Skip to content

Co zrobić przed przejściem ze starego telefonu komórkowego na nowszy? – Jak zmienić telefon komórkowy

15 de marzec de 2022

Jeśli kupiłeś nowy smartfonmożesz przenieść wszystkie ważne dane ze starego telefonu, zanim utkniesz i będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji nowego urządzenia.

Jak przesyłać niezawodne, proste i bezpieczne konwersacje, jak to jest? WhatsApp na nowe urządzenia: w najprostszy sposób, przenoszenie kontaktów, wiadomości tekstowych, aplikacji, galerii zdjęć i innych danych można zrobić szybko.

Możesz nawet zainstalować tę samą konfigurację z ikony ekranu głównego, obraz tła i wiele więcej na nowym urządzeniu. Jeśli dokonałeś przeskoku z Androida na iPhone’a lub z iPhone’a na Androida (witaj po ciemnej stronie), to wszystko jest możliwe.

Najważniejszą rzeczą, którą będziesz chciał mieć w swoim nowym urządzenie to Twoje kontakty. Na szczęście istnieje wiele opcji, dzięki którym możesz uniknąć żmudnego procesu ręcznego robienia tego. Smartfony ułatwiają to dzięki synchronizacji w chmurze. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak przełączyć się z jednego telefonu na drugi?

Po pierwsze, jest kilka informacji, które musisz dowiedz się o odpowiedziach Yahoo. Po opublikowaniu pytania w Yahoo Answers i rozwiązaniu problemu, wybierając opcję „wybierz najlepszą odpowiedź”, nie będzie można go usunąć. Jednak nadal będziesz mieć możliwość edycji swojego pytania.

Jeśli pytanie nie zostanie rozwiązane, możesz go łatwo usunąć. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku poniżej, aby usunąć formularz pytania Yahoo Answers.

Zsynchronizuj swoje konto Google

Prostym sposobem na aktualizowanie kontaktów na wszystkich urządzeniach jest synchronizacja konto Google. Jeśli wcześniej zapisałeś swoje kontakty na koncie Google, będziesz synchronizować kontakty Gmaila z Androidem, możesz po prostu zalogować się i odebrać je na swoim nowym smartfonie.

 • Przenieś swoje kontakty z Androida na iPhone’a.
 • Po zsynchronizowaniu kontaktów z Twoim Konto Google.
 • Iść do ustawienie
 • Znajdź opcję dodania kolejnego konta w Poczta> Kontakty> Kalendarz.
 • Google jest jednym z opcje.
 • Zsynchronizuj swój konto Google używany przed i po chwili.
 • Twoje kontakty z Google powinny być widoczne w Twojej książce adresowej.
 • Alternatywnie możesz również zaufaj Apple.
 • Apple ma aplikację Przejdź do iOS w Sklepie Play.
 • Zainstaluj to na swoim smartfon z Androidem i uruchom aplikację.
 • Następnie możesz rozpocząć importowanie danych do nowego iPhone’a lub iPada.
 • Transfer odbywa się za pośrednictwem sieć Wi-Fi specjalnie stworzony chroniony kodem PIN, ale dzieje się to szybko.kroki zmieniają urządzenie mobilne

Eksportuj kontakty za pomocą karty SD

Jeśli synchronizacja przez konto google nie jest to opcja dla Ciebie, a zarówno stary, jak i nowy smartfon ma gniazdo na kartę SD, możesz dodawać kontakty za pomocą karty pamięci.

 • Najpierw wyeksportuj swoje dane kontaktowe do karta SD (używając starego smartfona)
 • Sprawdź, czy plik jest przechowywany w katalogu, kiedy podłączasz swój telefon do komputera.
 • Następnie, wyjąć kartę SD, włóż go do nowego urządzenia
 • Idź do swojego książka adresowa i wybierz opcję importu z menu.
 • po prostu podążaj instrukcje, i wszystko zostanie zrobione automatycznie.

Korzystanie z karty SIM

Jeśli chcesz użyć tego samego Karta SIM na nowym urządzeniu niż na starym, możesz również przenieść dane w stary sposób i skopiować kontakty na kartę SIM, aby móc je przywrócić na nowym urządzeniu.

Zaletą tej metody jest to, że możesz wybrać lub wybrać kontakty jeden po drugim i oblicz coś, co odpowiada Twojej książce telefonicznej. Oznacza to, że przenieś wszystkie nasze dane i kontakty z jednego telefonu komórkowego na drugi, nie tracąc żadnych. Główną wadą jest ograniczona ilość pamięci na karcie SIM; Możesz przechowywać maksymalnie 200 kontaktów.

Miej wszystkie swoje zdjęcia na swoim nowym urządzeniu

Najłatwiejszym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych zdjęć ze smartfonów z systemem Android jest automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Aplikacje takie jak Zdjęcia Google, Dropbox, oferta Dysku Google automatyczna synchronizacja, gdy smartfon jest podłączony do urządzenia bezprzewodowego.

Dlatego głośność Dane mobilne zostanie zapisany, ładowanie obrazów odbywa się całkowicie w tle, a obrazy można po prostu pobrać z chmury na nowe urządzenie z systemem Android w razie potrzeby.

Jeśli oba smartfony mają gniazdo na Karta micro sd, Możesz także tworzyć kopie zapasowe zdjęć, zdjęć i filmów z telefonu na kartę SD i przywracać je na nowym urządzeniu.

Oczywiście jest też sposób, aby przez komputer– Po prostu podłącz smartfon, skopiuj folder ze zdjęciami na komputer i przenieś je stamtąd do nowego smartfona z systemem Android. Użytkownicy komputerów Mac muszą pobrać Android File Transfer, w przeciwnym razie przeglądarka nie wyświetla żadnych plików.

dołącz do naszego kanału telegram