Skip to content

Dlaczego komentarze TikTok nie pojawiają się w Twojej aplikacji i jak to naprawić?

23 de październik de 2021

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o aplikacji TikTok, jak sprawdzić, czy aplikacja jest aktualna, czy komentarze do filmów są ukryte lub czy masz wystarczającą ilość pamięci na swoim urządzeniu. Tutaj wyjaśnimy Ci krok po kroku co możesz zrobić, aby rozwiązać wszystkie te problemy? które nie pozwalają w pełni cieszyć się aplikacją.

Co może powodować ukrywanie komentarzy do filmów w TikTok?

Jeśli komentarze do filmów z Twojej aplikacji Tiktok nie są widoczne, może to wynikać z kilku nieznanych Ci powodów, tutaj wyjaśnimy niektóre z nich i co powinieneś zrobić, aby to naprawić.

Aplikacja nie jest aktualna

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoja aplikacja TilTok nie jest aktualna, wystarczy przejść do Sklepu Play, który jest zainstalowany na Twoim telefonie komórkowym. Po wejściu do tej aplikacji musisz przejść do sekcja aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniui sprawdź dostępność nowych aktualizacji.

W przypadku, gdy Twoja aplikacja jest nieaktualna, zobaczysz przycisk z opcją „Aktualizować”, Musisz wybrać tę opcję, a Twoja aplikacja zacznie się aktualizować. Jeśli Twoja aplikacja jest aktualna, pojawi się przycisk z opcją „Otworzyć”.

Oprócz tego możesz również skonfigurować automatyczne aktualizacje wszystkich aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Możesz to zrobić, wybierając przycisk (≡) znajdujący się w lewym górnym rogu, a następnie wybierz opcję „Ustawienie„, W ramach tej opcji wybierz”Automatyczna aktualizacja”.

Więc kiedy pojawi się nowa aktualizacja, Twoje aplikacje zaktualizują się automatycznie Pomoże to w tym, że Twoje aplikacje nie będą sprawiać problemów podczas korzystania z nich.

Masz za mało pamięci

Wiele aplikacji, które instalujemy na naszym urządzeniu mobilnym, jest przechowywanych w wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jaka jest pojemność tej pamięci.

Jednak wiele razy pamięć ta się zapełnia i nie pozwala na instalowanie nowych aplikacji, a także powoduje, że już zainstalowane aplikacje zaczynają zawodzić. Tutaj wyjaśnimy kilka kroków które należy wykonać, aby zwolnić miejsce w pamięci telefonu komórkowego.

 1. Przenieś niektóre aplikacje na kartę MicroSD: Niektóre aplikacje zainstalowane w telefonie komórkowym zajmują dużo miejsca w pamięci wewnętrznej, więc możesz przenieść je na kartę MicroSD i tym samym zwolnić trochę więcej miejsca w pamięci wewnętrznej.
 2. Usuń wszystkie dane z aplikacji w pamięci podręcznej: Każda z aplikacji zainstalowanych na Twoim telefonie komórkowym ma buforowane dane, które mogą zajmować od kilobajtów do megabajtów, które są danymi, które w ogóle nie działają i możesz je usunąć, otwierając aplikację i wybierając opcję „Składowanie”, Następnie wybierz opcję „Wyczyść pamięć podręczną”. Dzięki temu możesz mieć więcej miejsca w pamięci wewnętrznej telefonu.
 3. Usuń starsze wiadomości tekstowe: Innym sposobem na zwolnienie miejsca w pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego jest usunięcie najstarszych wiadomości tekstowych lub po prostu tych, których nie użyjesz ponownie, ponieważ są one przechowywane w pamięci wewnętrznej i zajmują w niej miejsce.

komentarze tiktok

System operacyjny telefonu komórkowego nie jest aktualny

Jeśli system operacyjny telefonu komórkowego nie jest aktualny, powoduje to, że aplikacje, które są już zainstalowane, przestają działać poprawnie lub zaczynają zawodzić, dlatego zalecamy okresowo aktualizuj swój system operacyjny.

Aby sprawdzić, czy Twój telefon jest aktualny, musisz uzyskać dostęp do ustawień telefonu i wybrać opcję „O telefonie”, Tam zobaczysz informację, kiedy będzie nowa data aktualizacji twojego systemu operacyjnego.

Jesteś pełen śmieci w pamięci podręcznej

Wiele aplikacji, które instalujemy na naszym urządzeniu Posiadają pliki szczątkowe lub tymczasowe, które są generowane codziennie przy użyciu aplikacji.

Te pliki zezwól aplikacjom na szybsze działanie, ponieważ po otwarciu aplikacji nie będziesz musiał pobierać ani ponownie generować wszystkich danych lub plików, których aplikacja potrzebuje do prawidłowego działania.

Jednak w miarę upływu czasu pliki te stają się plikami szczątkowymi i zajmują miejsce w pamięci wewnętrznej, dlatego musimy je okresowo usuwać.

Jak ponownie włączyć wyświetlanie komentarzy w TikTok?

Tutaj pokażemy Ci kilka kroków, które możesz wykonać, aby móc włącz wyświetlanie komentarzy z Twojego konta TikTok.

włącz komentarze w tiktok

Wyczyść pamięć podręczną

Wiele razy dane w pamięci podręcznej mogą zajmować zbyt dużo miejsca w pamięci wewnętrznej naszego telefonu komórkowego, dlatego zaleca się, aby od czasu do czasu usuwamy wszystkie te dane, aby zapobiec zapełnianiu się pamięci wewnętrznej i nie pozwalając nam na dalsze instalowanie kolejnych aplikacji.

