Skip to content

Dlaczego mój telefon komórkowy wyświetla komunikat „Połączenie zakończone” i sam się rozłącza? – Błędy na linii

17 de październik de 2022

Technologia jest po to, aby pozostać i dobrze nam służyć. Co więcej, nasze telefony komórkowe, które skracają dystans, w jakiś sposób zmieniły nawet nasz świat komunikacji. Ale tak samo nie wszystko jest idealne i nie wszystkie telefony działają optymalnie, ważne jest rozwiązać problemy które mogą zaprezentować. Jak to może być skończona rozmowa.

Ilekroć potrzebujemy komunikować się z osobą w sprawie czegoś, co wymaga szybkości, poszliśmy zadzwonić. Zdarza się to dość często w nagłych wypadkach lub gdy potrzebujemy czegoś konkretnego. Może się jednak zdarzyć, że połączenie zostanie zakończone.

Odkąd przyzwyczailiśmy się do korzystania z połączeń takich jak szybki sposób na nawiązanie kontaktu z inną osobą. Coś zupełnie innego niż to, co dzieje się z wiadomościami tekstowymi.

Ale co gdyby telefon komórkowy nie odpowiada jak byśmy chcieli lub reaguje bardzo powoli. Może się to zdarzyć z wielu powodów. Musimy jednak wiedzieć, które aplikacje zużywają dużo pamięci.

W innym przypadku, gdy korzystamy z tych rozmów telefonicznych, zdarza się, że kończymy rozmowę. Dzieje się tak również z wielu powodów, które pokażemy poniżej.

Połączenie zakończone pojawia się podczas dzwonienia- Rozwiązania

Ważne jest, aby znać jedną z najczęstszych przyczyn i jest to w przypadku, gdy nie mamy salda do sprawdzenia i z tego powodu wyrzuć ten błąd. Jednak nie zawsze tak jest.

No to prawie zawsze jest błąd systemowy, 87 że chociaż jakoś ten sygnał ci się pojawia, to go nie ma. Musisz przystąpić do ponownego uruchomienia telefonu telefon, aby wykluczyć, że to sygnał sieci powoduje irytujące zakończenie połączenia.

Jeśli nie masz możliwości ponownego uruchomienia lub nie chcesz, możesz ustawić telefon w trybie samolotowym na kilka minut, będzie to miało ten sam efekt. Inne przyczyny i najczęstsze to to, że osoba, do której dzwonisz, jest w rzeczywistości tą, która nie ma sygnału i pozbyć się tego błędu na telefonie komórkowym.

Innym rozwiązaniem byłaby próba zadzwonienia do innej osoby, aby wykluczyć, że ta druga osoba nie ma sygnału. Podobnie sprawdź, czy usługa telefoniczna nie działa w tym momencie. Podobnie innym rozwiązaniem byłoby sprawdzenie, czy twoja karta SIM jest w dobrym stanie, ponieważ może się zdarzyć, że wyrzuci również ten błąd.

telefon z zakończeniem rozmowy na ekranie

Dlaczego połączenia nie są realizowane na moim telefonie komórkowym?

To, że z telefonu komórkowego nie wydobywają się żadne płomienie, to problem, który może wystąpić w każdej chwili i nie rozumiemy, dlaczego. ponieważ czasami nie możesz odbierać połączeń, ale tak zadzwoń. Musisz tylko sprawdzić, czy telefon nie jest w trybie samolotowym, nocnym lub nie przeszkadza.

Również, że karta SIM jest dobrze umieszczona. W ten sam sposób, również jeśli masz aktywne przekierowanie połączeń, przejdź do konfiguracji „Ustawienia” przekierowania połączeń i skonfiguruj je tak, jak chcesz. W ten sposób sprawdzisz, czy możesz już odbierać połączenia.

Dlaczego, gdy dzwonię, nie dzwoni, a połączenie jest odcinane?

