Skip to content

Gdzie mogę zagrać w Pokemon Unite? – Dostępne platformy oprócz PC

26 de sierpień de 2021

Jeśli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie dlatego, że jesteś jednym z tysięcy fanów, którzy śledzą wszechświat Pokémon. Jak już wiesz dostępna jest nowa wersja tej gry o nazwie Pokémon Unite dla konsoli Nintendo Switch. Ponadto osoby, które chcą grać w tę grę ze swoich urządzeń mobilnych, będą mogły to zrobić od połowy września, więc niewiele zostało, zanim będą mogły się nią cieszyć.

Osobliwością tej nowej wersji Pokémona jest to, że będzie to MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), będziesz tworzyć drużyny 5 vs. 5 na nowej arenie Pokémon i wykorzystaj swoje umiejętności atak, obrona, wsparcie, dżungla aby zdobyć jak najwięcej punktów w trakcie gry.

Na jakie platformy jest już dostępny Pokémon Unite?

W chwili pisania tego tekstu gra jest dostępna na Nintendo Switch, którego Oficjalna premiera miała miejsce 21 lipca 2021 r.. Oczekuje się, że we wrześniu będzie dostępne pobieranie na urządzenia z systemem Android za pośrednictwem Sklepu Play, a na urządzenia z systemem iOS za pośrednictwem App Store.

Ważnym szczegółem, o którym należy wspomnieć, jest to, że aby mieć dostęp do pobierania na urządzenia mobilne, należy dokonać wstępnej rejestracji w oficjalnym sklepie każdej firmy (App Store lub Play Store) i dokonać rezerwacji gry, co zostanie pobrany automatycznie jak tylko będzie dostępny.

Na razie wersja gry nie jest planowana dla użytkowników komputerów, jednak w tym artykule podpowiemy Wam sztuczkę więc możesz grać w tę zabawną grę na swoim komputerze bez problemu.

To, co powinieneś mieć pod ręką, to Twoje konto Moje Nintendo aby móc zalogować się do dowolnego urządzenia, na którym zamierzasz grać, i mieć synchronizowane postępy przez cały czas. Jeśli nie masz utworzonego konta, możesz skorzystać z tego przewodnika, aby szybko i łatwo utworzyć konto My Nintendo.

Czy mogę grać w Pokemon Unite bez płacenia? (darmowa gra)

Gra jest całkowicie darmowa (free to play), jednak w ramach dynamiki gry odbywa się handel specjalnymi przedmiotami, które można kupić zarówno za wewnętrzną walutę gry (Aeo Coin), jak i nabyć je w sklepie Nintendo i przesłać na swój profil w grze.

Zakup tych przedmiotów nie jest obowiązkowy, ale znacznie poprawia wrażenia z gry każdej osoby, mając dostęp do ekskluzywnych funkcji i umiejętności specjalnych twoje stworzenia Pokémon w grze.

Czy mój komputer wymaga jakichś wymagań, abym mógł go zainstalować?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wersja Pokémon Unite na komputery nie jest planowana, ale jeśli zainstalujesz specjalne programy możesz grać bez problemu w zaciszu swojego komputera. Oczywiście należy poczekać, aż gra wyjdzie w swojej oficjalnej wersji, aby urządzenia mobilne mogły się nią cieszyć, więc zwracaj szczególną uwagę.

wymagania dotyczące komputera pokemon unite

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zainstaluj emulator systemu Android na swoim komputerze, czyli nic innego jak program, który można zainstalować na komputerze z systemem Windows lub Mac i „Symulować„Masz w swoim komputerze urządzenie z systemem Android. Do potrzeb, których potrzebujemy, możemy polecić emulator BlueStacks, który można pobrać z jego oficjalnej strony internetowej.

