Skip to content

Czym jest Getir i jak działa tak szybko otrzymywanie zamówień?

25 de wrzesień de 2021

Obecnie istnieje kilka firm, które oferują usługi dostawy, dzięki czemu ludzie nie muszą wychodzić z domu lub miejsca pracy.

Getir to firma, która ma takie usługi a dziś zyskał dość dużą popularność w Europie, a w tym artykule opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Getirze i jego działaniu.

W jakich lokalizacjach Getir jest obecnie dostępny?

Getir, jak już wspomnieliśmy, jest firmą zajmującą się bardzo szybkimi dostawami, która jest bardzo podobna do Glovo.

Przedsiębiorstwo Getir rozwija się w różnych częściach Europy a tutaj powiemy Ci, w jakich lokalizacjach jest dostępny.

W Turcji Getir działa w 40 miastach. Możemy go również znaleźć w krajach takich jak Wielka Brytania, a konkretnie w jej głównych miastach, takich jak Londyn, i działa w tym kraju od stycznia 2021 roku.

W kraju Holandia, która rozpoczęła się w maju, a także w krajach takich jak Francja, Niemcy, które rozpoczęły działalność w czerwcu i działają w najważniejszych miastach, takich jak Berlin i Paryż.

A w Hiszpanii na początku września 2021 r., Możemy go również znaleźć w miastach takich jak Madryt czy Barcelona, ​​gdzie otworzyli dużą liczbę oddziałów i hurtowni, szacuje się, że w sumie jest 20 sklepów, które są dystrybuowane w 14 oddziałach na terenie stolicy i pozostałe 6 działa w języku katalońskim.

Getir planuje również przenieść swoje usługi do innych krajów, w tym do Stanów Zjednoczonych, a jeśli to możliwe, ekspansję na kontynent amerykański w taki sam sposób, jak zrobiła to firma SinDelantal.

Kiedy planujesz rozszerzyć ten projekt na cały świat?

Firma Getir planuje dotrzeć do wielu innych lokalizacji lub miejsc w kolejnych miesiącach, w tym w innych miastach w Hiszpanii. Szacuje się, że do końca roku 2021 ta firma przybędzie do Stanów Zjednoczonych w niektórych bardziej znanych miastach, tak jak w przypadku Hiszpanii, czasami między tymi miastami wchodzą Nowy Jork, Miami i Los Angeles, a tym samym kontynuują z resztą miast.

aplikacja getir na urządzenia mobilne

Jak to możliwe, że ta ultraszybka dostawa działa w tak krótkim czasie?

Dzięki temu dostawa firmy Getir może być ultraszybka, nawet w ciągu 10 minut zamówienie może dotrzeć, to grupa pracowników, którą firma posiada, ponieważ mają kwalifikacje do wykonywania dostaw na motocyklach lub rowerach i doskonale znają miasta.

Z tego powodu nie wahaj się pobrać oficjalnej aplikacji Getir i złożyć zamówienie, które dotrze bardzo szybko.

Jakie produkty można kupić za pośrednictwem Getir?

Firma Getir, kiedy to się zaczęło Sprzedawałem tylko produkty związane z technologią, ale obecnie, jako że odniosła spory sukces, to znaczy duży popyt ze strony społeczeństwa, zdecydowała, że ​​oprócz swojej głównej idei będzie sprzedawać różne produkty.

Getir ma swoje wirtualne i fizyczne katalogi produktów, a dziś można powiedzieć, że jest jak supermarket gdzie można znaleźć napoje, artykuły higieniczne, żywność i wiele innych rzeczy. Wśród produktów mamy następujące:

  • Produkty delikatesowe jak, kiełbaski, wędliny, ryby i kurczaki.
  • Środki czyszczące do domu, a także artykuły higieniczne lub higieny osobistej, takie jak m.in. mydło, kremy do ciała, pasta do zębów.
  • Także można znaleźć napoje alkoholowe.
  • Wszelkiego rodzaju warzywa takie jak między innymi sałata, marchew, szpinak.
  • Różne owoce jak: truskawka, pomarańcza, ananasy, gruszki i wiele innych.
  • Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią wypieki, możesz również znaleźć produkty do wykonania różnych kreacji.
  • A jeśli jesteś jednym z tych, którzy pracują jako mechanik, w Getir możesz znaleźć niezbędne narzędzia sprzętowe.
  • W Getir przygotowali również jedzenie na sprzedaż.
  • Również, jeśli masz zwierzaka, jest dedykowany mu dział, w którym możesz znaleźć jedzenie lub niektóre przedmioty.
  • I wreszcie firma Getir trzymaj się swojego głównego pomysłu czyli sprzedaż produktów technologicznych i tutaj mamy artykuły takie jak: najnowsze telefony komórkowe, ładowarki, pokrowce, sprzęt nagłaśniający, komputery, tablety.

twórca getir

Jakie metody płatności są obecnie dostępne w Getir?

W Getir formami płatności są karty debetowe lub kredytowe, a najczęściej używane to: Mastercard, American Express i Visa.

Inną formą płatności jest internet za pomocą oficjalnej aplikacji Getir, gdzie wystarczy powiązać konta i w ten sposób dokonać płatności za swoje zamówienia. Jeśli masz inne pytania dotyczące sposobu działania firmy Getir, możesz przejść na jej oficjalną stronę w części z pytaniami.

Kupując w Getir nie ma minimalnej kwoty, Oznacza to, że możesz zamówić produkty, które chcesz, jest tylko jeden mały warunek, a mianowicie, że zamówienie musi być większe niż 10 euro, musisz również pamiętać, że gdy twoje zamówienia są dostarczane, firma robi to z transport taki jak rowery czy motocykle, więc staraj się nie zamawiać produktów w nadmiarze lub dużych gabarytach, aby uniknąć niedogodności.

osoba dostarczająca

Jak Getir zarabia, jeśli jego minimalny koszt to 10 euro?

Należy zauważyć, że w Getir Twoje zarobki pochodzą nie tylko z minimalnych kosztów, takich jak przesyłki, ponieważ one również zależą od równowagi między kosztami a sprzedażą.

Kim jest założyciel firmy Getir i jaka jest jej historia?

W 2015 roku w Turcji firmę tworzy mężczyzna o nazwisku Nazim Salur Znana do dziś jako Getir, wspomniana firma jest jedną z najczęściej używanych obecnie, a zwłaszcza ze względu na ultraszybką dostawę.

Jak wspomnieliśmy na początku, Getir sprzedawał wyłącznie produkty technologiczne, a dziś sprzedaje różne produkty. Założyciel i właściciel Getir Nazim Alur jest również właścicielem BiTaksi, która jest szeroko stosowaną aplikacją taksówkarską w Turcji.

Należy zauważyć, że Nazim Alur, w tworzeniu Getir miał również pomoc dwóch osób Serkan Borancili i Tuncay Tutek więc możemy również powiedzieć, że są również założycielami tej firmy.