Skip to content

Czy warto inwestować w Fan Token, czy lepiej nie tracić czasu?

25 de październik de 2021

W ostatnich latach nastąpił dość wyraźny wzrost aktywa kryptograficzne oparte na technologii Blockchain. Tak jest w przypadku Fan Tokena, kryptowaluty, która została stworzona głównie przez platformę Socios.com. Nie tylko jako zasób kryptograficzny, ale także jako sposób na zbliżenie fanów do zespołów.

ten rosnąca popularność Fan Tokena Wynika to z awansu, jaki otrzymał od osobistości tworzących zespoły; tak jak w przypadku Leo Messiego, który również przyjął token jako część swojej płatności za Paris Saint-Germain. Jednak pomimo tego, że Fan Token wzbudził spore zainteresowanie; Podobnie, istnieje pewna niepewność co do przyszłe projekcje i stabilność jakie mogą mieć te aktywa kryptograficzne.

Jaka jest prognozowana wartość tokena kibica w przyszłości?

Obecnie token kibica mają wartość ponad 470 mln euro w sklepie; co stanowi około 550 milionów dolarów. Dane te zostały dostarczone i są stopniowo aktualizowane na stronie Fan Token Rank; serwis specjalizujący się w kryptowalutach podmiotów sportowych lub Fan Token.

Szacuje się, biorąc pod uwagę dużą liczbę organizacji sportowych, które zawarły umowy na zakup tych kryptowalut; że rynek tokenów fanów osiąga wartość ponad 8500 mln euro. Co odpowiada co najmniej 10 miliardom dolarów.

Ponadto kolejnym czynnikiem, który wskazuje, że cena kryptoaktywa osiąga tę cenę, jest atrakcyjność, jaką oferuje inwestorom. Ponieważ zainteresowanie, jakie społeczeństwo wygenerowało dla tej kryptowaluty, wydaje się, że nie maleje; biorąc pod uwagę, że fani, którzy zdobyli te monety, będą mogli korzystaj z promocji, wydarzeń i rabatów wyłącznie dla danego klubu.

Jak bezpieczna jest jako kryptowaluta?

Stabilność kryptowalut nie jest czynnikiem, który można brać za pewnik; odkąd rynek tokenów jest dość niestabilny i jest pod wpływem wszelkich istotnych wydarzeń w środowisku cyfrowym. Można jednak stwierdzić, że Fan Token zdołał skonsolidować dość solidne podstawy do wypuszczenia waluty na rynek.

Dzieje się tak, ponieważ przydatność tokena kibica przynosi korzyści zarówno kibicom, jak i klubom do kogo należą; co w konsekwencji daje walucie większe bezpieczeństwo jako zasób kryptograficzny. Ponieważ ci, którzy posiadają Fan Token, będą mogli mieć aktywny głos w niektórych decyzjach klubu; takie jak wybór nowego logo tarczy lub specjalnych wydarzeń w obszarach zespołu.

token fanów kryptowalut

Jakie podmioty sportowe zainwestowały w tę walutę?

Jak dotąd są ponad 37 różnych klubów piłkarskich tych, którzy sformalizowali umowę z twórcami tych kryptowalut; aby stworzyć emblematyczny Token Kibica swoich organizacji sportowych. Wśród najbardziej znanych klubów piłkarskich znajdują się organizacje Futbol Club Barcelona i Club Atlético de Madrid; a także Paris Saint-Germain.

Podobnie inne organizacje sportowe w piłce nożnej również nabyły Fan Token; tak jak w przypadku reprezentacji Portugalii, reprezentacji Argentyny i Hiszpańska drużyna piłkarska (SNFT). Z drugiej strony przedstawiciele świata wyścigów i Formuły 1, tacy jak zespoły Aston Martin i Alfa Romero; którzy również nabyli część tego kryptoaktywnego.

Co więcej, zasięg tokena kibica osiągnął nawet świat gier wideo; odkąd organizacje sportowe „e-sport”, takie jak Allianz i Heretics, nabyły część Fan Tokena.

Gdzie kupić w 100% bezpieczny Fan Token?

Fan Token to kryptowaluta opracowana w dużej mierze przez firmę HX Entertainment, właścicieli marki Socios.com. W połączeniu z innymi programistami, wśród których się wyróżnia turecki kryptobank Bitci; Odpowiedzialny za stworzenie Fan Token organizacji takich jak niektóre kluby La Liga i hiszpańska drużyna piłkarska.

inwestycja w token wentylatora

Biorąc pod uwagę, że jest tylko jeden twórca kryptoaktywa, należy wspomnieć, że masz do niego dostęp dwa sposoby na zakup tokena kibica. W tym celu pierwszym krokiem jest nabycie kryptowaluty CHZ lub Chiliz; ponieważ konieczne jest dokonanie wykupu na Fan Token.

Możesz iść do aplikacja firmy Socios.com nabyć CHZ, a następnie bezpiecznie kupić żądany token kibica; ponieważ w domenie aplikacji możliwe jest pozyskanie obu kryptowalut. Inną równie bezpieczną opcją jest dokonanie zakupu za pośrednictwem aplikacji Binance; którego domena kryptowalut obejmuje domenę Fan Token.