Po pobraniu i zainstalowaniu go na swoim komputerze, możesz uruchomić wszystkie aplikacje kompatybilne z systemem Android (APK)Wśród nich najbardziej liczy się dla nas w tym poście Pokemon Unite. W tym celu musisz skonfigurować swoje konto Google w Sklepie Play, które jest zawarte w systemie emulowanym przez BlueStacks, tak jakbyś robił to na telefonie komórkowym.

  • Po skonfigurowaniu wszystkiego powinieneś dostęp do wyszukiwarki aplikacjis i napisz „Pokémon Unite”, a następnie naciśnij„ Szukaj ”.
  • Znajdź ikona gry Wejdź do listy wyników i naciśnij ją.
  • Naciśnij przycisk „Rejestracja wstępna„lub”zainstalować„i podaj wymagane informacje.

Teraz będziesz musiał poczekać, aż gra będzie dostępna do pobrania, ale nie martw się, gdy nadejdzie data premiery, sklep Sklep Play automatycznie pobierze grę i będziesz mógł go zobaczyć na pulpicie swojego wirtualnego urządzenia z Androidem w aplikacji BlueStacks.

Po zainstalowaniu musisz go otworzyć, zaloguj się na swoje konto My Nintendo, skonfiguruj sterowanie według własnych upodobań i voila, możesz cieszyć się tą zabawną grą na swoim komputerze.

zainstaluj pokemon unite

Jak pobrać Pokémon Unite i zacząć grać?

Ta gra została zaprojektowana jako wieloplatformowa, dzięki czemu możesz grać jednocześnie z ludźmi z całego świata i niezależnie od tego, z jakimi urządzeniami są połączeni członkowie Twojego zespołu, wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe i kompatybilny kontroler dla każdego gracza, jeśli grasz z Nintendo Switch.

Instalacja na Nintendo Switch To niezwykle proste, wystarczy podłączyć urządzenie do Internetu i otworzyć sklep Nintendo (Nintendo eShop) i wpisać „Pokémon Unite” w polu wyszukiwania, nacisnąć „Szukaj”, a ikona gry natychmiast pojawi się na ekranie, naciśnij przycisk instalacji i poczekaj na zakończenie pobierania.

Po zainstalowaniu wystarczy wybrać ikonę gry na ekranie swojego Switcha i zalogować się za pomocą konta My Nintendo lub Konto Klubu Trenera Pokémon. Skonfiguruj sterowanie i voila, możesz uzyskać dostęp do swoich pierwszych gier Pokémon Unite.

Aby zainstalować grę na urządzeniu mobilnym, musisz uzyskać dostęp do sklepu z aplikacjami odpowiadającego Twojemu urządzeniu (iOS lub Android), aw polu wyszukiwania musisz wpisać „Pokémon Unite”, naciśnij przycisk wyszukiwania i wybierz ikonę gry na liście wyników. Na koniec naciśnij „Zainstaluj” i zakończ wstępną rejestrację, gdy gra będzie dostępna, możesz ją pobrać.

graj w pokemon unite

Gdy jest już pobrany, na pulpicie urządzenia zobaczysz ikonę z nazwą gry, otwórz ją i powinieneś zaloguj się na swoje konto My NintendoJeśli nie masz konta, musisz je utworzyć, aby móc synchronizować swoje postępy w grze na dowolnym urządzeniu, na które chcesz w przyszłości wejść.

Nie zapomnij skonfigurować kontroli swojego profilu i Odbierz prezenty, które Nintendo rozda dla użytkowników, którzy dokonali wstępnej rejestracji przed oficjalną premierą na urządzenia mobilne. Dzięki temu możesz cieszyć się posiadaniem Pikachu wśród swoich mistrzów dostępnych do gry.

Ile waży gra po pobraniu jej na komputer?

Średnio gra na wszystkich dostępnych urządzeniach wynosi od 900 MB do 1,1 GBZa wyjątkiem instalacji na komputerach należy doliczyć wagę emulatora Androida, która łącznie wynosi około 600 MB. We wszystkich przypadkach jest dość lekki i nie zajmie dużo miejsca w pamięci wewnętrznej urządzenia.