Skip to content

Czy można dodać więcej niż 5000 znajomych na Facebooku? Co się stanie, jeśli przezwyciężysz to?

11 de kwiecień de 2021

Jedną z zalet Facebooka jest to, że umożliwia dodanie domeny niesamowita liczba przyjaciół do listy kontaktów na platformie. Co również stało się cechą charakterystyczną sieci.

Jednak pomimo tego, że jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie i przez wielu uważana za aplikację, która pozwala nawet poznać ludzi z innych krajów, Facebook ma ograniczenie liczby znajomych chodzi o dodanie na platformie.

Z tego powodu pokażemy Ci co się stanie, jeśli przekroczysz limit dodanych znajomych do Facebooka, a co za tym idzie, byłoby możliwe dodanie ponad 5000 znajomych na Facebooku.

Jaki jest limit dodawania znajomych na Facebooku?

Jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie jest niewątpliwie platforma Facebook, którą obecnie posiada miliony użytkowników wchodzących ze sobą w interakcję.

Dlatego biorąc pod uwagę, że główna forma wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym w tej sieci społecznościowej polega na dodawaniu znajomych, aw sieci są miliony ludzi, więc czy istnieje limit dodawania osób na Facebooku? A jeśli tak, to jaki jest ten limit?

Powinieneś wiedzieć, że limit narzucony przez Facebooka, aby dodać znajomych jest dość wysoki, więc jest ci dość trudno do niego dotrzeć lub że musisz go pokonać, gdy już to osiągniesz. Są jednak tacy, którzy sami zidentyfikowali ten limit.

Dlatego limit, o którym mówimy, i ten narzucony przez tę sieć społecznościową ma 5000 znajomych na Facebooku. Limit ten powstał, ponieważ programiści sieci społecznościowej uznali za niebywałe, aby osoba faktycznie przekroczyła tę kwotę, biorąc pod uwagę, że średnio osoba nie zna, ale do 2000 osób w życiu codziennym.

Czy można dodać więcej niż 5000 znajomych na Facebooku?

Gdy znana jest ta granica, pojawia się pytanie, czy można lub nie przekroczyć tej liczby agregatów na Facebooku. Dlatego biorąc pod uwagę, że w zasadzie mało prawdopodobne jest, aby większość użytkowników zbliżyła się do tej zakładki, ta sama sieć społecznościowa nie zrealizowała możliwości dodania kolejnych osób do swojego kręgu znajomych po osiągnięciu liczby 5000. znajomych.

Z drugiej strony, niektórzy ludzie, którzy są albo bardzo popularni, albo są zbyt towarzyscy, osiągnęli ten limit i wymyślili sposoby, w jakie na Facebooku można dodać ponad 500 znajomych.

aplikacja Facebook

Jeśli chcesz dodać więcej znajomych do swojego profilu, możesz wypróbować tę opcję, którą udostępnia Ci Facebook.

Aby więc móc dodawać więcej znajomych i wchodzić w interakcje z ponad 5000 osób w tej sieci społecznościowej, najlepszą opcją jest utworzenie fanpage na Facebooku. Jednak możliwą wadą tej opcji jest to, że jeśli ludzie nie dodają Cię na tej stronie i tylko Cię obserwują, interakcja nie byłaby wzajemna.

Co się stanie, jeśli przekroczysz liczbę 5000 znajomych, na których pozwala Facebook?

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech sieci społecznościowej Facebook jest dodawanie osób do naszych kontaktów pod nazwami „przyjaciół” w tej sieci społecznościowej. Jednak, istnieje limit 5000 osób które można dodać w tej sekcji, ponieważ nie ma znaczenia, czy zarządzasz swoim profilem na Facebooku z komputera, czy z telefonu komórkowego, limit znajomych jest taki sam.

Ale wtedy, Co się stanie, gdy osiągniesz limit znajomych na Facebooku? Odpowiedź na to rzadkie, ale prawdziwe pytanie jest proste: nie będziesz w stanie dodać więcej osób do tej sieci społecznościowej.

Jednak tej sytuacji towarzyszy inna równie istotna. Więc po dodaniu 5000 znajomych i tym samym dodaniu limitu, innego użytkownika Facebooka nie będzie mógł dodać Cię do swojej listy kontaktów.

Oznacza to, że chociaż możesz otrzymać zaproszenie do znajomych, nie będziesz w stanie ich zaakceptować. Ponadto, jeśli chcesz dodać nową osobę nie będziesz mógł wysłać mu zaproszenia do znajomych. Więc albo usuniesz niektórych znajomych dodanych z Facebooka, albo utworzysz stronę w tej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram