Skip to content

Dlaczego połączenia są głośne i zniekształcone na moim telefonie Google Pixel 2XL?

27 de luty de 2022

Google Pixel 2XL jest to smartfon z najwyższej półki zaprojektowane i opracowane przez Google. Jest to jeden z najlepszych i najdroższych telefonów komórkowych, jakie możemy obecnie kupić, co wyróżnia go w ogromnej liczbie sekcji, takich jak bateria czy aparaty.

Rozdzielczości czujników zarówno tylnych jak i przednich są standardowe, Główny aparat 12 MP i 8 MP do selfie, który pozwoli Ci robić najlepsze zdjęcia za pomocą Google Pixel 2 XL. Ten drugi aparat ma stałą ostrość, podczas gdy tylny łączy detekcję fazy z autofokusem wspomaganym laserem.

Wśród jego głównych cech podkreśl, jaka jest lekka i cienka, ma czytnik linii papilarnych z tyłu, szybkość obsługi menu, przejść, otwierania aplikacji jest dość szybka. Pixel 2 XL jest zasilany przez Snapdragon 835 z 4 GB pamięci RAM, 64 GB lub 128 GB pamięci i działa z systemem Android 8.0 Oreo, płynniej niż jakikolwiek inny telefon.

Ma dobre głośniki przednie. Zawiera 6-calowy ekran P-OLED o rozdzielczości QHD + z trybem Always On i eJest wodoodporny. Jednak w ramach wad stwierdzamy, że ten sprzęt nie ma portu słuchawkowego 3,5 mm, ale ma przejściówkę w pudełku, oprócz USB-C na USB-A.

Dlaczego połączenia nie są dobrze słyszalne w moim telefonie komórkowym?

Teraz, jak wszystkie urządzenia technologiczne, może mieć pewne wady prawda jest taka, że ​​poza tym Pixel 2 XL może mieć pewne problemy z wydajnością, takie jak problemy z kolorem ekranu, a nawet problemy z niską wydajnością, jednak dzisiaj chcemy pokazać, jak się ich pozbyć.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że w Watch How to Do It pokazujemy rozwiązanie wielu głównych problemów Pixel 2 XL i jakie sztuczki należy rozważyć. W tym konkretnym przypadku chcemy Ci to pokazać jak rozwiązać problem z pojawianiem się szumu podczas połączeń na Pixel 2 XLktóry wydaje się być jednym z najczęstszych.

Aby naprawić dźwięk telefonu komórkowego, pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zlokalizować przyczynę usterki lub co jest tym samym, co postawienie dobrej diagnozy. I jest tak, że kiedy telefon komórkowy zawodzi dźwięk, ma awarię oprogramowania lub sprzętu, a czasem obie rzeczy mogą zawieść, ale nie jest to bardzo powszechne.

I chociaż Google ogłosił, że ten problem z Pixel 2 XL został rozwiązany wraz z najnowszą listopadową aktualizacją, prawda jest taka, że ​​wielu właścicieli tego urządzenia zwraca uwagę, że nadal cierpią z powodu niedogodności i zakłóceń w rozmowach. Właśnie z tego powodu chcemy pokazać Ci rozwiązanie, przynajmniej do czasu, gdy ludzie z La Gran G nie będą w stanie ostatecznie rozwiązać go za pomocą oprogramowania.

Google wyjaśnił wówczas, że te problemy z hałasem podczas połączeń na Pixel 2 XL mogą rozwiązać ręcznie, wyłączając łączność NFC urządzenia, jeśli była aktywna. Prawdą jest, że niektórzy użytkownicy komentują, że problem został rozwiązany w ten sposób, podczas gdy inni wskazują, że nadal cierpią z powodu problemu.

Jeśli problem będzie się powtarzał nawet po wykonaniu poprzedniego kroku, o którym wspomnieliśmy, i po otrzymaniu już najnowszej aktualizacji, powinieneś o tym wiedzieć Zalecamy bezpośredni kontakt z pracownikami pomocy technicznej Google. W takim przypadku może być właściwe dostarczenie nowego Pixela 2 XL, więc musisz to z nimi omówić.

Czy udało Ci się naprawić problem z hałasem połączenia Pixel 2 XL?

dołącz do naszego kanału telegram