Skip to content

Dlaczego ktoś inny ma mój numer telefonu komórkowego na Facebooku? – Numer powiązany z innym kontem

24 de maj de 2023

W przypadku utraty hasła do konta na Facebooku i zapomnienia adresu e-mail. Móc odzyskać nasze konto w sieci społecznościowej dzięki szeregowi opcji przywracania, takich jak odzyskanie go przez e-mail lub możliwość wykonania tego kroku za pośrednictwem naszego numeru telefonu komórkowego. Bardzo przydatna technologia, o ile zarejestrowaliśmy ją w tej sieci społecznościowej.

Służy to również do otrzymywania określonych powiadomień, takich jak: że ktoś korzysta lub chce wejść na nasze konto itp. Problem polega na tym, że używane jest inne konto mój numer telefonu komórkowego, co powinniśmy zrobić? Poniżej zobaczymy, jak rozwiązać ten problem, aby rozwiązać problem, dlaczego mój numer telefonu pojawia się na innym koncie.

Jak działa łączenie telefonów z kontami na Facebooku?

Facebook, jedna z najczęściej używanych aplikacji społecznościowych na świecie. Ponieważ, aby założyć w nim konto, wystarczy mieć adres e-mail i numer telefonu komórkowego z systemem operacyjnym w technologii Android lub iPhone.

Teraz możesz się zastanawiać, co Do co jest potrzebne, że łączenie numerów telefon do profile Z Facebooka. Odpowiedź jest prosta przez bezpieczeństwo Twojego komputera konto i hasło.

Tak więc, jeśli ktoś użyje Twojego konta bez pozwolenia, musi wprowadzić kod weryfikacyjny wysłany w komunikatorach Twojego telefonu komórkowego.

Gdzie mogę zobaczyć numer powiązany z moim kontem na Facebooku?

Aby zobaczyć numer, który powiązałeś ze swoim kontem, po prostu kliknij swoje zdjęcie profilowe. A potem w ustawieniach i prywatności, a następnie wybierz Skróty dotyczące prywatności.

wprowadź profil

Tam klikamy tam, gdzie jest napisane zarządzaj kontem, tutaj możesz zobaczyć numer, który powiązałeś w aplikacjach Facebooka, czy to na Androida, czy na iPhonie. Ponadto wspomniany numer rejestracyjny może zostać zmodyfikowany, jeśli chcesz, podobnie jak adres e-mail i hasło.

Co to znaczy, gdy Facebook informuje mnie, że ktoś inny używa mojego numeru telefonu?

Zawsze mówimy to samo: kiedy tworzysz konto na Facebooku w sieciach społecznościowych lub jakiejkolwiek ważnej usłudze, konieczne jest podanie prawdziwe dane. Ponieważ, jeśli tego nie zrobisz, możesz skrzywdzić innych ludzi, ponieważ twoje prawdziwe dane są twoje.

Z tego powodu wielu zastanawia się, dlaczego mój numer telefonu komórkowego pojawia się na innym koncie na Facebooku. Co to oznacza? Że musimy podać swoje prawdziwe imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu lub komórki itp. Wszystko po to, aby w przypadku utraty wspomnianego konta móc je odzyskać, czyli uzyskać nasz numer konta na Facebooku.

Nie byłoby miło mieć konto na Facebooku sprzed wielu lat i stracić je z dnia na dzień, tylko dlatego, że ktoś używa twojego numeru telefonu, więc pytanie w twojej głowie brzmi, dlaczego mój numer pojawia się w innym profilu, prawda? Problem pojawia się, gdy mamy zamiar dodać nasz numer i okazuje się, że inna osoba ma to już zaplanowane, jak to naprawić?

kciuk w górę na facebooku

Problem pojawia się, gdy aktualizujemy nasz numer telefonu lub telefonu komórkowego. Jak wszyscy wiemy, numery, które nie są używane, nie są wyrzucane.

W rzeczywistości są one poddawane recyklingowi przez firmy telefonii komórkowej, co ma konsekwencje, jeśli nie zaktualizowaliśmy naszego konta na Facebooku. Otóż ​​z biegiem czasu numery te nie są usuwane z bazy danych, ale jednocześnie kolejna osoba może do nich wrócić użyj tych numerów które, jak sądziliśmy, zostały wyeliminowane z naszej historii. I dlatego widzisz, że ktoś używa twojego numeru, który dawno temu skojarzyłeś.

