Skip to content

Gdzie są przechowywane zapisane filmy w TikTok? – Znajdź je łatwo

2 de grudzień de 2021

Aplikacja TikTok jest tutaj, aby pozostać na długo. Atrakcyjność tej platformy, zwłaszcza wśród młodej populacji, sprawiła, że ​​stała się jedną z sieci o najwyższej reprodukcji filmów. Jeśli jesteś użytkownikiem TikTok i nie wiesz jak przechowywać filmy lub gdzie je znaleźć, powinieneś czytać do końca.

Czy po wybraniu filmu jako „ulubionego” w TikTok jest on automatycznie zapisywany?

TikTok to aplikacja, która, podobnie jak wiele innych, chce zadowolić gusta swoich użytkowników, niezależnie od tego, czy są to twórcy treści, czy obserwatorzy. Prawda jest taka, że ​​ma wśród swoich funkcji szereg narzędzi, które pozwalają każdemu móc cieszyć się produkcją lub wizualizacją materiału.

Jeśli podoba Ci się film na tej platformie, możesz udostępnić go w innych sieciach, takich jak WhatsApp czy Facebook. Może to przyczynić się do wirusyzacji treści i zwiększyć popularność danej osoby.

Teraz, jeśli widzisz nagranie innego użytkownika i chcesz je zapisać, aby zobaczyć później lub udostępnić znajomym, możesz skorzystać z sekcji ulubionych aplikacji. Ta sekcja zapewnia miejsce do przechowywania dużej liczby filmów.

Po wybraniu nagrania i zapisaniu go jako ulubione, aplikacja automatycznie zapisuje je w Twoim profilu. W ten sposób możesz łatwo zlokalizować materiał, który Ci się podoba. Nie oznacza to jednak, że możesz go również znaleźć w pamięci swojego komputera.

Jaką ścieżkę pobierania podążają „Zapisane” filmy w TikTok?

Jedną rzeczą jest zapisywanie filmów w sekcji ulubionych TikTok, a całkiem inną pobranie ich do galerii urządzenia. W pierwszym wideo możesz oglądać za każdym razem, gdy wejdziesz do aplikacji, a drugie zostanie zapisane w galerii Twojego komputera, dzięki czemu dostęp jest szerszy.

Aby pobrać, musisz odtworzyć nagranie i nacisnąć ikonę strzałki po prawej stronie, która symbolizuje akcję udostępniania. Zobaczysz wtedy kilka opcji, takich jak: udostępnij wideo w innej sieci społecznościowej, dodaj do ulubionych i tę, która nas interesuje, Zapisz wideo.

Kiedy klikniemy tę opcję, aplikacja archiwizuje zawartość w pamięci z telefonu lub komputera. Proces, jak widać, jest bardzo prosty, nawet dla tych, którzy nie mają doświadczenia na tej platformie.

Jakie są kroki, aby łatwo przeglądać zapisane filmy TikTok?

Jeśli jesteś twórcą treści i przechowujesz wiele nagrań, zalecamy skorzystanie z list odtwarzania, aby posortować swoje dzieła według kategorii. Największą korzyścią jest to, że gdy użytkownik odwiedza Twój profil, może dokonać bardziej zdefiniowanego wyboru tego, co chce zobaczyć.

Ponieważ celem TikTok jest przyciągnięcie większej liczby użytkowników do swojej platformy, zawsze szuka sposobów na dywersyfikację opcji wykonywania tej samej akcji, nawet przy aktualizacjach dodaje funkcje, które pozwalają użytkownikom mieć więcej narzędzi do tworzenia wideo.

gdzie zapisać wideo tiktok

Niezależnie od tego, czy jesteś autorem nagrania, czy obserwatorem treści, możesz zapisz swoje reprodukcje, aby obejrzeć je ponownie lub wykorzystać pewne informacje w przyszłości. Można to zrobić za pomocą materiału zapisanego w aplikacji lub jako zespół.

Z Twojego komputera

Jeśli chcesz korzystać z aplikacji na swoim komputerze, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zainstaluj emulator, który pomoże Ci uruchomić aplikację. W wirtualnym sklepie znajdziesz kilka opcji z różnymi funkcjami, które możesz powiększyć lub pomniejszyć. Dlatego powinieneś zbadać, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Dzięki zainstalowanemu emulatorowi możesz oglądać nagrania w czasie rzeczywistym, tworzyć własne produkcje i uzyskiwać dostęp do zapisanych filmów, aby je zamawiać, oglądać lub usuwać.

Jeśli chcesz zobaczyć filmy, wystarczy wejść na swój profil i zlokalizować ikonę ulubionych, aby wejść do tej sekcji i znaleźć treści, których szukasz.

Na Twoim urządzeniu mobilnym

Jeśli chcesz ponownie zobaczyć wideo zapisane w sekcji ulubionych, musisz wykonać te same czynności, co w przypadku komputera. Jedyna różnica polega na tym, że nie będziesz potrzebować emulatora. Wystarczy się zalogować i poszukać profilu swojego konta.

W nim będziesz mieć kilka opcji, w tym przypadku musisz wybrać ikonę reprezentującą ulubione i nacisnąć ją. W tej sekcji będziesz mieć cztery zakładki, w których przechowywane są hashtagi, efekty, dźwięki i filmy.

zapisz filmy w tiktok

Po otwarciu opcji wideo możesz zobaczyć wszystkie nagrania, które wysłałeś do tej sekcji. Możesz je usunąć, jeśli już Cię nie interesują lub możesz je zamówić, jeśli nadal chcesz je zachować. Jeśli po wejściu do ulubionych zauważysz, że nie ma wideo, to dlatego, że go tam nie zapisałeś.

Czy można zapisywać swoje filmy w TikTok bez konieczności ich publikowania?

Oczywiście jest to możliwe. Wiele razy, gdy chcesz zrobić bardziej dopracowane nagranie, potrzebujesz więcej czasu na edycję najdrobniejszych szczegółów i upewnienie się, że przekazujesz to, co masz na myśli.

Jednak nie zawsze będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby wprowadzić wszystkie potrzebne poprawki, dlatego TikTok ma sekcję o nazwie wersje robocze. W tej sekcji możesz zapisać swoje filmy, aby je edytować i opublikować później. Możesz je również usunąć, jeśli uznasz, że nie spełnia Twoich wymagań.

Aby znaleźć te filmy, musisz przejść do swojego profilu użytkownika, tam znajdziesz wszystkie filmy, które opublikowałeś na tej platformie, a także zobaczysz pole na wersje robocze, w których znajdują się niedokończone lub niepublikowane projekty.

Ta funkcja przydaje się również wtedy, gdy chcesz zrobić publikację w określonym czasie, gdy wiesz, że będzie ją obserwować większa liczba osób.

dołącz do naszego kanału telegram