Skip to content

Dlaczego WhatsApp Web nie ładuje mnie? Co zrobić, jeśli się nie otwiera lub nie działa?

18 de Maj de 2021

WhatsApp wśród wielu narzędzi ma to, że możemy nie tylko używać aplikacji z telefonu z systemem Android lub iPhone’a lub pobrać ją na tablet, ale możemy używaj go na laptopie lub komputerze i niekoniecznie musimy pobierać aplikację w wersji desktopowej. Teraz możemy korzystać z WhatsApp w wersji internetowej. Jest to dość proste i bardzo wygodne dla wszystkich osób, które na przykład z niego pracują lub uczą się.

Oprócz tego, że jest wygodniejszy w użyciu, wielu osobom łatwiej jest pisać na klawiaturze komputera niż na telefonie komórkowym. WhatsApp Web jest praktycznie taki sam, jak używanie go w telefonieMożesz pisać do swoich kontaktów, wysyłać nagrania głosowe, obrazy, wysyłać pliki i dokumenty, tworzyć grupy oraz przeglądać i odpowiadać na stan swoich kontaktów.

Aby móc zalogować się do WhatsApp Web, wystarczy zeskanować kod QR, który pojawia się w aplikacji mobilnej WhatsApp na komputerze, zrób to, pokaże tam twój WhatsApp.To jest dość proste do zrobienia, więc są brak komplikacji, również WhatsApp Web jest bezpieczny.

WhatsApp Web nie ładuje się

Jak wiele aplikacji, bez względu na to, jak dobre są, zawsze znajdujemy usterkę, nawet jeśli jest ona bardzo mała. Kilku użytkowników narzekało na to Sieć WhatsApp nie ładuje się, nie otwiera lub nie działa a to może stać się bardzo frustrujące, a nawet bardziej, gdy będziemy musieli przysięgać, że otworzymy naszą aplikację WhatsApp w Internecie.

Nie musi nas to martwić, może istnieć kilka czynników, które sprawią, że aplikacja w tej chwili nie będzie działać. Tutaj wyjaśnimy kilka rozwiązań tego irytującego problemu.

Istnieje możliwość, że WhatsApp Web nie chce pracować na niektórych komputerach PC lub komputerachponieważ nie pozwala na połączenie. Wielokrotnie staramy się uzyskać dostęp do platformy z komputera znajdującego się w naszej szkole, na uczelni, w pracy itp.

Jeśli aplikacja wydaje się, że nie reaguje, nie ładuje się i nie wyświetla nic na ekranie, najprawdopodobniej platforma jest zablokowana przez zaporę sieciową. Najbardziej wskazaną rzeczą w takich przypadkach jest użyj VPN, aby odblokować sieć iw ten sposób będziemy mogli z niej korzystać i będziemy mieć swobodny dostęp do strony.

Wszyscy wiemy, że istnieje wiele sieci VPN, a wiedza o tym, które są najlepsze rozszerzenia VPN, pomoże ci szybko rozwiąż swój problem, najlepsze jest to, że używanie tego jest całkowicie bezpieczne.

WhatsApp Web nie działa na moim komputerze

Wiemy, jak stresujące jest, gdy aplikacja nie chce się ładować ani działać i więcej, gdy musimy go pilnie wykorzystać. Dlatego mamy więcej opcji, abyś mógł rozwiązać swoje problemy, jeśli żadna z poprzednich opcji nie zadziałała.

Jedną z bardzo częstych przyczyn tego typu problemów, których nigdy nie jesteśmy świadomi, jest to serwer nie działa WhatsApp Web Ten problem zwykle się zdarza i musimy poczekać na ponowne uruchomienie serwera. Możemy sprawdzić z komputera, czy serwer nie działa.

Najlepszy sposób, aby wiedzieć, czy Znajduje się platforma internetowa WhatsApp upuszczać robi to z trybu incognito w Google Chrome, może to pomóc nie tylko rozwiązać bieżący problem z WhatsApp Web. Ale jeśli chcesz przeglądać prywatnie, w ten sposób Twoje dane przeglądania nie zostaną zapisane.

Już otwórz platformę internetową WhatsApp W trybie incognito zobaczysz, czy rozpocznie się otwieranie, jeśli otworzy się sieć, prawdopodobnie jest to problem z pamięcią podręczną przeglądarki. Aby rozwiązać ten problem, musisz przejść do miejsca, w którym jest napisane ustawienia, poszukać historii i wybrać „usuń historię przeglądania” i wybrać pamięć podręczną, aby kontynuować, aby ją usunąć.

aplikacja WhatsApp na telefon

Rozwiązanie WhatsApp Web nie otwiera się w mojej przeglądarce

Oto najprostsze kroki, które należy wykonać, aby rozwiązać problem z WhatsApp Web. Przypominamy również, że musisz sprawdź, czy masz połączenie internetowe na komputerze i telefonie komórkowym w tym czasie, ponieważ bez internetu na żadnym z urządzeń platforma nie będzie się ładować ani otwierać.

Jeśli Twój problem nie został rozwiązany i wiesz, że ma on związek z połączeniem internetowym, skontaktuj się ze swoim dostawcą Internetu i rozwiąż problem.