Kiedy zmieniamy nasz numer telefonu komórkowego, z naszego konta na Facebooku. Generalnie przez nieuwagę nie aktualizujemy go na portalu społecznościowym i ten numer trafia w ręce innej osoby i jest to jeden z powodów, dla których numer pojawia się na czyimś koncie na Facebooku.

Więc ta druga osoba teraz masz ten problem. Ktoś ma swój „stary” numer powiązany z portalem społecznościowym Facebook, a Ty, który masz „nowy” numer, jesteś już powiązany z innym kontem jako powiązany numer. To poprzedniego właściciela lub innej osoby.

Jak usunąć mój numer telefonu z konta na Facebooku, które nie jest moje?

Nie ma się czym zbytnio martwić, ponieważ ma rozwiązanie i nie chodzi o to, że jest to zbyt skomplikowane. Ponieważ jeśli numer jest powiązany z innym kontem na Facebooku, będziesz musiał wykonać następujące kroki, które zamierzamy wskazać, aby wyeliminować problem polegający na tym, że ktoś używa mojego numeru.

logo Facebooka

Skontaktuj się z pomocą techniczną Facebooka

Musisz podać operatora komórkowego, a także numer telefonu i kraj. Następnie będziesz musiał zaznaczyć pierwsze pole komunikatu o błędzie, które brzmiałoby: „Ten telefon był ostatnio używany zweryfikować inne konto” lub numer zarejestrowany na innym koncie Facebook.

Dalej w „Dodatkowe informacje”, będziesz musiał trochę wyjaśnić swoją sytuację. Staraj się być jak najbardziej szczegółowy, aby w ten sposób mogli rozwiązać lub wyeliminować problem tak szybko, jak to możliwe.

Ponieważ czasami tego rodzaju niedogodności zdarzają się, ponieważ haker wchodzi do twoich aplikacji lub konta na Facebooku i zmienia ten numer.

Teraz serwis techniczny Facebooka nie powinien trwać zbyt długo w rozwiązaniu problemu z Twoim numerem na Facebooku i w krótkim czasie będziesz mógł go używać na swoim koncie; bez problemu, że ktoś użyje mojego numeru telefonu, na innym koncie. Pamiętajmy, że jest to coś dość ważnego, dlatego należy jak najszybciej naprawić ten dramat.

Ponieważ jeśli tego nie zrobisz, każdy może wejść na twoje konto, w tym przypadku może to być haker. W związku z tym bezpieczeństwo komputera jest narażone.

wiedzieć, czy mój numer jest w użyciu Facebook

Z tego powodu podkreślamy, jak ważne jest aktualizowanie posiadanych sieci społecznościowych. Jak również zobaczyć numer, który powiązałeś ze swoim kontem na Facebooku lub aplikacje tego samego, zarówno na Androida, jak i iOS.

W takim przypadku, z jakiegokolwiek powodu, nie mają już dostępu do numeru telefonu komórkowego. Ponieważ, jak już wspomnieliśmy, może to być wina hakera, który włamał się do bezpieczeństwa twojego komputera.

Z tego powodu nie możesz zobaczyć numeru telefonu komórkowego powiązanego z Twoim kontem. Z tego powodu dobrze byłoby uniknąć tych niedogodności w przyszłości, a dla własnego bezpieczeństwa możesz usunąć numer telefonu ze swojego konta na Facebooku.

Skorzystaj z formularza weryfikacyjnego na Facebooku

Aby to rozwiązać problem z numerem telefonu na facebooku, wystarczy wypełnić formularz weryfikacji konta. Aby skontaktować się z obsługą sieci społecznościowej Facebook, za pośrednictwem aplikacji na Androida, iOS lub przeglądarki internetowej. W ten sposób możesz sprawdzić, czy numer powiązany z Twoim profilem jest używany przez kogoś innego.

czy mógłbyś zmienić numer telefonu z Twojego konta na Facebooku? Powiedz nam w komentarzach, chcielibyśmy przeczytać o twoich dotychczasowych doświadczeniach lub jeśli masz jakieś inne rozwiązanie mające zastosowanie w tej sytuacji.

mocno pamiętam aktualizuj dane, kiedy tylko możesz z Twoich sieci społecznościowych. W ten sposób unikaj awarii bezpieczeństwa komputera lub ułatw opcje przywracania konta na Facebooku dzięki technologii.

dołącz do naszego kanału telegram