Saltar al contenido

Dlaczego mój telefon komórkowy wyświetla komunikat „Połączenie zakończone” i sam się rozłącza? – Błędy liniowe

29 de agosto de 2023

Technologia pozostanie i będzie nam bardzo służyć. Co więcej, nasze telefony komórkowe, które skracają odległość, w jakiś sposób zmieniły nasz świat komunikacji. Ale w ten sam sposób nie wszystko jest idealne i nie wszystkie telefony komórkowe działają optymalnie, ważne jest, aby rozwiązać niedogodności , jakie mogą powodować. Podobnie jak zakończenie połączenia.

Ilekroć musimy się z kimś porozumieć w sprawie wymagającej szybkości, idziemy wykonać połączenie . Jest to dość powszechne w sytuacjach awaryjnych lub gdy potrzebujemy czegoś konkretnego. Może się jednak zdarzyć, że nastąpi zakończenie połączenia.

Ponieważ przyzwyczailiśmy się do korzystania z połączeń jako szybkiego sposobu na nawiązanie kontaktu z drugą osobą. Coś zupełnie innego niż to, co dzieje się z wiadomościami tekstowymi.

W innym przypadku, gdy korzystamy z tych rozmów telefonicznych, zdarza się, że otrzymujemy zakończone połączenie . Dzieje się tak również z wielu powodów, które pokażemy poniżej.

Podczas dzwonienia pojawia się komunikat o zakończeniu połączenia – Rozwiązania

Ważne jest, aby znać jedną z najczęstszych przyczyn, a mianowicie pojawia się przypadek , że nie mamy salda do sprawdzenia i dlatego zgłasza ten błąd. Jednak nie zawsze tak jest.

No cóż, prawie zawsze jest to błąd systemowy, 87 że choć ten sygnał w jakiś sposób się pojawia, to go nie ma. Musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby wykluczyć, że to sygnał sieciowy powoduje zakończenie irytującego połączenia.

Jeśli nie masz możliwości ponownego uruchomienia lub nie chcesz, możesz przełączyć telefon w tryb samolotowy na kilka minut, efekt będzie taki sam. Inne przyczyny, najczęstsze to to, że osoba, do której dzwonisz, nie ma zasięgu i ten błąd pojawia się na Twoim telefonie komórkowym.

Innym rozwiązaniem byłoby spróbować zadzwonić do kogoś innego, aby wykluczyć, że druga osoba nie ma sygnału. W ten sam sposób sprawdź, czy usługa telefoniczna nie jest w tym momencie wyłączona. W ten sam sposób innym rozwiązaniem byłoby sprawdzenie, czy Twoja karta SIM jest w dobrym stanie, ponieważ może się zdarzyć, że ten błąd również zostanie zgłoszony.

telefon z zakończeniem połączenia na ekranie

Dlaczego połączenia nie są realizowane na moim telefonie komórkowym?

Brak połączeń z telefonu komórkowego jest problemem, który może wystąpić w dowolnym momencie i nie rozumiemy dlaczego. Ponieważ czasami nie możesz odbierać połączeń, ale możesz dzwonić. Jedyne, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy telefon nie znajduje się w trybie samolotowym, nocnym lub nie przeszkadza.

Oraz to, że karta SIM jest dobrze umieszczona. W ten sam sposób, także jeśli masz aktywne przekierowanie połączeń, przejdź do konfiguracji „Ustawienia”, przekaż połączenia i skonfiguruj je według własnego uznania. W ten sposób sprawdzisz, czy możesz już odbierać połączenia.

Dlaczego nie dzwoni, gdy dzwonię, a połączenie zostaje zerwane?

Kiedy wykonujemy lub wykonujemy połączenie, które zostaje przerwane, może się tak zdarzyć, ponieważ telefon komórkowy rozłącza się z siecią komórkową. Przerwanie w tym konkretnym momencie oznacza, że ​​nasz smartfon nie jest w stanie kontynuować komunikacji i dlatego połączenie zostaje zakończone lub zerwane.