Kiedy wykonujemy lub wykonujemy połączenie i zostaje ono odcięte, może się to zdarzyć, ponieważ telefon komórkowy jest odłączyć się od sieci komórkowej. Przerwanie w tym właśnie momencie oznacza, że ​​nasz smartfon nie jest w stanie dalej komunikować się i dlatego połączenie się kończy lub zostaje przerwane.

Co oznacza „Połączenie zakończone”?

Dla wielu zakończone połączenie jest normalne. Jednak w kilku przypadkach jest to spowodowane błędem telefonu komórkowego. Cóż, kiedy zakończone połączenie się rozłącza, jest kilka opcji. Po pierwsze, druga osoba przypadkowo zakończyła połączenie lub sama się rozłączyła.

Na Androidzie i iPhonie to ostatnie może się zdarzyć bardzo często. A jest wielu, którzy przedstawiają tę niedogodność. Może pochodzić z Karta SIM uszkodzona lub brak sygnału. Pojawiają się nawet aplikacje, które się rozłączają i dlatego połączenie zostało zakończone.

użyj telefonu

błąd połączenia 31

Należy zauważyć, że ważne jest, aby wiedzieć, co to oznacza. zadzwoń do błędu skończone lub dlatego, że się pojawia. Jest to jednak dość powszechny błąd i pojawia się, gdy użytkownik zmienia firmę telekomunikacyjną. Dlatego pojawia się błąd i połączenie zostaje przerwane, uniemożliwiając komunikację z innym użytkownikiem.

Znaczenie rozmowy zakończonej 127

To, oprócz tego, że jest nieznaną liczbą, jest trochę irytujące, które zwykle ma na celu oferowanie planów lub usług, o które nigdy nie prosiłeś. I zostajesz przerwany w trakcie rozmowy.

Połączenie zakończone 88

Jest to błąd, który można zobaczyć na obu telefonach. inteligentny Android, taki jak iPhone. Jest to spowodowane wykonaniem tej operacji i pojawieniem się połączenia zakończonego. Ponieważ podczas wykonywania tej akcji jest on odłączony od sieci dokładnie w tym momencie. Dlatego wisi lub tnie.

telefon wyłączony z białym tłem

Co oznacza rozmowa zakończona 41?

Wreszcie, błąd 41 pojawia się więcej na Androidzie niż na iPhone’ach. I sprawia, że ​​połączenia nie wychodzą i wychodzi komunikat Połączenie kończy się 41. Dlatego nie będziesz mógł aktywować tej akcji za pomocą dowolnego numeru telefonu komórkowego, który wpiszesz, a tym bardziej nie będziesz mógł korzystać z sieci transmisji danych.

Jak naprawić błąd zakończenia połączenia na moim telefonie komórkowym?

Z drugiej strony jest to również spowodowane problemem urządzenia mobilnego z Androidem w sieci. Niemniej jednak, Najlepiej wyłączyć lub ponownie uruchomić telefon komórkowy. Aby później ponownie łączył się z siecią z lepszą jakością sygnału. Jest to sposób na naprawienie bezsensownego przerwanego połączenia.

Innym rozwiązaniem, które jest bardzo łatwe i proste, jest to, że zdecydujesz się włączyć Tryb samolotowy telefonu komórkowego przez co najmniej 10 sekund. A następnie wyłącz i w ten sposób twój smartfon będzie miał sygnał i uniknie przerwania połączenia.

mężczyzna z telefonem komórkowym

Sprawdź saldo

Połączenie może być zakończone, ponieważ nie wiesz, jak to zrobić. Oznacza to, że nie zapłaciłeś plan lub nie masz równowagi. Aby to zrobić, sprawdź, czy musisz wykonywać połączenia. Dzięki temu unikniesz problemów z powieszeniem lub przecięciem.

Sprawdź odbiór sygnału

Jeśli próbujesz się z kimś skontaktować, a nie możesz, ale masz równowagę. Sygnał jest wyzwalaczem tego. Zakańczane połączenie może: przejść przez to, ponieważ nie masz zasięgu, aby skontaktować się z drugą osobą. Zdarza się również, że nie dzwoni, ponieważ nie jest podłączony do sieci.

złośliwe aplikacje

Możliwe jest również połączenie zakończone z powodu aplikacji. Wiele aplikacji udaje się zatrzymać i zwolnij telefon, dlatego musisz wyłączyć wykonywanie w tle aplikacji. W ten sposób można go naprawić i nie ulega awarii.

