Skip to content

Poprawka: rdza nie uruchamia się, nie odpowiada, opóźnia się ładowanie lub zostaje złapana – obsługa rdzy

26 de luty de 2021

Rust to gra wideo, która od kilku lat utrzymuje się na orbicie najlepszej w swojej kategorii. Gwarantuje to wiele godzin zabawy … o ile nie masz problemów.

Jest to praktycznie niemożliwe, ponieważ żadna gra nie jest wolna od stwarzania problemów. Więc tak Rdza nie uruchamia się, nie reaguje, wolno się ładuje lub utknęła, musisz wiedzieć, jak go rozwiązać.

I właśnie o tym jest ten artykuł. Rdza jest niesamowita cechy, które należy maksymalnie wykorzystać. Dzięki tym ważnym wskazówkom pokonaj wszelkie niedogodności, które mogą się pojawić.

Ale najpierw musisz wiedzieć, czym jest Rust

Ta gra wideo opracowana przez Facepunch Studios jest aktywna od 2013 roku z ograniczonym dostępem. Dopiero na początku lutego programiści oficjalnie dokonali światowej premiery.

jaki jest cel tej gry? Przetrwać W tym celu musisz dobrze wykorzystaj wszystkie znalezione zasoby by przezwyciężyć wszystkie nieszczęścia. Woda, jedzenie i ubrania to tylko niektóre z rzeczy, które możesz znaleźć.

Możesz zrobić prawie wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić, na przykład zrobić broń do polowania lub ochrony przed atakami dzikich zwierząt. Możesz także budować bazy, domy itp.

Dostępność wielu platform

W tej chwili Rust to gra wideo dostępne tylko dla komputerów. Jeśli chcesz pobrać i zainstalować Rust, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Jedna z tych rzeczy ma związek z minimalnymi lub podstawowymi wymaganiami gry.

  • 64-bitowy system operacyjny.
  • Windows 8.1 i nowszy lub OS X 10.11 i nowszy.
  • Procesor Intel Core i7.
  • Gra zajmuje łącznie 20 GB miejsca na dysku twardym.
  • 10 GB pamięci RAM.
  • Miej kartę graficzną GTX 670 2 GB lub AMD R9 280.

To ważne by zauważyć że Rdza jest pozyskiwana za pośrednictwem platformy Steam. Konieczne jest więc pobranie go i utworzenie konta. W ten sposób będziesz się cieszyć cudami, które przygotował dla Ciebie Rust.

A kiedy Rust wychodzi na konsole? Oczekiwano, że do 2020 roku Rust będzie dostępny zarówno na PS4, jak i Xbox One, jednak pandemia miała na to negatywny wpływ. Oczekuje się, że w tym roku zostanie ogłoszony jego dostępność.

Jak grasz?

Po pobraniu i zainstalowaniu zarówno Steam, jak i Rust, pozostaje tylko dołączyć do serwera. Możesz sprawdzić, które serwery Rust są najlepsze i dołączyć. Każdy serwer różni się pod kilkoma względami. Rozmiar mapy, zasady, klany, między innymi.

Możliwe jest również zbieranie broni od innych graczy. Jeśli te inne postacie odeszły (lub wkrótce odejdą), będziesz mieć możliwość zabrania tego, czego potrzebujesz.

Rdza nie uruchamia się, nie reaguje, wolno się ładuje lub utknęła

Jak wspomniano powyżej, żadna gra nie jest pozbawiona problemów. A jedna z najczęstszych awarii wiąże się z jej początkiem. Niestety, nie ma oficjalnych poprawek ze strony wsparcia dla rdzy.

To, co istnieje w obsłudze Rust, to seria zalecenia, które mogą pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów. Podobnie na hiszpańskiej stronie Steam znajdują się fora dyskusyjne z ciekawymi rekomendacjami.

Jeśli więc Rust nie chce się uruchomić, nie odpowiada, wolno się ładuje lub utknie, możesz spróbować następujących rozwiązań:

  • Uruchom ponownie Steam: Rozwiązanie tak proste, jak skuteczne. Musisz tylko zamknąć Rust, a następnie wyjść ze Steam. Co dalej? Spokojnie, wejdź ponownie.
  • Zaktualizuj Steam: Brak najnowszych wersji Steam lub Rust może powodować problemy. Przejdź do sekcji „Steam” i wybierz opcję „Sprawdź dostępność aktualizacji klienta Steam”.
  • Sprawdź, czy pliki nie są uszkodzone: Na Steamie umieść Rust na swojej liście gier. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Właściwości”. Przejdź do „Pliki lokalne”, a następnie wybierz „Sprawdź integralność plików gry”.

rozwiązanie problemów z rdzą

Ciesz się Rust!

Dzięki tym prostym krokom możesz graj w Rust bez problemów. Ta niesamowita gra wideo gwarantuje długie godziny zabawy. Podziel się tymi ważnymi wskazówkami ze znajomymi!