Co oznacza „Połączenie zakończone”?

Dla wielu zakończenie połączenia jest czymś normalnym. Jednak w kilku przypadkach jest to spowodowane błędem w telefonii komórkowej. Cóż, kiedy zakończy się połączenie, istnieje kilka opcji . Po pierwsze, druga osoba przez przypadek zakończyła połączenie lub sama się rozłączyła.

Na Androidzie i iPhonie wspomniane ostatnie mogą się wiele zdarzyć. I jest wielu, którzy przedstawiają tę niedogodność. Przyczyną może być uszkodzona karta SIM lub brak sygnału. Nawet aplikacje, które się rozłączają i dlatego pojawia się komunikat o zakończeniu połączenia.

korzystać z telefonu

połączenie nie powiodło się 31

Należy zauważyć, że ważne jest, aby wiedzieć, co oznacza błąd zakończenia połączenia i dlaczego się pojawia. Jest to jednak dość powszechny błąd, który pojawia się, gdy użytkownik zmienia operatora telekomunikacyjnego. Dlatego pojawia się błąd i połączenie zostaje zerwane, uniemożliwiając komunikację z drugim użytkownikiem.

Znaczenie połączenia zakończonego 127

To, oprócz tego, że jest nieznanym numerem, jest trochę denerwujące , co zazwyczaj oznacza oferowanie planów lub usług, o które nigdy nie prosiłeś. I przerywają ci w trakcie rozmowy.

rozmowa zakończona 88

Jest to błąd, który mogą dostrzec zarówno smartfony z Androidem, jak i iPhone . Dzieje się tak z powodu wykonania wspomnianej operacji i pojawienia się zakończonego połączenia. Ponieważ w momencie wykonania tej akcji jest on odłączony od sieci dokładnie w tym momencie. Dlatego wisi lub się tnie.

telefon wyłączony z białym tłem

Co oznacza połączenie zakończone 41?

Wreszcie błąd 41 pojawia się częściej na Androidach niż na iPhone’ach. Uniemożliwia to nawiązywanie połączeń i wyświetlanie komunikatu Zakończenie połączenia 41. Dlatego nie będziesz mógł aktywować tej akcji przy użyciu żadnego wprowadzonego numeru telefonu komórkowego, nie mówiąc już o korzystaniu z sieci danych.

Jak naprawić błąd zakończenia połączenia na moim telefonie komórkowym?

Z drugiej strony jest to również spowodowane problemem z urządzeniem mobilnym z Androidem w sieci. Najlepiej jednak wyłączyć lub ponownie uruchomić telefon komórkowy . Aby później ponownie połączyć się z siecią z lepszą jakością sygnału. To sposób na naprawienie bezsensownego zakończenia połączenia.

Innym bardzo łatwym i prostym rozwiązaniem jest włączenie trybu samolotowego w telefonie komórkowym na co najmniej 10 sekund. A następnie wyłącz i w ten sposób Twój smartfon będzie miał sygnał i uniknie zakończenia połączenia.

mężczyzna z komórką

Sprawdź kwotę salda

Zakończone połączenie może wynikać z tego, że nie wiesz, jak je wykonać. Oznacza to, że nie opłaciłeś planu lub nie masz salda . W tym celu sprawdź, czy musisz wykonywać połączenia. Dzięki temu unikniesz problemów z powieszeniem lub przycięciem.

Sprawdź odbiór sygnału

Jeśli próbujesz się z kimś skontaktować i nie możesz, ale masz równowagę. Sygnał jest tego wyzwalaczem.  Może przez to nastąpić zakończenie połączenia , ponieważ nie masz zasięgu, aby skontaktować się z drugą osobą. Zdarza się też, że nie dzwoni, gdy nie jest podłączony do sieci.

Złośliwe aplikacje

Możliwe jest również zakończenie połączenia z powodu aplikacji. Wiele aplikacji potrafi wstrzymywać i spowalniać telefon komórkowy , dlatego musisz wyłączyć wykonywanie aplikacji w tle. W ten sposób można to naprawić i nie zawiesza się.

