Skip to content

Gdzie mogę wziąć lub umieścić Apple AirTag?

19 de lipiec de 2021

W chwili obecnej udało nam się być świadkiem prezentacji różnych akcesoriów i w pełni funkcjonalnych terminali za pomocą urządzenia mobilnego, tego typu obiekt zdołał zauroczyć miliony użytkowników na całym świecie i jest tego doskonałym przykładem są lokalizatory lub trackery, które osiągnęły wielki wpływ zarówno na rynku, jak i w świecie technologii.

Oczywiście trackery i lokalizatory istnieją od dawna, ale jeszcze kilka lat temu największe firmy z branży technologicznej parali się tym ciekawym ruchem. To wyraźny przykład Samsunga z Galaxy SmartTag i Apple z Apple AirTag. Ten ostatni bez wątpienia okazał się jednym z najlepszych trackerów, jakie można znaleźć.

Apple AirTag to urządzenie śledzące, które prezentuje wiele walorówCałkowicie ciekawe i innowacyjne funkcje i specyfikacje, bardzo porównywalne z akcesoriami do płytek. Jednak ten stał się gwiazdą ze względu na swoją innowacyjną strukturę i funkcje. Tutaj opowiemy więcej o tym niesamowitym trackerze.

Czym jest Apple AirTag i co nam oferuje?

Apple AirTag to akcesorium prezentowane przez Apple, którego głównym celem jest osiągnięcie przedstawić znak lokalizacji które będziemy mieli prezent z naszego urządzenia mobilnego. Terminal ten ma dość szeroki zasięg wykrywania, dzięki czemu bez problemów ze śledzeniem możemy być świadomi, gdzie znajduje się obiekt, do którego dopasowujemy Apple AirTag.

To akcesorium działa dzięki własnej aplikacji Apple, którą bez problemu możemy pobrać z App Store. Z tego zostanie pokazane odpowiednie mapowanie miejsc, w których znajdowały się nasze urządzenia i ich aktualna lokalizacja. Jeśli wspomniane akcesorium odsunie się od obszaru śledzenia, na nasz telefon zostanie wysłane powiadomienie, aby poinformować o każdym problemie.

Możemy również wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak poziom naładowania baterii, który trwa 1 rok lub dłużej, wyraźnie zależy od tego, jak wykorzystujemy nasz Apple AirTag. Gdy dowiemy się, że bateria Apple AirTag ulegnie awarii, będziemy musieli ją wymienić na nową, aby w ten sposób osiągnąć prawidłowe działanie naszego urządzenia.

Ten ciekawy tracker Można go dostosować do prawie każdego przedmiotu, który chcemy, wtedy porozmawiamy o tym trochę więcej, opowiemy również o różnych zastosowaniach, jakie możesz mu nadać. Bez zbędnych ceregieli czytaj dalej i poznaj wszystkie fakty, szczegóły i informacje o tym niesamowitym produkcie stworzonym i zaprojektowanym przez Apple.

Jak przypiąć mój AirTag do kluczy lub portfela?

Apple AirTag to jeden z najbardziej praktycznych akcesoriów obecnie na rynku. Może to uchronić nas przed wieloma problemami, a być może jednym z najczęstszych, które należy wziąć pod uwagę, jest utrata kluczy lub portfela, ale nie martw się, poniżej powiemy Ci więcej o tym, jak dostosować odpowiedni AirTag do kluczy lub portfela bez jakichkolwiek problemów i niedogodności.

wyściółka akcesoriów airtag air

Powszechnie wiadomo, że Apple AirTag Ma strukturę i okrągły kształt, który nie ma żadnego otworu, aby móc dopasować do niego nasz brelok lub klucze. Mając to na uwadze, Apple stworzyło mały ochraniacz lub podszewkę, która zakrywa krawędzie akcesorium, aby uniknąć wszelkiego rodzaju uszkodzeń, ma również mały pasek z metalowym kółkiem, który można bez problemu dodać do breloczka lub klucze takie jak takie.

Wschód to samo dotyczy portfela, możesz go bez problemu wyregulować dzięki metalowemu pierścieniowi, który ma odpowiedni ochraniacz. Podobnie Apple AirTag jest dobrze znany z tego, że jest stosunkowo mały, podobnie jak moneta. Mając to na uwadze, nie będziemy mieć problemów z przechowywaniem tego akcesorium lokalizatora w naszym portfelu.

cztery metki

Czy AirTag zmieści się w moim portfelu bez breloka?

Jak mówiliśmy wcześniej, Apple Airtag ma konstrukcję i strukturę bardzo podobną do monety, dlatego jego rozmiar jest stosunkowo niewielki. To lokalizujące akcesorium łatwo wejść do naszego portfolio bez powodowania jakichkolwiek problemów lub niedogodności. Możesz nawet nie zauważyć, że masz go w środku, ponieważ w ten sam sposób ma bardzo niską wagę.

