Skip to content

Gdzie można zagrać w zamkniętą betę Valorant? Tylko na PC czy na większej liczbie platform?

7 de kwiecień de 2021

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał Gdzie można zagrać w zamkniętą betę Valorant? Tylko na PC czy na większej liczbie platform? Musisz uważnie przeczytać ten przewodnik. Tutaj rozwiążemy poprzednie pytania i porozmawiamy trochę o Valorant, tej grze firmy Riot Games, o której właśnie mówi się.

Gdzie grać w Valorant beta jest tylko na PC?

Valorant to jedna z najnowszych gier wideo opartych na rywalizacji, o których najwięcej mówiło. Posiada bardzo ciekawy system, którym mogą zainteresować zarówno miłośnicy tego typu gier, jak i nowicjusze.

Początkowo gra wideo wychodzi na jaw w zamkniętej wersji beta, a dokładniej w 7 kwietnia 2020 r. W każdym razie od 2 czerwca tego samego roku gra jest dostępna całkowicie bezpłatnie na platformę PC.

Czy Valorant jest dostępny na konsole?

Niestety Valorant jest dostępny tylko na PC, innymi słowy, to ekskluzywna gra na platformę PC. W tej chwili nie było mowy o wypuszczeniu gry na jakąkolwiek konsolę, ale było to coś przewidywalnego, ponieważ firma zawsze skupiała się na tej platformie (z pewnymi wyjątkami).

Jak już wiesz, Riot Games jest twórcą światowej sławy League lub Legends, gry wideo z kategorii MOBA, która ma ogromne znaczenie w świecie rywalizacji. Na pewno Riot Games Ma inne tytuły na konsole, takie jak PlayStation 4, Nintendo Switch czy Xbox One, ale zawsze skupiał się na PC.

Jak można grać w Valorant?

Teraz, gdy wiesz, że gra jest dostępna tylko na PC, bardzo ważne jest, aby znać minimalne wymagania do gry w Valorant. Niewątpliwie jest to główny czynnik, jeśli chcesz grać na swoim komputerze. Tak czy inaczej, gra jest bardzo łatwa w obsłudze prawie każdy obecny zespół.

Niewątpliwie jednym z najbardziej uderzających aspektów Valorant jest to, że jest to Free To Play, co oznacza, że ​​możesz grać w nią całkowicie za darmo. Z tego powodu pobieranie i instalowanie Valorant jest bardzo atrakcyjne dla osób poszukujących dobrej zabawy i dopracowanego doświadczenia.

Mimo to, jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące gry wideo, możemy Ci trochę o niej opowiedzieć. W ten sposób lepiej go poznasz, aby zdecydować, czy jest to najbardziej odpowiedni dla Ciebie tytuł.

O czym jest Valorant?

Valorant należy do klasycznej kategorii gry wideo strzelanki pierwszoosobowe. W każdym razie integruje ciekawą mechanikę, którą widzieliśmy już w innych grach, takich jak Overwatch czy Paladins.

zagraj w zamkniętą wersję beta Valorant

W Valorant znajdujemy tak zwani „agenci”, które są niczym innym jak odpowiednikiem „Bohaterów” innych gier wideo. Każdy z tych agentów posiada specjalne zdolności, z których możemy korzystać w trakcie rozgrywki.

Niektórzy z nich potrafią używać magii, inni mogą sięgać po umiejętności zadające większe obrażenia i wiele innych oryginalnych mechanik. Najwyraźniej gra wideo bardzo skupia się na taktyce, ponieważ opanowanie każdej postaci jest niezbędne.

Oprócz powyższego brane są pod uwagę również aspekty Shooters, gdzie kluczowe jest ustawienie czułości i DPI myszy Valorant. Aby jednak osiągnąć wyższy poziom, wystarczy grać, ponieważ gra jest całkowicie oparta na umiejętnościach graczy.

Mimo to nie panikuj, ponieważ Valorant ma system, w którym dba o to, abyś grał ludzie na tym samym poziomie. Biorąc to pod uwagę, nie pozostaje nic innego, jak założyć konto i zalogować się do Valorant, aby grać. Jest to niewątpliwie jeden z tych tytułów, które polecamy grać ze znajomymi.

dołącz do naszego kanału telegram