Skip to content

Dlaczego mój telefon komórkowy z Androidem samoczynnie się wyłącza i włącza przez cały czas? – Rozwiązanie (przykład)

27 de luty de 2021

W tamtych czasach powszechnie wiadomo, że telefon komórkowy jest czymś więcej niż tylko połączeniami i wiadomościami tekstowymi; jest narzędziem, które towarzyszy w każdej dziedzinie życia do swoich użytkowników z pracy po rozrywkę.

Największym i najbardziej konkurencyjnym rynkiem jest niewątpliwie Android, a to za sprawą wielu producentów, którzy decydują się na wykorzystanie Androida w swoich urządzeniach, przynosząc na stół różnorodność cen, które są różne od niedrogiego telefonu po serię premium z materiałami i komponentami wyższej jakości, a przede wszystkim wyróżnia się dostosowaniem motywów i nie tylko.

Jednak telefony komórkowe mogą w dowolnym momencie ulec uszkodzeniu lub awariom, takim jak błąd „aplikacja nie została zainstalowana” lub błąd podczas logowania się na moje konto Google. To powiedziawszy, dzisiaj skupimy się na tym, aby dowiedzieć się, dlaczego mój telefon komórkowy z Androidem sam się wyłącza i włącza, ta awaria jest znana jako pętla restartu lub „ pętla rozruchowa ”, ale Pomimo tego, że jest bardzo irytujący, wiele razy ma rozwiązanie.

Dlaczego mój telefon komórkowy z Androidem sam się wyłącza i włącza?

Telefon komórkowy z Androidem wyłącza się i włącza zasadniczo tylko wtedy, gdy pojawia się błąd, w którym urządzenie próbuje się uruchomić i w tej chwili nie jest w stanie ukończyć procesu, więc próbuje uruchomić się ponownie i ponownie. Niepowodzenie może wystąpić z powodu nieudanej aktualizacji systemu a może jakiś uszkodzony plik znajdujący się w pamięci wewnętrznej urządzenia.

Rozwiązuje ciągły restart

Na wypadek, gdyby Twój telefon komórkowy z Androidem sam się wyłączał i włączał nie powinieneś się martwićponieważ jest możliwe, że ma rozwiązanie, chociaż możesz stracić część informacji, jest to płatność za usunięcie awarii.

Uruchom w trybie awaryjnym

Podobnie jak w innych systemach operacyjnych, Android również posiada tryb bezpieczny, w którym ładuje tylko funkcje niezbędne do podstawowej obsługi urządzenia. Aby przejść do trybu awaryjnego żadne urządzenie nie jest wymagane, to samo wyłączenie uruchamia się w trybie awaryjnym zgodnie z kombinacją przycisków, których używamy podczas włączania.

Po włączeniu telefonu komórkowego postępujesz normalnie, ale kiedy pojawi się marka producenta, należy nacisnąć przycisk zmniejszania głośności a więc przejdziesz do trybu awaryjnego.

Inną bardzo powszechną kombinacją u producentów takich jak Motorola jest to, że podczas uruchamiania telefonu należy nacisnąć i przytrzymać jednocześnie dwa przyciski głośności. Lub jeśli masz urządzenie Samsung z fizycznym przyciskiem menu, musisz je nacisnąć podczas uruchamiania telefonu komórkowego.

Zostaw telefon jak nowy

Jeśli wypróbowałeś poprzednią metodę, a może nawet Twój telefon komórkowy z Androidem wyłącza się i włącza, możesz wypróbować tylko inną opcję, chociaż bardziej ekstremalną, ponieważ straciłbyś wszystkie dane w telefonie, ta opcja jest zresetuj telefon do nowego. Można to zrobić poprzez odzyskanie telefonu.

Aby uzyskać dostęp do odzyskiwania, wystarczy nacisnąć przy wyłączonym telefonie jednocześnie przycisk zasilania i przycisk głośności, chociaż w niektórych przypadkach zwykle się to zmienia, będąc włączonym i zwiększając głośność.

przywracanie ustawień fabrycznych telefonu komórkowego

Po wejściu do recorevy musisz przeszukać i wybierz opcję Wyczyść dane i pamięć podręczną a następnie wybierz Resetuj ustawienia systemu. Urządzenie musi zostać zresetowane do ustawień fabrycznych, jak nowe. Należy pamiętać, że aby poruszać się w ramach odzyskiwania, należy użyć przycisków głośności i wybrać przycisk zasilania.

Idź do zaufanego technika!

Jeśli nie chcesz samemu ingerować w rozwiązanie swojego telefonu komórkowego lub ponieważ wyczerpałeś już opcje, a Twój telefon z Androidem nadal sam się wyłącza i włącza, zawsze możesz udać się do profesjonalisty który posiada wiedzę i narzędzia niezbędne do postawienia diagnozy i rozwiązania Twojego problemu.