Skip to content

Dlaczego nie widzę ostatniego połączenia z Facebook Messenger?

4 de luty de 2021

Pytanie, które nasuwa się wielu osobom korzystającym z Facebooka, brzmi: Dlaczego nie widzę ostatniego połączenia z Facebook Messenger? Jeśli tak się dzieje, czytaj dalej, ponieważ wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące tego problemu i nauczymy Cię, jak go rozwiązać.

Wszystkie aplikacje mają sposób na ukrycie twojego statusu, aby ukryć się przed innymi, stać się niewidzialnym lub pozostać odłączonym pomimo korzystania z aplikacji. Messenger nie jest wyjątkiem i również ma taką możliwość.

Możesz ukryć ostatnie połączenie. Co oznacza, że ​​każdy może to zrobić, nawet prywatność Messengera w tym sensie nie jest tak surowa, jak w przypadku innych aplikacji. Dzięki najnowszej aktualizacji ta aplikacja zarządza arsenałem niesamowitych narzędzi dla swoich użytkowników.

Ale nieco dalej opowiem ci szczegółowo, jak działa ten temat, abyś nie miał żadnych wątpliwości. To coś prostszego, niż możesz sobie wyobrazić i Nawet jeśli nie widzisz ostatniego połączenia swoich kontaktów, może to być spowodowane czymś, co sam skonfigurowałeś.

Nie widzę ostatniego połączenia w Messengerze

Facebook zawsze starał się nakłonić swoich użytkowników do jak największej interakcji między sobą, a zwiększanie poziomu prywatności nie jest czymś, co ułatwia sieć społecznościowa. Chociaż możemy skonfigurować praktycznie wszystko z tego, poziom prywatności, który jest domyślnie, nie jest najlepszy ze wszystkich.

Z pewnością w niektórych przypadkach znalazłeś kilka kontaktów bez ich ostatniego połączenia. Dzieje się tak, ponieważ ci użytkownicy dezaktywowali stan „Aktywny”. Po wykonaniu tej czynności możesz nadal korzystać z programu Messenger z komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego, tylko w kilku słowach jesteś „niewidoczny” dla innych.

Kiedy otwierasz Messengera i spotykasz kogoś, kto nie ma statusu „AktywnyWtedy prawdopodobnie zamiast zobacz ostatnie połączenie Nic nie widzisz. Czasami po prostu widzisz „Posłaniec” i nic więcej.

Ostatnie połączenie nie pojawia się w Facebook Messenger

Inna sytuacja ma miejsce, gdy nie widzisz nikogo aktywnego ani jego ostatniego połączenia. Dzieje się tak, ponieważ kiedy skonfigurujemy „niewidzialny„Lub„ odłączony ”działa tak bardzo, że nikt cię nie widzi tak, że nie widzisz nikogo.

Oznacza to, że jeśli dezaktywujesz status aktywny, nie będziesz w stanie zobaczyć statusu innych ani ich ostatniego połączenia. W takim przypadku jest prawdopodobne, że z powodu błędu lub nieumyślności zmieniłeś konfigurację zasobu.

Jak konfigurujemy stan aktywny? W rzeczywistości jest to zbyt proste i możesz je włączać i wyłączać tyle razy, ile uważasz za konieczne. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Wejdź do aplikacji Messenger.
  • Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu.
  • Teraz będziesz musiał nacisnąć „Status aktywny”.
  • Możesz zobaczyć, że u góry pojawia się przycisk, który można aktywować, działa to, aby włączyć lub wyłączyć stan „Aktywny”.
  • Więc teraz musisz potwierdzić, czy chcesz, aby był aktywny, czy dezaktywowany.

ręka komunikatora telefonicznego

Jak skonfigurować stan aktywny w systemie Windows

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść do Messengera z przeglądarki.
  • Po zalogowaniu się przy użyciu tych samych danych z Facebooka będziesz musiał przejść do „Ustawienia, pomoc i wiele więcej”Czy ikona koła zębatego w lewym górnym rogu.
  • Teraz kliknij „Oprawa”.
  • Tutaj zobaczysz „Stan aktywny„Przesuwając przełącznik, możesz go dezaktywować lub aktywować, kiedy tylko chcesz.

Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiąże Twoje wątpliwości dlaczego nie widzę ostatniego połączenia z Facebook Messenger. Naprawdę bardzo łatwo jest rozwiązać ten problem, po prostu konfigurując opcję, będziesz mógł ponownie zobaczyć ostatnie połączenie wszystkich kontaktów.

dołącz do naszego kanału telegram