Skip to content

Czy warto kupić Samsunga Galaxy J7 Prime? – Cechy i zalety

21 de październik de 2021

Jeśli przestaniemy się zastanowić, które firmy produkujące urządzenia mobilne sprzedają najwięcej terminali na świecie, skupimy się na tych, które mają przede wszystkim do czynienia z Androidem. Widzimy, że Samsung znajduje się na szczycie tych liczb w prawie wszystkich krajach. Oczywiście mamy świetne przykłady Galaxy S i Galaxy Note, ale w tym przypadku chcemy zatrzymać się na dość niedawnym terminalu, Samsung Galaxy J7 Prime, który ma bardzo dobre funkcje i prezentacje.

ten Samsung Galaxy J7 Prime ma wiele elementów które uważamy za interesujące dla terminala średniej klasy. Jak sama nazwa wskazuje, Samsung Galaxy J7 Prime to J7, który został ulepszony w celu dostosowania do potrzeb użytkowników i dodatkowo poprawia jego wydajność, gdy osobom udaje się zrootować Samsunga.

Jeśli myślisz o odnowieniu smartfona bez wydawania zbyt dużych pieniędzy i chcesz sprzęt, który może Ci się przydać od dłuższego czasu, to nie ma wątpliwości, że Samsung Galaxy J7 Prime to doskonały wybór. Poznamy to szczegółowo, ponieważ ten telefon oprócz zalet ma też swoje wady.

Funkcje i prezentacje Samsung Galaxy J7 Prime

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o Samsungu Galaxy J7 Prime, jest to posiada ekran typu IPS z rozdzielczością Full HD, a jeśli zastanawiasz się nad jej rozmiarem, powinieneś wiedzieć, że jest to 5,5 cala, do czego ostatnio się przyzwyczailiśmy. Co do reszty, powinieneś wiedzieć, że Samsung Galaxy J7 Prime to jedno z niewielu urządzeń ze średniej półki, które ma ochronę, jaką może zapewnić system Corning Gorilla Glass 4, więc ogólnie jest to bardzo dobry ekran.

Został całkowicie opracowany w metalowej obudowie, dzięki czemu oferuje klasyczną estetykę terminali high-end. Ma wagę 169 gramów, która jest zgodna z jego rozmiarem i możemy ją kupić zarówno w kolorze złotym, jak i czarnym. Nadal analizujemy szczegóły Samsunga Galaxy J7 Prime, aby wskazać, że ma on system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow, czyli druga najnowsza wersja Androida za Androidem 7.0 Nougat.

Policz z jednym ośmiordzeniowy procesor, Samsung Exynos 7 Octa 7870 SoC wraz z 3 GB pamięci RAM. Co również nie jest powszechne w wielu telefonach z wyższej półki. Właściwie musimy dokonać wyjaśnienia w tym zakresie i ma to związek z faktem, że Samsung Galaxy J7 Prime różni się od zeszłorocznego Galaxy J7 w kilku dość specyficznych kwestiach. Wśród nich bez wątpienia musimy wspomnieć o dodaniu czujnika odcisków palców, a dodając to ulepszenie pod względem pamięci RAM, oprócz tego ma również pewne sztuczki, których nie mają inne telefony komórkowe.

mobilny spoczywający na klawiaturze laptopa

Jest wyposażony w główny aparat 13MP i dodatkowy czujnik 8MP, który pozwoli nam uzyskać bardzo dobre zdjęcia, aby ukazać wszystkie nasze chwile. Oczywiście oba aparaty mają w tym momencie wszystkie oczekiwane funkcje jednocześnie. I oczywiście czekaliśmy na Pojemność pamięci wewnętrznej Samsung Galaxy J7 Prime, który ma 16 GB, choć możemy go rozbudować za pomocą karty microSD do 256 GB.

Łączność z urządzeniami mobilnymi.

Nadal analizujemy wszystkie szczegóły Samsunga Galaxy J7 Prime, w tym przypadku, aby wziąć pod uwagę niektóre szczegóły związane z ich połączeniami. Bo to terminal z Dual SIM, z przeglądaniem stron internetowych przez Wi-Fi, współdzielonymi połączeniami Wi-Fi i Wi-Fi, Bluetooth 4.1, microUSB 2.0 i kilkoma innymi, równie interesującymi detalami. Wreszcie bateria Samsunga Galaxy J7 Prime również spełnia to zadanie, biorąc pod uwagę, że chodzi o powyżej średniej z 3300 mAh, dla autonomii większej niż cały dzień.

Poza tym jest również wyposażony w port typu micro USB, przeglądarkę internetową Samsung i Google Chrome oraz połączenie APN. Ma rodzaj połączenia 4G LTE, obsługuje HD Voice i jest również kompatybilny z VolTE. Krótko mówiąc, jest to terminal, który bardzo dobrze reaguje i ma bardzo dobre komponenty. Co niewątpliwie czyni go silnym kandydatem, jeśli chodzi o zakup nowego telefonu komórkowego. A jeśli chcemy rzucić okiem na wszystkie urządzenia oferowane przez Samsunga, możemy wejść na Oficjalną Stronę