Skip to content

Co zrobić, jeśli telefon mówi tylko o połączeniach alarmowych?

2 de październik de 2022

Czy na Twoim smartfonie pojawił się komunikat w stylu Tylko połączenia alarmowe? Cóż, w takim razie trzeba wiedzieć, że jest to znacznie bardziej powszechna niedogodność, niż mogłoby się wydawać większości użytkowników, choć na szczęście mamy też szereg idealnych rozwiązań dla tego typu obudowy.

W tym sensie należy zaznaczyć, że gdy pojawia się komunikat Tylko połączenia alarmowe, przede wszystkim nie musimy tracić cierpliwości, ponieważ chociaż jest to problem, prawie nigdy nie jest poważny lub nie ma rozwiązania.

Rozwiązuj tylko połączenia alarmowe

Jak zwykle, komunikat Tylko połączenia alarmowe zwykle pojawia się na scenie, gdy telefon komórkowy nie ma sygnału;w taki sposób, że ostrzega nas o bardzo szczególnej sytuacji, w której możemy wykonywać lub odbierać połączenia, ale nie możemy się komunikować w inny sposób.

Dzieje się tak zwykle, gdy jesteśmy w miejscach, w których sygnał nie dociera do nas we właściwy sposób, więc w pierwszej kolejności należy się przenieść, zwłaszcza jeśli jako jedyny w miejscu nie masz w tym czasie dostępu do sieci internetowych .

Napraw telefon komórkowy, który mówi tylko o połączeniach alarmowych

Jednakże. Niestety, są pewne szczególne przypadki, w których stwierdzamy, że jesteśmy w miejscu, w którym zwykle jest sygnał, zarówno dlatego, że inni ludzie w tym miejscu są połączeni, jak i dlatego, że my sami byliśmy w przeszłości.

W takich sytuacjach naszym kolejnym zaleceniem będzie ponowne uruchomienie urządzeniaponieważ czasami wykonując tę ​​prostą procedurę, można znaleźć możliwość, że komunikat Tylko połączenia alarmowe zostanie wyeliminowany, ponownie uzyskując dostęp do sygnału.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz go ponownie uruchamiać, w podobny sposób działa inna metoda, która polega na aktywacji trybu samolotowego i dezaktywacji go po kilku sekundach. Dzieje się tak, ponieważ tryb samolotowy wyłącza sieci, a następnie je ponownie włącza.

Jeśli nadal doświadczasz tych niedogodności, a komunikat Tylko połączenia alarmowe nie znika z ekranu, zalecamy skontaktuj się bezpośrednio z firmą lub operatorem świadczącym Ci usługę internetowąponieważ oczywiście zawodzi.

Po wykonaniu tych kroków komunikat Tylko połączenia alarmowe powinien zostać całkowicie usunięty.

Czy udało Ci się rozwiązać problem Tylko połączenia alarmowe?

dołącz do naszego kanału telegram