Korzystaj z połączeń internetowych

Dla osób, które chcą naprawić problem „ nie dzwoni, rozłącza się, połączenie się kończy ”, udostępniamy formularz. Rozwiązaniem są rozmowy internetowe. Ponieważ istnieją aplikacje, które to robią. Podobnie jak w przypadku WhatsApp i Facebooka. Za pośrednictwem tej aplikacji możesz skontaktować się z każdym.

dziewczyna z komórką

Co zrobić, gdy połączenia nie przychodzą lub nie są wychodzące?

Jeśli Twój telefon komórkowy nie wchodzi lub nie wychodzi, a połączenie zostaje zakończone , możesz zrobić kilka rzeczy. Tym razem rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje. Dlatego warto przejrzeć wszystkie punkty, zanim pomyślimy o błędzie wyższej kategorii lub awarii naszego telefonu. Najpierw sprawdźmy, czy za pomocą telefonu komórkowego uda nam się przynajmniej wykonać połączenie alarmowe.

Inne metody naprawienia komunikatu „Połączenie zakończone”.

Jeśli nagle organizujesz imprezę i jest dużo ludzi, system ma tendencję do dławienia się, nie dzwoni i rozłącza się. Z powodu gromadzenia się ludzi sieć ma tendencję do zapadania się. Z tego powodu innym rozwiązaniem lub rozwiązaniem byłoby przeniesienie się z tego miejsca na kilka minut podczas wykonywania połączenia.

Innym przypadkiem jest przerwanie linii i dlatego połączenie zostało zakończone. Że go rozładowali i nie wiesz, może przez pomyłkę lub z powodu niezachowania równowagi .

W takich przypadkach należy udać się bezpośrednio do operatora telefonii komórkowej, z którego korzystasz, aby dowiedzieć się, co się stało. Innym rozwiązaniem jest rozmowa z innymi ludźmi, aby sprawdzić, czy mają ten sam problem co Ty lub czy w jakiś sposób znaleźli inne rozwiązanie , które jest dla Ciebie skuteczne.

Nikt z nas, korzystających z telefonów komórkowych, nie chce, aby połączenie zostało zakończone, telefon nie dzwoni i się rozłącza. Dlatego ważne jest, aby być na bieżąco, aby to naprawić. Innym przypadkiem jest to, że aplikacje zawierają błędy, więc musisz rozwiązać błąd zatrzymującej się aplikacji.

dziewczyna z komórką

rozmowy internetowe

Jeśli z jakiegoś powodu będzie już za późno na naprawienie błędu zakończenia połączenia, możesz wykonywać połączenia przez Internet . Niektóre sieci społecznościowe mają taką opcję lub można łatwo pobrać aplikację do rozmów internetowych. Dzięki tym wspaniałym narzędziom, jakie oferuje świat Internetu, nie możemy pozostawić tej bardzo przydatnej opcji niezauważonej.

Bardzo często każdy z nas posiada telefon komórkowy i dostęp do Internetu, nawet jeśli przebywamy w różnych krajach. Ważne jest, aby znać opcje, jeśli za darmo możesz wykonywać rozmowy wideo przez WhatsApp lub po prostu proste połączenie za pomocą tej aplikacji. Jest bezpłatna, ale trzeba mieć dostęp do internetu, żeby połączenie nie wyszło.

Pewne jest, że ta opcja, gdy wystąpią tego typu błędy, może być bardzo pomocna. Nie zawsze możemy skorzystać z tradycyjnych połączeń , które z jakiegoś powodu powodują zakończenie połączenia.

Jeśli mamy internet możemy zdecydować się na tę opcję. A jeśli Twój telefon komórkowy wyświetla inne błędy, możesz udać się do firmy, w której go kupiłeś, i porozmawiać z nim o niedogodnościach, które Cię spotkały.

dołącz do naszego kanału telegram