Skip to content

Ile kosztuje zatrudnienie Netflix?

3 de luty de 2021

Netflix to platforma cyfrowego wideo na żądanie (VOD) z największą liczbą abonentów na całym świecie; Jest jednym z najbardziej poszukiwanych i to nie tylko ze względu na różnorodność katalogu, ale tak naprawdę przyciąga publiczność jakość świadczonych usług. Możliwość strumieniowego przesyłania filmów i seriali w wysokiej rozdzielczości zmieniła tego giganta w wielką konkurencję. W obliczu możliwości oglądania seriali i filmów w wysokiej jakości, wielu zastanawia się, ile kosztuje zatrudnienie Netflix?

Wszyscy myśleliśmy o wynajęciu usług wideo na żądanie, Chcesz się zapisać? Czy wiesz, jakie są opłaty? Jeśli chcesz to wypróbować, możesz zapoznać się z następującym artykułem, w którym bardzo łatwo to wyjaśnimy.

Jakie są opłaty w serwisie Netflix?

Plik stawki oferowane przez Netflix są płaskie, możesz anulować miesiąc, mając całkowitą pewność, że będziesz mógł korzystać z usług w nieograniczony sposób i bez zwiększania wspomnianej miesięcznej płatności.

Oczywiście warunki korzystania z serwisu Netflix odzwierciedlają fakt, że firma ma pełną swobodę w zwiększaniu stawek swoich planów i zmianie formy subskrypcji, gdy uzna to za stosowne; oczywiście stosowanie go dopiero po uprzednim powiadomieniu użytkowników.

Cena do zapłaty będzie zależeć od wybranego planu i może się różnić w zależności od planu podstawowego, planu standardowego lub planu premium. Twój wybór będzie zależał od usługi internetowej, z której korzystasz, pojemności używanych urządzeń elektronicznych i ile ekranów chcesz wypożyczyć.

Ekrany? Tak, możesz poprosić o usługę z określonymi funkcjami, które pozwolą Ci zobaczyć różne programy na kilku ekranach w domu w tym samym czasie. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze filmy i seriale Netflix, zapoznaj się z tym artykułem i skorzystaj ze swojego konta.

Jakie plany oferuje Netflix i ile kosztują?

Możesz zamówić plan podstawowy za jedyne 7,99 EUR miesięcznie i oferuje nieograniczony dostęp do wszystkich programów, ale jakość wideo można oglądać tylko w rozdzielczości standardowej (SD) i umożliwia wyświetlanie go tylko na jednym ekranie w domu w danym momencie.

Chociaż możesz zmieniać używane urządzenia i pobierać je na jednym urządzeniu. Ten plan jest wygodny i odpowiedni, jeśli Twoja usługa internetowa nie jest tak szybka i jest dla Ciebie przyjemna.

Z drugiej strony plan standardowy może cieszyć się tym w wysokiej rozdzielczości (HD), chociaż w tym miejscu Twoja usługa internetowa będzie miała wpływ na to, że możesz w pełni wykorzystać tę ofertę, ponieważ bardzo niska prędkość może wpłynąć na jakość wideo.

Inną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że nie wszystkie treści w katalogu są dostępne w jakości HD, ale możesz mieć usługę na 2 ekranach jednocześnie i będziesz mieć nieograniczoną zawartość za 11,99 € miesięcznie.

Wreszcie, dzięki abonamentowi Premium w wysokości 15,99 EUR miesięcznie będziesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do wszystkiego, co Netflix oferuje w swoim katalogu pod adresem 4 ekrany jednocześnie, oprócz jakości wideo w High Definition (HD) i Ultra High Definition (UHD); Ten plan jest idealny i będzie tego wart, jeśli masz telewizory o dużej rozdzielczości, możesz również pobrać na 4 urządzenia.

Decydując się na ten plan należy mieć na uwadze, że nie wszystkie filmy i seriale w katalogu są w Ultra wysokiej rozdzielczości, a jedynie 4 euro więcej miesięczniezasługuje na uwagę.

telefon komórkowy z aplikacją Netflix

Teraz, jeśli jesteś w Ameryce Łacińskiej, możesz cieszyć się tymi samymi planami o tych samych cechach; plan podstawowy ma stałą stawkę w wysokości 9 USD Plan standardowy 13 USD i abonament premium 16 USD. Aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy plan, aby cieszyć się Netflixem z rodziną, wystarczy spojrzeć na recenzję, którą ostatnio zrobiliśmy, w której szybko je wyjaśnisz.

Teraz możesz się zastanawiać, czy mając Netflix, będziesz w stanie oglądać swoje seriale z dobrą jakością wideo; W związku z tym stworzyliśmy również treści, w których wyjaśniliśmy, w którym kraju Netflix jest najlepszy; jeśli twój tam jest, możesz być pewien, że nie będziesz miał problemów.

Nie we wszystkich częściach świata Internet działa dobrze, ale ogólnie Netflix działa dobrze nawet z najwolniejszym Internetem. Wiesz już, ile kosztuje zatrudnienie Netflix; Jeśli ten artykuł Ci służył, możesz zostawić nam swoją opinię w polu komentarza, z przyjemnością Cię przeczytamy.

dołącz do naszego kanału telegram