Skip to content

Downgrade na Androida? To jest możliwe? Nauczymy Cię, jak

11 de czerwiec de 2023

Zawsze zalecamy to, kiedy mamy możliwość aktualizacji zrób tooczywiście jest to normalne i wszyscy robimy, ponieważ nowa wersja to nowe zalety, opcje, a przede wszystkim rzeczy optymalizacje oraz poprawki kilku innych błędów. Krótko mówiąc, posiadanie nowej wersji naszego systemu operacyjnego jest ważne, aby być na bieżąco i unikać wszelkiego rodzaju problemów.

Problem polega na tym, że czasami rzeczy nie działają tak, jak się spodziewaliśmy telefon zużywa więcej baterii niż zwykle, że blokuje się na klawiaturze, w niektórych menu, że gry nie działają w 60 FPS itp. i więcej itp Z tego powodu, jeśli poprzednia wersja działała dla Ciebie, będziesz chciał wrócić, tak lub tak, nauczymy Cię, jak zrobić nachylenie czyli w skrócie, pobierz z powrotem do wersji, którą miałeś wcześniej.

Jak obniżyć wersję Androida

Proces może wydawać się skomplikowany, ale w rzeczywistości nie jest tak skomplikowany, każdy niedoświadczony użytkownik może to zrobić. Ale zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że masz w 100% naładowaną baterię.

  • Przede wszystkim potrzebujemy odynkiedy już mamy program, do którego wejdziemy tryb ściągania, w tym celu musimy przytrzymać głośność + home + power on przez kilka sekund i zwolnić (w zależności od telefonu wejście w tryb pobierania może się różnić) Po pojawieniu się logo Android Będziemy naciskać, trzymamy to, dopóki nie wejdziemy w tryb pobierania lub tryb pobierania.
  • Teraz, gdy Odin jest otwarty, a smartfon w trybie pobierania, łączymy urządzenie przez USB do komputera (Ważne jest, aby używać oryginalnego USB telefonu komórkowego, a nie żadnego z nich).
  • Gdy wszystko będzie gotowe, tam, gdzie jest napisane ID: COM, zmieni kolor na zielony. Teraz musisz odznaczyć te dwie opcje: „F. Czas resetowania„i”Automatyczne ponowne uruchomienie. Gdy będziesz gotowy, kliknij „Dom” i poczekaj, aż się zakończy.
  • Po zakończeniu pojawi się komunikat „PRZECHODZIĆ”, co oznacza, że ​​wszystko jest w porządku i skończyłem, odłączamy naszego Androida.
  • Przejdźmy do trybu powrót do zdrowia Teraz można to zrobić, przytrzymując przycisk zwiększania głośności + home + power, przy oczywiście wyłączonym telefonie, przez kilka sekund i czekając, aż pojawi się logo. SAMSUNG a następnie czarny ekran z niebieskim tekstem.
  • Teraz będziemy szukać opcji z napisem „Wyczyść dane /przywrócenie ustawień fabrycznych„Wybieramy tak, aby potwierdzić, a następnie przechodzimy do”Wyczyść partycję cache”, aby usunąć całą pamięć podręczną, następnie przechodzimy do „Uruchom ponownie system teraz”, aby ponownie uruchomić komputer, a pierwsze ponowne uruchomienie może chwilę potrwać, ale jest to normalne.

Wszystko jest gotowe, jak zobaczysz, nie jest to takie skomplikowane, oczywiście ma wiele kroków do wykonania, ale wszystkie są zbyt proste i nie ma też ryzyka uszkodzenia telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram