Skip to content

Dlaczego nie widzę rozmów wideo na moim telefonie komórkowym?

15 de maj de 2023

Większość wiodących na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości ma już funkcje umożliwiające prowadzenie rozmów wideo, a wśród nich możemy wymienić Skype, WhatsApp, Facebook, Line, Viber. Co najlepsze, mamy wtedy możliwość jak najlepszego wykorzystania go, komunikując się ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i znajomymi, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Problem w tym zakresie polega na tym, że kilku naszych czytelników Ostatnio zadają nam pytania typu „dlaczego nie widzisz rozmów wideo na moim telefonie komórkowym?”, a dziś chcieliśmy przedstawić Ci rozwiązania. Musisz rozważyć. po pierwsze, poza aplikacjami, które nie mają połączeń wideo, a następnie innymi, które je mają, z jakiegoś powodu zawodzą.

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że nie widzisz rozmów wideo lub wyglądają one zupełnie ciemnomusisz wiedzieć, że w kolejnych wierszach postaramy się zaoferować Ci znaczną część informacji, które są niezbędne w takich przypadkach.

Połączenie wideo nie jest widoczne na telefonie komórkowym

Cóż, jeśli zastanawiasz się, dlaczego rozmowy wideo nie są widoczne na twoim telefonie komórkowym, musisz wziąć pod uwagę, jak powiedzieliśmy, że problem może być spowodowany różnymi przyczynami, chociaż niektóre z nich są bardziej powszechne niż inne. Pierwszy ma związek z faktem, że aparat jest używany przez inną aplikację, w konkretnych przypadkach Facebooka lub Instagrama.którzy oczywiście również z niego korzystają.

Aby upewnić się, że niedogodności, które Cię dotyczą, nie są poprzednimi, które opisaliśmy, Następnie zalecamy zamknięcie wszystkich otwartych aplikacji, aby wykluczyć ten problem. Jeśli nadal występuje, drugie zalecenie lub rada dotyczy ponownego uruchomienia terminala, unikając wszelkich możliwych konfliktów między aplikacjami. Jeśli problem będzie się powtarzał, okaże się, że problem może dotyczyć określonej aplikacji. Możesz wypróbować kilka aplikacji do połączeń wideo, a jeśli tylko jedna z nich zawiedzie, Zalecamy odinstalowanie go i ponowne zainstalowanie, w przeciwnym razie trudno będzie rozwiązać problem. Jeśli chodzi o aplikacje, nie ma wiele więcej do powiedzenia.

Jeśli żadna z aplikacji, które właśnie pokazaliśmy, nie była dla Ciebie przydatna, musimy powiedzieć, że niestety problem może dotyczyć przedniego aparatu smartfona, który może zawieść. Aby to wykluczyć, zalecamy spróbuj zrobić selfie. Jeśli to też nie działa, najlepiej zanieść urządzenie do oficjalnego technika. Oczywiście w takich przypadkach nie sprawdziliśmy, czy Twój smartfon ma przednią kamerę jako możliwe rozwiązanie, ponieważ naprawdę zakładamy, że wszyscy użytkownicy zweryfikują ten problem. Musisz to rozważyć w tym sensie Jeśli Twój smartfon nie ma przedniego aparatu, możesz prowadzić wideorozmowy tylnymchoć procedury nie są wtedy takie proste.

Rozmowy wideo są powolne lub słabo słyszalne

Z pewnością widzisz obraz drugiej osoby tak, jakby poruszał się w kadrach, a nawet ucinał, nawet głos całkiem się ucinał. Jest to coś, co zdarza się często, zwłaszcza osobom, które przychodzą z Internetem, który nie jest zbyt szybki ani stabilny. Nie musisz mieć super Internetmożesz nawet nawiązywać połączenia wideo za pomocą 3G lub 4Gproblem polega na tym, że połączenie musi być stabilne tak lub tak, więc tysiąc razy lepiej zrobić je z połączeniem Wi-Fi.

Wygląda na zbyt ciemny

W tym przypadku trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy, po pierwsze, w wielu przypadkach wydaje nam się, że jesteśmy w miejscu dla nas dobrze oświetlonym, a gdy patrzymy przez kamerę, to tak nie jest, na pewno tak się stało do ciebie, kiedy chciałeś wziąć jednego, drugiego selfiki. Następnie należy wziąć pod uwagę, że aplikacje obniżają jakość wideo, przez co potrzebujemy mniejszej szybkości połączenia aby rozmowa była stabilna i płynna, więc w środku wszystko jest w porządku.

W niektórych przypadkach możemy widzieć się w ciemnościPamiętaj, że używamy przedniego aparatu smartfona, aby móc nawiązać wspomniane połączenie wideo, co oznacza, że ​​​​nie masz latarki ani niczego podobnego, wtedy polegasz na oświetleniu otoczenia w 100%. Pamiętaj też, że jakość wideo jest nieco obniżona, aby rozmowa wideo była płynniejsza i nie wymagała tak dużego połączenia z Internetem.Najlepiej powinieneś poszukać oświetlonego miejsca do nawiązania połączenia, abyś mógł się zobaczyć.najlepiej możliwy.

Rozmowy wideo nie są widoczne na telefonie komórkowym

Niektóre inne wyszukiwania, które znaleźliśmy w głównych wyszukiwarkach na całym świecie w tym zakresie tego krok po kroku dotyczy następujących rzeczy: ciemna rozmowa wideo, nie widzą mnie w rozmowie wideo WhatsApp, mój przedni aparat jest ciemny, ponieważ rozmowa wideo wygląda na ciemną, nie widać rozmowy wideo WhatsApp, Samsung rozmowa wideo galaxy j2, rozmowa wideo jest ciemna lub ponieważ rozmowa wideo WhatsApp wygląda na ciemną. Wszelkie inne pytania na ten temat, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy dzięki tym samouczkom możesz teraz oglądać rozmowy wideo na telefonie komórkowym?

dołącz do naszego kanału telegram