Skip to content

Czy podczas aktualizacji Androida w telefonie wszystko zostało usunięte?

9 de maj de 2022

Wiele osób nie aktualizuje swojego urządzenia mobilnego z obawy przed utratą wszystkich danych. Wszystkie firmy zachowują oprogramowanie zaktualizowanych urządzeń mobilnych po prostu wypuszczam aktualizacje systemu.

Przynajmniej przez jakiś czas, gdy tylko kupisz urządzenie mobilne, będziesz mógł uzyskać dostęp do kilku aktualizacji systemu, które często wprowadzają nowe rzeczy lub ulepszenia do tych, które już masz.

Chociaż niektórzy zastanawiają się: Czy podczas aktualizacji systemu operacyjnego usuwa wszystko, co mam? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie poniżej

Aktualizacja Androida usuwa zawartość telefonu komórkowego

chodź co? aktualizacja oprogramowania jest taka sama jak aktualizacja systemu operacyjnego lub Androida. To normalne, że wiele osób ma wątpliwości, czy wszystkie dane, które mają na urządzeniu, zostały usunięte: z konta, po zdjęcia i filmy, pobrane aplikacje itp.

Aktualizacje są niezbędne dla urządzeń mobilnych, zwłaszcza jeśli są one połączone z Internetem. Ponieważ, jak wspomniałem wcześniej, uruchamiają nowe funkcje, naprawiają różne błędy i luki w zabezpieczeniach, żywotność baterii itp.

Aktualizacja telefonu usuwa wszystkie moje rzeczy

Jeśli uważasz, że po zaktualizowaniu urządzenia Twoje rzeczy zostaną usunięte, możesz być spokojny, ponieważ absolutnie nic nie zostanie usunięte. Aktualizacje dotyczą plików systemowych, tych plików Androida, których nigdy nie będziesz dotykać, nawet jeśli chcesz. System operacyjny jest modyfikowany, niektóre jego pliki i są aktualizowane.

Ale wszystko, co osobiste, od zdjęć, aplikacji, filmów, kontaktów, kont, programu uruchamiającego itp. Wszystko, co twoje, w ogóle nie jest modyfikowane.

Jedynym sposobem na usunięcie wszystkiego z telefonu jest przywrócenie ustawień fabrycznych lub twardy reset.. W ten sposób wszystko wraca tak, jakbyś właśnie kupił urządzenie mobilne, wszystko jest usuwane.

Aby wszystko było tak jasne, jak to możliwe: aktualizacja oprogramowania, systemu operacyjnego lub Androida nie wymazuje niczego, co należy do Ciebie, niczego osobistego i samo w sobie tak naprawdę nie jest tak, że usuwa cokolwiek, ponieważ faktycznie aktualizuje pliki systemu operacyjnego.

Aktualizacja Androida jest ważna

Pamiętaj, że zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, ważne jest, aby go stale aktualizować. Kiedy masz dostępną aktualizację, nie powinieneś się wahać, aby to zrobić.

Oczywiście ważne jest, aby aktualizacje były podłączone do Wi-Fi, a bateria urządzenia w co najmniej 80%, aby uniknąć wszelkiego rodzaju błędów.

Kiedy dokonujemy aktualizacji, uzyskujemy wiele korzyści, z których czasami nie zdajemy sobie sprawy, jako ustalenia dotyczące bezpieczeństwa, coś, co dzieje się w wielu aplikacjach. Dlatego musisz aktualizować zarówno system operacyjny, gdy dostępna jest aktualizacja, jak i aplikacje.

To samo dzieje się w przypadku aplikacji. podczas aktualizacji nie tracisz danych ani konfiguracji tego samegowięc nie musisz się już martwić tym problemem, ponieważ nie stracisz żadnych danych osobowych ani ustawień.

dołącz do naszego kanału telegram