Aby usunąć wszystkie te dane, musisz przejść do folderu „Ustawienia„i wybierz aplikację, a następnie wybierz opcję”Wyczyść pamięć podręczną”, Musisz to zrobić z każdą aplikacją zainstalowaną na urządzeniu mobilnym.

Pomoże Ci to zwolnić więcej miejsca na telefonie komórkowym, a także mają lepsze działanie telefonu komórkowego i aplikacji, zapobiegając wyświetlaniu awarii.

Sprawdź, czy Twoja aplikacja nie ma funkcji oszczędzania danych

Jeśli zauważysz, że Twoja aplikacja TikTok zawiera błędy i nie pozwala na przeglądanie komentarzy do filmów, Twój telefon może nie być podłączony do sieci internetowej lub że Twoja aplikacja ma aktywną opcję zapisywania danych. Aby wyłączyć tę opcję, wykonaj poniższe czynności.

 1. Otwórz folder Ustawienia telefonu.
 2. Wybierz opcję „Internet i sieci”.
 3. Następnie kliknij „Zapisywanie danych”.
 4. Wybierz opcję „Nieograniczone dane”.
 5. Wybierz aplikację TikTok, z którą chcesz pracować, nawet jeśli masz aktywną opcję „Zapisywanie danych”.

A) Tak Twoje aplikacje będą działać płynnie korzystanie z danych mobilnych, nawet jeśli w telefonie komórkowym jest aktywny tryb oszczędzania danych.

wyczyść pamięć telefonu komórkowego

Sprawdź uprawnienia w swojej aplikacji

Jeśli chcesz sprawdzić uprawnienia TikTok, aby działał bez problemu, musisz wykonać następujące kroki.

 • Otwórz aplikację Ustawienia na Twoim telefonie.
 • Wybierać „Aplikacje i powiadomienia”.
 • Wybierz TikTok.
 • Wybierz opcję „Uprawnienia”.
 • Aby zmodyfikować ustawienia uprawnień, wybierz opcję „Zezwól lub Odmów”. (W tym przypadku wybierz opcję Odrzuć)

Wreszcie uprawnienia Twojej aplikacji zostaną już skonfigurowane zgodnie z Twoimi upodobaniami. Ponadto typy uprawnień, które można skonfigurować, są następujące.

 • Składowanie: Będziesz mieć dostęp do plików i zdjęć na swoim telefonie komórkowym.
 • Łączność: Będziesz mógł zobaczyć swoją listę kontaktów.
 • Kamera: Możesz używać aparatu do nagrywania filmów i zdjęć.
 • Mikrofon: Możesz nagrywać audio.
 • Kalendarz: Z kalendarza będzie można korzystać domyślnie.

Zaktualizuj aplikację i system operacyjny urządzenia

Ważne jest, aby Twoja aplikacja TikTok była zawsze aktualizowana, dzięki czemu możesz mieć lepszą wydajność i nie zgłaszać awarii podczas korzystania z niej. Ponieważ co jakiś czas musimy weryfikować Jeśli nasze aplikacje są aktualne, jeśli nie, zaktualizuj je.

Ważne jest również, aby system operacyjny telefonu komórkowego został zaktualizowany, ponieważ jeśli tak nie jest, spowoduje to problemy podczas korzystania z aplikacji TikTok. Aby zaktualizować system operacyjny, wykonaj następujące kroki:

zaktualizować system operacyjny telefonu komórkowego

 • Musisz upewnić się, że twój telefon komórkowy masz połączenie z siecią Wi-Fi.
 • Następnie otwórz „Ustawienie„Z twojego telefonu.
 • Wybierz opcję „O telefonie”.
 • Wybierać „Szukaj aktualizacji„, W przypadku nowej aktualizacji należy nacisnąć opcję”Aktualizować”.
 • Następnie wybierz opcję „Zainstaluj teraz”, telefon uruchomi się ponownie, aby zaktualizować system operacyjny telefonu komórkowego.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację TikTok

Aby odinstalować i ponownie zainstalować aplikację TikTok, musisz wykonać kilka kroków, które wyjaśnimy tutaj, nie pomijaj żadnych kroków i wszystko będzie dobrze.

 • Musisz otworzyć folder Ustawienia telefonu komórkowego.
 • Znajdź sekcję „Aplikacje”.
 • Tam zobaczysz wszystkie aplikacje, wybierz ten z TikTok.
 • Wybierz przycisk „Odinstaluj”.

Po wykonaniu tej czynności wejdź do Sklepu Play, wyszukaj aplikację TikTok i zainstaluj ją ponownie na swoim urządzeniu po zainstalowaniu zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, dzięki czemu nie stracisz swoich kontaktów ani przesłanych już filmów.

Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli Twoja aplikacja TikTok zawiera błędy, mimo że system operacyjny Twojego telefonu komórkowego jest aktualny, a Twoja aplikacja jest aktualna, może to być mały błąd w oprogramowaniu Twojego telefonu, aby go rozwiązać, uruchom ponownie telefon komórkowy i ponownie wypróbuj aplikację TikTok.