Skip to content

Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta? – Błąd logowania do rozwiązania

4 de luty de 2021

Minecraft był dobrą grą od samego początku, więc kiedy dodano tryb online, w którym można było grać w trybie dla wielu graczy lub z dwoma lub więcej osobami, cała społeczność była uśmiechnięta. Dlatego dzisiejszy samouczek, który pomoże Ci w Twojej podróży, odpowiadając na pytanie Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta?

I to jest to, że w dzisiejszych czasach każdy chce grać w gry wieloosobowe, ponieważ bez tego dużego uroku jest usuwany z gry. Minecraft jako jedna z najbardziej aktywnych społeczności ma dużą liczbę serwerów, z których możesz korzystać, więc logowanie jest niezbędne.

Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest pytanie Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta? ma kilka odpowiedzi, ponieważ tak naprawdę nie ma jednego powodu, dla którego Minecraft nie otworzy się dla Ciebie. Prawda jest taka, że ​​nie jest tak ważne, aby wiedzieć, dlaczego Minecraft nie pozwala na normalne logowanie, naprawdę istotne jest rozwiązanie tego problemu.

Jednak, aby dodać trochę kontekstu, dzisiaj zobaczysz niektóre z głównych powodów, które mogą powodować ten ból głowy, a mianowicie:

Numer jeden: Ponieważ serwery Xbox Live nie działają, jednym z powodów, które mają największy wpływ, jest to, że od czasu do czasu zarówno w wersji na PC, jak i na Xbox pojawia się błąd informujący, że nie możesz się zalogować z nieznanych powodów.

Dzieje się tak, ponieważ Serwery Xbox Live mogą być w tej chwili wyłączone. Ten problem pochodzi od firmy Microsoft i nie ma z tobą nic wspólnego, po prostu musisz poczekać (jeśli jednak nie chcesz siedzieć bezczynnie obok, możesz poszukać sposobu logowania się do Xbox Live, jeśli nie mogę się zalogować)? ).

Numer dwa: Innym powodem jest to, że Minecraft mógł zostać nieprawidłowo zainstalowany lub plik został uszkodzony. Ten problem występuje, gdy połączenie zostanie przerwane lub anulowane, a następnie przywrócone, nie pozwalając, aby upłynął pewien czas.

Numer trzy: To chyba najbardziej głupi błąd, ale powinieneś wiedzieć, że jeśli wersja gry, którą masz, nie jest oficjalna, nie będzie kompatybilna z serwerami i nawet jeśli masz konto, nie będzie możliwości zalogowania się. Jedynym rozwiązaniem w tym przypadku jest pobranie gry premium z jej strony i zaktualizowanie Minecrafta do najnowszej wersji.

Rozwiązanie irytującego błędu

Teraz, gdy znasz odpowiedź na pytanie Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta? Nadszedł czas, abyś zobaczył rozwiązania tego problemu. Rozwiązaniem, które gracze zgłosili i działa we wszystkich wersjach, jest zmiana hasła z Minecraft.net. Możesz to zrobić w następujący sposób:

Wejdź na oficjalną stronę gry i kliknij przycisk o nazwie „Zaloguj sie”, akcja przeniesie Cię natychmiast do ekranu, na którym możesz wpisać adres e-mail i hasło, zrób to, ale z nieprawidłowym hasłem. Pojawi się komunikat o błędzie, a także nowa opcja o nazwie „Zapomniałeś hasła?”, naciśnij go, a następnie ponownie napisz wiadomość e-mail, ale tym razem kliknij przycisk „Poproś o zresetowanie hasła”.

minecraft napisany w szarym kamieniu

Zauważysz, że otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który musisz kliknąć. W nowej sekcji wspomnianego linku zamień swój adres e-mail na nowe hasło i kliknij przycisk „Zresetuj hasło”. To powinno rozwiązać twój problem.

Wyczyść pamięć podręczną

Jeśli jesteś użytkownikiem mobilnym, powinieneś wiedzieć, że istnieje inne rozwiązanie, które możesz wypróbować, czyli wyczyszczenie pamięci podręcznej. Nie powinno to powodować problemów z telefonem, ale nadal zależy od Ciebie, czy to zrobisz, czy nie. Aby to osiągnąć: przejdź do „Ustawienia„I poszukaj opcji „Menedżer aplikacji”, kliknij przycisk „Wszystko”, Poszukaj Sklepu Google Play i wybierz go, w środku naciśnij przyciski „Wyczyść pamięć podręczną” Y „Usunąć dane”.

Wykonaj ten sam proces z usługami Google Play i menedżerem pobierania (jeśli nie możesz go znaleźć, przejdź do menu „Plus„I wybierz opcję„Zobacz aplikacje systemowe ”).

Następnie uruchom ponownie telefon i voila, powinieneś być w stanie wejść do Minecrafta, więc pytanie Dlaczego nie mogę zalogować się do Minecrafta? Powinna już zostać udzielona odpowiedź, łącznie z rozwiązaniem. Więc powinieneś móc grać w Minecrafta online ze znajomym z hamachi lub bez niego, na wielu platformach, a nawet na prywatnych serwerach, w zależności od wersji.

dołącz do naszego kanału telegram