Skip to content

Co zrobić, jeśli Notion nie działa poprawnie? – Rozwiązanie typowych problemów

26 de kwiecień de 2022

Pojęcie jest jednym z najlepszych narzędzia do zarządzania działaniami. Jednak bardzo często zdarza się, że aplikacja, z której korzystamy regularnie, w pewnym momencie wykazuje usterkę. Które często są błędami konfiguracyjnymi między innymi w aplikacji lub na twoim urządzeniu.

Dlaczego jestem offline tylko w Notion?

Chociaż Notion działa w trybie offline, wiele razy użytkownicy napotykają problemy podczas próby połączenia z Internetem. Powodem, dla którego aplikacja wyświetla się w trybie offline, jest to, że strony nie zostały wstępnie załadowane. Jeśli tak się stanie, użytkownik nie będzie miał do nich dostępu. Ponadto wykonanie aktualizacji offline nie zawsze jest synchronizowane.

Innym problemem, który regularnie występuje, jest korzystanie z trybu offline, a dostęp do Internetu staje się skomplikowanym zadaniem. Aby rozwiązać ten problem, możeszuaktualnić aplikację. Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, możesz również usunąć swoje konto Notion.

Jak na zawsze usunąć moje konto Notion?

  1. Otwórz aplikację Notion na swoim urządzeniu i zaloguj się na swoje konto.
  2. Przejdź do menu w lewym górnym rogu, kliknij „Ustawienia i członkowie” (Ustawienia i członkowie).
  3. Wybierz opcję „Moje konto” (Moje konto).
  4. Przewiń w dół i powinieneś nacisnąć „Usuń moje konto”.
  5. Następnie musisz wpisać swój adres e-mail, a następnie kliknąć „Trwale usuń konto”.

Jakie inne problemy może mieć Notion i jak je naprawić?

Aplikacja platformy, podobnie jak wiele aplikacji, przedstawia różne problemy, niektóre z nich mogą być bardzo proste do rozwiązania. Podczas gdy inne wymagają wykonania szeregu kroków. Wśród najczęstszych wad są: Notion ulega awarii lub nie ładuje się, problemy z połączeniem, aplikacja ładuje się bardzo wolno, a także inne. Każda usterka może wynikać z problemu z urządzeniem lub Notion.

kobieta pisze na iPhonie

pojęcie się zawiesza

Chociaż jest to odpowiedzialność dewelopera unikaj niepowodzeń Notion, nie zawsze jest tak dlatego, że aplikacja jest źle zaprogramowana. Aplikacja działa płynnie w połączeniu z systemem operacyjnym. Więc jeśli Notion ulegnie awarii, może to być spowodowane przez system operacyjny iOS lub Android, w zależności od urządzenia. Często powoduje to awarie w niektórych aplikacjach.

Aby rozwiązać ten problem, zawsze najlepiej jest zainstalować lepszą wersję systemu operacyjnego komputera. Ale musisz wykonać pewne procedury, aby zakończyć tę akcję.

  1. Zainstaluj najnowszą wersję systemu iOS lub Android
  2. Sprawdź aktualizacje aplikacji Notion.
  3. Całkowicie zrestartuj urządzenie.
  4. Następnie odinstaluj i ponownie zainstaluj Notion.

Sprawdź połączenie internetowe

Jednym z powodów, dla których Notion nie może się załadować, jest twoje własne połączenie internetowe. Czasami użytkownicy mają awarie połączenia w aplikacji, nawet jeśli komputer jest w sieci Wi-Fi. Dzieje się tak, ponieważ Twoje połączenie internetowe jest niestabilne. Jeśli tak się stanie, aplikacja nie może zostać zaktualizowana, więc nie jest dozwolone żadne działanie. Aby rozwiązać ten problem, musisz sprawdź połączenie internetowe swojego urządzenia.

Uaktualnić aplikację

Czasami aplikacja może mieć problemy, ponieważ nie może znaleźć wszystkich niezbędnych aktualizacji. Aby rozwiązać ten problem, przejdź do sklepu z aplikacjami na telefonie, znajdź aplikację Notion i kliknij zaktualizuj. Jeśli któryś nie działa, będziesz musiał go zainstalować.

osoba pisze na komputerze

Zresetować urządzenie

Czasami po zrobieniu aktualizacje w zespole, może się zdarzyć, że połączenie z danymi sklepu z aplikacjami przestanie działać bezpiecznie. Dlatego zawsze zaleca się ponowne uruchomienie telefonu lub tabletu i poczekanie na zakończenie konfiguracji, aby ponownie nawiązać połączenie ze sklepem z aplikacjami.

Zainstaluj ponownie aplikację

Na wypadek, gdybyś nie mógł zaktualizować aplikację, musisz odinstaluj, a następnie zainstaluj ponownie. Ten proces może być inny dla każdego typu urządzenia. Na iPhonie musisz przytrzymać dowolną ikonę, aż zacznie się poruszać, i przeciągnąć do „x” obok Notion. W systemie Android musisz otworzyć „Ustawienia”, a następnie wybrać opcję „Aplikacje” i aplikację Notion.

dołącz do naszego kanału telegram