Skip to content

Dlaczego ekran mojego telefonu komórkowego Samsung Galaxy A70 nie wyłącza się i jak to naprawić?

4 de kwiecień de 2021

Bez wątpienia ważne jest, aby określić, czy telefon komórkowy Samsung Galaxy A70 jest oryginalny, jeśli masz podejrzenia lub przed zakupem. Z drugiej strony znane są pewne problemy w tym zakresie, więc dzisiaj wyjaśniamy dlaczego ekran telefonu komórkowego Samsung Galaxy A70 nie wyłącza się i jak można to naprawić problem.

Samsung Galaxy A70

Jednym z urządzeń jest Samsung Galaxy A70 najważniejsze cechy z serii A firmy Samsung. Telefon ma ośmiordzeniowy procesor o akceptowalnej mocy, znakomitą baterię 4500 mA, 6 GB pamięci RAM, niezły aparat 32 Mpx i 128 GB pamięci.

Wszystko to sprawia, że ​​jest to doskonałe urządzenie. Mimo to niektórzy użytkownicy narzekają, że rozszerzenie ekran nie wyłącza sięcoś, czego nauczymy Cię rozwiązywać poniżej.

Powody, dla których ekran Samsung Galaxy A70 nie wyłącza się i jak to naprawić

Istnieje kilka powodów, dla których ekran telefonu komórkowego Samsung Galaxy A70 pozostaje włączony, coś, co może pobrać telefon komórkowy, dlatego zaleca się wyświetlenie procentu baterii w telefonie Samsung Galaxy. Na szczęście w większości przypadków kilka prostych ustawień rozwiąże problem.

Sprawdź limit czasu ekranu

Czasami najbardziej oczywiste rozwiązania są zwykle najbardziej odpowiednie iw takim przypadku sprawdź opcje ekranu są najważniejsze. Często zdarza się, że urządzenia są konfigurowane domyślnie w bardzo szczególny sposób.

W rzeczywistości telefony komórkowe z serii Samsung charakteryzują się tym, że domyślnie ekrany są skonfigurowane w długie czasy przestoju. Na szczęście można to rozwiązać po kilku podstawowych ustawieniach.

  • Pierwszą rzeczą jest przejście do ustawień mobilnych, klikając opcję „Ustawienia”. Miejsce, w którym możesz również zmienić dzwonek telefonu komórkowego.
  • Po powyższym przejdź do sekcji „Ekran”.
  • Poszukaj opcji „Wygaszanie ekranu”. Tutaj zobaczysz wszystkie dostępne opcje. Bardzo możliwe, że Twój telefon komórkowy jest ustawiony na „30 minut”.
  • Pamiętaj, że wszystkie podane tutaj opcje wskazują, ile czasu zajmie, zanim urządzenie wyłączy ekran. Ustaw opcję według własnego uznania, jednak zalecamy użycie 30 sekund lub 1 minuta.

Sprawdź, czy używasz odpowiedniej ładowarki lub oryginału

Jeśli pojawi się problem, Twój Samsung Galaxy A70 nie wyłącza ekranu podczas ładowanianajlepiej sprawdzić stan ładowarki. Należy pamiętać, że telefony komórkowe są bardzo wrażliwe na nieobsługiwane ładowarki i mogą nawet ulec uszkodzeniu, jeśli zostanie użyta inna ładowarka.

Z tego powodu zaleca się używanie ładowarek dostarczonych przez firmę Samsung i przeznaczonych do Twojego urządzenia mobilnego. W rzeczywistości jednym z efektów używania złych lub pirackich ładowarek jest to, że ekran telefonu komórkowego nigdy się nie wyłącza.

Sprawdź, czy opcja „Zawsze włączony wyświetlacz” jest włączona

Niektóre urządzenia marki Samsung mają opcję nazwy „Wyświetlacz zawsze włączony”, który w języku angielskim jest znany jako „Always On Display”.

Poprzednia opcja oznacza, że ​​ekran w żadnym momencie nie wyłącza się automatycznie. Innymi słowy, ekran wyłączy się dopiero po naciśnięciu przycisku włączania / wyłączania na telefonie komórkowym.

Opcja ma swoją przydatność, jednak jeśli z jakiegoś powodu zapomnisz nacisnąć wyłącznik, urządzenie będzie miało włączony ekran do momentu pobrania telefonu komórkowego.

ekran samsung galaxy a70 nie wyłącza się

Możesz sprawdzić, czy masz tę opcję, po prostu przesuwając pasek zadań znajdujący się w górnej części telefonu komórkowego, miejsce, w którym możesz również znaleźć opcje zrobienia zrzutu ekranu i nie tylko. Jeśli opcja „Zawsze włączony wyświetlacz”, Po prostu wyłącz go, a problem powinien zostać rozwiązany.

Nie można wyłączyć Samsunga Galaxy A70

Jeśli zamiast tego Twoim problemem jest to, że nie możesz wyłączyć telefonu komórkowego, możesz spróbować kilku rzeczy. Pierwszy byłby poczekaj na pobranie telefonu komórkowego i sprawdź, czy problem został rozwiązany po ponownym uruchomieniu urządzenia.

Z drugiej strony sprawdź, czy przycisk włączania / wyłączania jest w dobrym stanie. Jeśli zauważysz, że przycisk nie działa, najlepiej zanieś telefon do serwisu technicznego lub skorzystaj z gwarancji na urządzenie.

dołącz do naszego kanału telegram