Skip to content

Dlaczego aplikacje i gry zamykają się samoczynnie w systemie Android? Do zrobienia? – Rozwiązanie

19 de październik de 2022

Z pewnością zdarzyło Ci się, że podczas grania w grę na telefonie komórkowym lub tablecie niespodziewanie się zamknęło. Zdarzyło się to nam wszystkim w pewnym momencie i dlatego zobaczymy dlaczego gry zawieszają się na Androidzie?.

Jak dobrze wiemy, system operacyjny Android ma wiele korzyści dla nasw tym aplikacje, których możemy potrzebować do konkretnej pracy, takie jak te służące do nagrywania ekranów, gry o imponującym poziomie lub aplikacje dla naszej korzyści i wypoczynku.

Dlaczego gry zawieszają się na Androidzie, jaki problem ma moje urządzenie?

Najczęstszą przyczyną tego typu błędu jest a błąd związany z oprogramowaniem;. Zdarza się nam to z grami, ale może się też zdarzyć z innymi rodzajami aplikacji, takimi jak przeglądarka, Facebook itp.

Problemy w systemie operacyjnym są prawie zawsze przyczyną awarii gier na Androidzie, ale na szczęście jest to problem, który może być rozwiązać bardzo łatwo.

rozwiązanie numer jeden

Jeśli nasz telefon ma kartę micro SD, usuwamy ją. Teraz przechodzimy do Ustawienia, Kopia zapasowa i klikamy opcję przywrócenie ustawień fabrycznych. Potwierdzamy, że chcemy skorzystać z tej opcji.

Ta procedura usuwa dane w telefonie, w tym pamięć podręczną. Ponieważ zamierzamy usunąć dane z telefonu, zaleca się, aby najpierw zróbmy kopię zapasową.

rozwiązanie numer dwa

Metoda, którą Ci wyjaśniliśmy wcześniej jest najprostsza i zazwyczaj daje dobre rezultaty, ale jeśli nie działa, możesz spróbować tego rozwiązania, choć jest to nieco bardziej złożone, ponieważ wymaga posiadania niestandardowe odzyskiwanie TWRP Różni się w zależności od danego urządzenia.

W takim przypadku zamierzamy rozpocząć niestandardowe odzyskiwanie, a następnie uruchomić urządzenie w trybie odzyskiwania. W tym trybie kliknij Wyczyść partycję pamięci podręcznej i wyczyść pamięć podręczną aby wyczyścić pamięć podręczną.

Wreszcie klikamy Wyczyść pamięć podręczną partycji danych i przywracamy ustawienia fabryczne, aby zakończyć proces, jak powiedzieliśmy wcześniej, spróbuj wykonać kopię zapasową przed jakimkolwiek procesem.

rozwiązanie numer trzy

W niektórych przypadkach nie jest konieczne uciekanie się do rozwiązania tak drastycznego jak poprzednie poprzez przywrócenie parametrów fabrycznych na urządzeniu, więc jeśli jesteś jedną z osób, które nie lubią twardy resetmożesz wypróbować tę opcję.

Chociaż w wielu przypadkach błąd może być spowodowany błędami w systemie operacyjnym, w innych błąd w grach może być spowodowany przez samą aplikację. Dlatego przed skasowaniem pamięci telefonu warto spróbować usuń grę i zainstaluj ją ponownie by sprawdzić, czy nadal sprawia nam problemy.

Przed pobraniem gry z Sklep Google Play Wygodnie jest sprawdzić, czy nasz telefon jest zgodny z Niezbędne wymagania, aby móc go zainstalować. Jeśli gra ich nie spełni, nadal będzie sprawiać nam problemy, bez względu na to, jak bardzo przywrócimy telefon do parametrów fabrycznych.

Jak w prosty sposób mogę zoptymalizować grafikę?

Czasami grafika niektórych gier jest zbyt mocna dla naszego telefonu lub tabletu, co może spowodować, że nie będą działać poprawnie. W takich przypadkach są narzędzia, które mogą nam pomóc zoptymalizuj grafikę grydzięki czemu możemy uniknąć zamknięć i innych problemów.

Dobrym rozwiązaniem może być narzędzie Narzędzia GL (dla mobilnego roota), który może być ckup w sklepie Google Play. Jeśli lubisz gry na Androida, nie przegap naszej kompilacji najlepsze gry na Androida 2016.

Nie możemy zaprzeczyć, że Urządzenia z Androidem Stają się coraz potężniejsze, nawet uważane za przenośne konsole do gier wideo, aw rzeczywistości ci, którzy myślą w ten sposób, nie są w błędzie. Ponieważ liczba różnorodnych gier, które mamy dostępne dla tych systemów operacyjnych, jest naprawdę fascynująca. Możliwe nawet, że skorzystamy z przenośnych emulatorów konsoli, choć to już osobny temat.

łatwo optymalizować grafikę

Gry, które pobrałem na Androida, zamykają się same, co mam zrobić?

Nie byłoby niczym niezwykłym, aby doświadczyć niektórych błędy w Androidziejest to coś niezwykle normalnego, jeśli przejdziemy do sprawy, w końcu ten mobilny system operacyjny jest praktycznie taki sam jak każdy komputer z systemem Windows.

Tak więc często można znaleźć kilka błędów, które mogą być z różnych powodów, a teraz porozmawiamy o tym trochę więcej, aby w ten sposób możesz się upewnić z tego, ponieważ gry pozostawiają na urządzeniu z Androidem.

Pamiętaj, że wiele razy z powodu problemy sprzętowe zespołu może się zdarzyć, że gra trwa, ale nie za długo.Jak to możliwe?

Właściwie to dlatego, że jeśli spełnimy minimalne wymagania, ale powiedzmy zbyt minimalne, nasze urządzenie dotrze za gorąco między innymi i dlatego zakończy się zamknięciem gry lub, co gorsza, ponownym uruchomieniem telefonu komórkowego, aby chronić ten sam smartfon w pigułce.

Ponadto zaleca się, aby system Android był zaktualizowany możliwy ponieważ najnowsze wersje są najbardziej stabilne z systemu operacyjnego Google, a ponadto pomaga nam to zoptymalizować system operacyjny, aby w ten sposób ogólnie.

Każda aplikacja działa optymalnie, w przeciwieństwie do poprzednich wersji, które oczywiście nie wymagają już żadnej konserwacji i mogą mieć wiele wad zwłaszcza z najnowszymi grami, które pojawiły się na rynku.

Jednocześnie zalecamy, aby dowiedzieć się więcej o możliwości zrootowania telefonu komórkowego z Androidem, aby móc korzystać z innych aplikacji. ulepszyć wydajność tego samego.

Ważne jest, aby tak, aby móc to zrobić bez narażania urządzenia na ryzyko poinformuj się o tym dokładnie dużo czytasz, ponieważ jasne jest, że po zakorzenieniu możesz zostawić swój telefon komórkowy jako drogi, ale uroczy uchwyt na kubki i nie sądzę, że tego chcesz najbardziej w tej chwili.

dołącz do naszego kanału telegram