Czy mogę umieścić i śledzić swój bagaż za pomocą AirTag?

To bardzo powszechne kiedy wybierasz się w podróż Lub po prostu wjeżdżając na lotnisko mając wątpliwości, gdzie może być nasza walizka lub bagaż, w obliczu tego problemu mamy rozwiązanie. Apple AirTag można dopasować do bagażu, aby móc w czasie rzeczywistym bez problemu wizualizować miejsce, w którym się znajduje. Można go łatwo dopasować dzięki odpowiedniemu ochraniaczowi.

Jednak, musimy wziąć pod uwagę że wszystkie urządzenia lokalizacyjne mają określony zasięg wykrywania, w tym przypadku przez Apple AirTag możemy liczyć na zasięg dobrych 70 lub 100 metrów. Jeśli nasz bagaż znajduje się w tym zakresie śledzenia, nie będziemy mieć żadnych niedogodności, aby śledzić jego lokalizację.

Ale z drugiej strony, jeśli nasz bagaż zajdziesz wystarczająco daleko od nas (Częsty przypadek na lotniskach i w podróży lotniczej) zostanie nam wskazane w powiadomieniu z naszego urządzenia mobilnego, że obiekt do którego dostosowujemy Apple AirTag coraz bardziej oddala się od zasięgu wykrywania i w każdej chwili możemy go stracić odpowiednią lokalizację.

Czy mogę umieścić Airtag w moim samochodzie lub samochodzie i śledzić go?

Ważne jest, aby pamiętać Bez względu na miejsce, w którym znajduje się nasze urządzenie Apple AirTag, poda nam ono swoją lokalizację, którą możemy bez problemu wyświetlić z naszego telefonu komórkowego. Jeśli chcesz umieścić swój Apple AirTag w samochodzie, aby móc go śledzić, nie będzie żadnego problemu, ponieważ w ten sam sposób możemy łatwo wykryć jego lokalizację.

breloki do kluczy powietrznych

Pamiętaj jednak, że to urządzenie śledzące ma tylko jedno Zasięg wykrywania 100 metrówJeśli z jakiegoś powodu samochód oddali się od tej konkretnej przestrzeni do indeksowania, nie będziemy mogli wiedzieć, gdzie się znajduje. Ważny fakt, który należy wziąć pod uwagę.

Czy mogę umieścić Airtag na moim zwierzaku lub psie i go śledzić?

Ciekawie, jest to jedno z głównych zastosowań do czego dostosowano pomysł posiadania trackera lub lokalizatora. Apple AirTag może prezentować położenie dowolnego obiektu, do którego jest dodany, w przypadku zwierzaka AirTag można łatwo dopasować i w ten sposób bez problemu wiemy, gdzie jest nasz zwierzak.

Ta funkcja jest szeroko stosowana na wypadek, gdybyśmy chcieli wyjść z naszym psem lub kotem na spacer po ulicy lub w parku. Musimy jednak pamiętać, że możemy go zlokalizować tylko wtedy, gdy znajdujemy się w zasięgu wykrywania 100 metrów, więc musimy mieć pewność, że nasz pupil nie przejdzie przez tę strefę śledzenia. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziemy mieć żadnych problemów.

Czy AirTag można przyczepić do innych przedmiotów? Jak się trzyma?

Niestety nie. AirTag nie może być przyczepiony do żadnego przedmiotu, ponieważ nie posiada żadnych cech, które mogą wykonać tę czynność. Ale nie martw się, ponieważ istnieją akcesoria lub osłony, które można dopasować do AirTag, aby mogły pełnić funkcję dopasowania do obiektu jako takiego. Znajdziemy zarówno breloczki, jak i naklejki do Apple Airtag.

wklej czarny lokalizator

Na jakich innych przedmiotach mogę umieścić Apple AirTag?

Apple AirTag ma wiele zastosowań i można go dostosować do prawie każdego obiektu, sam w sobie zawsze był to jeden z jego najważniejszych punktów, umiejętność bycia na tyle praktycznym, aby móc dostosować się do każdej sytuacji. Musimy również podkreślić, że dzięki innym firmom do Apple AirTag powstały różne akcesoria czy ochraniacze, gwarantujące dopasowanie go do każdego przedmiotu.

Jabłko AirTag można regulować lub dodawane do rowerów, deskorolek, toreb, portfeli, innych telefonów, samochodów, zwierząt domowych, zwykłych lub okularów przeciwsłonecznych, parasoli, pilotów TV, płaszczy, wózków spożywczych, instrumentów muzycznych, zabawek dla dzieci, motocykli i wielu innych akcesoriów i przedmiotów do których możemy dodaj to niesamowite urządzenie.