Skip to content

Jak zwiększyć i ulepszyć FPS w Rust Jak umieścić to na pełnym ekranie? – Ustawienia rdzy

10 de marzec de 2021

Częstym wrogiem graczy Rust jest liczba klatek na sekundę zwana „FPS”, która może osiągnąć wpływają na płynność platformy pomimo tego, że każdy komputer odpowiednio spełnia wymagania do gry w Rust.

To nic innego jak aspekt, na który bezpośrednio wpływa jakość połączenia internetowego i pojemność sprzętu, z którego składa się komputer.

Dlatego gracze Rust, oprócz rozważenia ulepszenia jednego z tych dwóch aspektów, wiedzą o tym istnieje sposób na zoptymalizowanie jakości grafiki w grze aby dostosować go do cech komputera.

Co to jest optymalizacja gier i do czego służy?

Każda z gier wideo, niezależnie od platformy, na której jest włączona, ma taką możliwość polepszyć wydajność urządzenia, które jest odpowiedzialne za jego pracę.

Pomimo tego, że wielu użytkowników prosi o obecność Rusta na innych komputerach, takich jak PS4, Xbox i pokrewne konsole, to niestety na razie jest to tylko gra zdolna do pracy na komputerach.

Dlatego wielu graczy musi mieć komputer, który ma specyficzne cechy, które umożliwiają im prawidłowe działanie, aby nie stwarzać problemów podczas rozgrywki.

Dzięki wysokiemu postępowi technologicznemu platforma tej gry wideo ma możliwość optymalizacji interfejsu, w celu współpracy z komputerem i uzyskania lepszej projekcji obrazu, dźwięku i interakcji z innymi graczami.

Naucz się optymalizować Rust krok po kroku

Prawda jest taka, że ​​cechy, na podstawie których zostanie ustanowiona nowa konfiguracja gry, będą zależały bezpośrednio od funkcji, jaką jednostka chce, aby komputer pełnił.

Aby zwiększyć i poprawić FPS

Liczba klatek na sekundę, zwana również „klatkami na sekundę” (lub klatkami na sekundę), to standardowa wartość filmów, która gwarantuje prawidłowe odwzorowanie ruchu.

Dzięki nowemu serwerowi w języku hiszpańskim wzrosła liczba użytkowników powiązanych z Rustem, a tym samym wzrosła liczba tych, którzy zgłaszają swoje problemy dotyczące tego aspektu interfejsu.

Liczba klatek na sekundę zależy bezpośrednio od szybkości przeglądania Internetu oraz od jakość sprzętu z którym współpracuje komputer.

Dlatego przed wykonaniem opisanej poniżej konfiguracji każdy gracz musi wykonać poprzedni test sprawności, z jaką te dwa aspekty działają.

Zaawansowane ustawienia Rusta mają rozszerzenie opcja, która określa liczba klatek na sekundę, z którymi gracz chce pracować, którą można ustawić na liczbę 60, idealną do nie prezentowania problemów z wideo.

Szczególnie ten aspekt będzie wymagał większej dostępności połączenia internetowego, a także wydajność pamięci RAM i karty graficznej komputera.

Zoptymalizuj liczbę klatek na sekundę do przesyłania strumieniowego

Obecnie bardzo popularne stało się przesyłanie strumieniowe zawartości gier podczas wykonywania misji, wyzwań i ataków w Rust, a nawet w wielu innych podobnych grach.

rdza gry graficznej

Jeśli grasz zupełnie sam i chcesz transmitować swoje wrażenia z gry wideo, Twitch jest idealną stroną do tego, ale musisz pamiętać, że ten rodzaj aktywności wymaga grupy wymagań.

Aby to zrobić, musisz pamiętać, że podczas przesyłania strumieniowego musisz znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie na sprzęt, który mogą generować inne programy, takie jak przeglądarka, która zużywa pamięć RAM i wszelkie oprogramowanie komunikacyjne, które spowolnić prędkość internetu.

Wynika to głównie z faktu, że do transmisji treści konieczny jest program wymagający optymalnego wykorzystania wyżej wymienionych aspektów, a tym samym gwarantujący stabilność FPS-a.

Z tego powodu zaleca się ustawienie liczby klatek na sekundę optymalne dla twojego komputerai to w ten sam sposób gwarantuje, że nie będzie odchylać się w trakcie całej działalności.