Skip to content

Czy jako kierowca jest Uber czy DiDi lepiej?

27 de luty de 2021

Wybór między dwoma opcjami jest stosunkowo łatwy, ale szybko może stać się sporym dylematem. Kluczem do podjęcia dobrej decyzji jest posiadanie dostępnych informacji, które pozwolą Ci porównać i wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli myślisz o pracy jako taksówkarz, na tym blogu proponujemy zrobić to w nowoczesny sposób, wykorzystując dostępne obecnie postępy technologiczne. Będziesz mógł dokonać porównania, które z nich jest lepsze do pracy między UBER a DIDI i dowiedzieć się, jakie mają różnice, a tym samym zdecydować, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Pytanie brzmi: która z tych dwóch opcji jest lepsza dla Ciebie jako kierowcy? Aby się tego dowiedzieć, ważne jest, abyś znał wszystkie możliwe informacje o obu platformach, abyś mógł podjąć właściwą decyzję. Czytaj dalej, a dowiesz się o niektórych ważne szczegóły.

Co powinieneś wiedzieć o Uber

Dzięki UBER masz aplikację, którą możesz pobrać i która sprawi, że Twoja praca jako kierowcy będzie bardzo praktyczna i prosta. Dzięki niemu otrzymasz pomoc zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz, w czasie rzeczywistym. Bycie kierowcą UBER sprawi, że będziesz bardzo łatwe praca polegająca na sprawdzeniu, czy dany obszar jest aktywny w korzystaniu z aplikacji, co pozwala zarobić więcej pieniędzy, ponieważ będziesz mieć więcej wniosków o podróż. Będziesz musiał tylko skonsultować się z mapą, a pojawi się pasek stanu, który wskaże te informacje.

Jeśli zostaniesz Brak połączenia z internetem, nie powinieneś się martwić, ponieważ możesz wykonywać swoją pracę w ten sam sposób. Otrzymasz powiadomienia o tym, gdzie jechać w dużym ruchu, więc nie tracisz cennego czasu. Będziesz mógł sprawdzić swoje dochody po każdej podróży, a pieniądze będziesz mieć na koncie automatycznie co tydzień.

Bycie własnym szefem ma wiele zalet, na przykład możesz wybrać, kiedy pracować, a aplikacja dla kierowców UBER daje Ci tę zaletę, że jest na bieżąco z nowościami związanymi z nadchodzącymi wydarzeniami i możliwościami przyjęć, które pomogą Ci zarobić więcej czas.

Aplikacja didi sterownika

Pracuj dla DiDi jako kierowca

Bycie kierowcą DIDI daje Ci możliwość zdobycia niezależności zawodowej, co jest bardzo cenne, jeśli masz rodzinę i chcesz spędzać mniej czasu w biurze, a więcej z nimi, jednocześnie zarabiając wystarczająco dużo pieniędzy. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji dla kierowców, która znacznie ułatwi Ci pracę.

W nim musisz dać opcję „Połącz”, zostanie Ci przypisany pasażer i poprosi Cię o akceptację podróży. Następnie aplikacja pokaże Ci w pliku zintegrowana mapa, lokalizacja pasażera, który potrzebuje Twojej usługi. DIDI nie wymaga limitu czasu na odbycie podróży, możesz jechać we własnym czasie, ale konieczne będzie ustawienie trybu „Niedostępny”, aby klienci znali Twój zawód.

Będziesz mieć do dyspozycji służbę bezpieczeństwa, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oraz linię alarmową dostępną do natychmiastowej pomocy. Zarobisz pieniądze na kilometr, dzięki czemu możesz stworzyć spersonalizowany i satysfakcjonujący rytm pracy. Jak widać, praca jest bardzo łatwe, a rejestracja w DIDI w kilku krokach jest również łatwa i szybka. Wpisz link i odkryj, co musisz wiedzieć, aby jak najszybciej rozpocząć pracę.

Uber czy DiDi, który jest lepszy dla Ciebie?

Preferencje i gusta różnią się w zależności od kierowców, dlatego sugerujemy, abyś spróbował sam, gdzie zarabiasz więcej, jeśli masz UBER lub DIDI. Należy wziąć pod uwagę, że obie platformy zapewniają niezależną i wygodną możliwość pracy, w której można być własnym szefem i mieć elastyczny harmonogram Jeśli chcesz. Nie będziesz już musiał przegapić ważnych wydarzeń rodzinnych ani odkładać wakacji raz po raz z powodu braku wystarczającej ilości pieniędzy.

Ponadto nie będziesz tracić cennego czasu na chodzenie bez zatrzymywania się podczas spotkania z klientem, ale będziesz w stanie świadczyć usługi taksówkowe z większą częstotliwością i produktywnością. W jaktosie.pl Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami, które przydadzą się przy podejmowaniu decyzji pomiędzy kierowcą UBER a kierowcą DIDI.