Korzystaj z połączeń internetowych

Dla tych, którzy chcą naprawić “brak dzwonka, rozłącza się, połączenie zakończone”, przynosimy formularz. Cóż, rozwiązaniem są rozmowy przez internet. Ponieważ istnieją aplikacje, które to wykonują. Podobnie jak w przypadku WhatsApp i Facebooka. Możesz skontaktować się z każdym za pośrednictwem tej aplikacji.

dziewczyna z telefonem

Co zrobić, gdy żadne połączenia nie przychodzą ani nie wychodzą?

Tak na telefon komórkowy nie wchodzą ani nie wychodzą, a rozmowa jest skończona, możesz zrobić kilka rzeczy. Tym razem rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje. Dlatego wszystkie punkty należy przejrzeć, zanim pomyślimy o błędzie wyższej kategorii lub awarii naszego telefonu. Sprawdzam najpierw, czy możemy przynajmniej wykonywać połączenia alarmowe z naszej komórki.

Inne metody naprawy komunikatu o zakończeniu połączenia

Jeśli nagle jesteś na wakacjach i wiele osób jest zatłoczonych, system ma tendencję do tonięcia i nie dzwoni i rozłącza się. Ze względu na nagromadzenie ludzi sieć ma tendencję do załamywania się. Z tego powodu innym rozwiązaniem lub rozwiązaniem byłoby opuszczenie tego miejsca na kilka minut podczas wykonywania połączenia.

Innym przypadkiem jest to, że twoja linia jest przecięta i dlatego połączenie się zakończyło. Że go zwolnili, a ty o tym nie wiesz, być może przez pomyłkę lub przez nie utrzymuj równowagi.

W takich przypadkach należy skontaktować się bezpośrednio z operatorem telefonii komórkowej, aby dowiedzieć się, co się stało. Innym rozwiązaniem jest rozmowa z innymi ludźmi, aby sprawdzić, czy mają ten sam problem co Ty, czy w jakiś sposób dostałem inne rozwiązanie i służyć ci.

Nikt z nas, który używa telefonów komórkowych, nie chce zakończonego połączenia, nie dzwoni i rozłącza się. Dlatego ważne jest, aby być na bieżąco, aby to naprawić. Innym przypadkiem jest to Aplikacje zawierają błędy, Dlatego musisz naprawić błąd powodujący awarię aplikacji.

dziewczyna z telefonem

Połączenia internetowe

Jeśli w jakiś sposób zrobi się późno, aby naprawić błąd zakończenia połączenia, możesz wybrać: dzwoń przez internet. Niektóre sieci społecznościowe mają opcję lub możesz łatwo pobrać aplikację do połączeń internetowych. Dzięki tym wspaniałym narzędziom, które oferuje świat Internetu, nie możemy pozostawić tej bardzo przydatnej opcji niezauważonej.

Bardzo często wszyscy mamy telefon komórkowy i dostęp do Internetu, nawet jeśli jesteśmy w różnych krajach. Ważne jest, aby znać opcje, jeśli jest to bezpłatne, możesz nawiązywać połączenia wideo za pośrednictwem WhatsApp lub po prostu dzwonić za pomocą tej aplikacji. Jest wolna, ale musi mieć dostęp do internetu aby przerwane połączenie nie wyszło.

Pewne jest, że ta opcja, gdy wystąpią te błędy, może być bardzo pomocna. nie zawsze możemy idź na tradycyjne rozmowy które powodują zakończenie połączenia z jakiegoś powodu.

Jeśli mamy internet, możemy wybrać tę opcję. A jeśli Twój telefon komórkowy przedstawia inne błędy, możesz udać się do firmy, w której go kupiłeś i omówić niedogodności, których doświadczasz.

dołącz do naszego kanału telegram