

Teraz, gdy wiesz już powyższe, musisz tylko uzyskać dostęp do najlepszego serwera Rust w języku hiszpańskim i miło spędzić czas ze znajomymi.